قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
زيباي من

مجله خبري آفتابگردون را بشناسيم

مجله خبري آفتابگردون يك پايگاه عمومي در حوزه اطلاع رساني ميباشد كه كليه مطالب خود را از طريق منابع معين خبري جمع آوري نموده و با ذكر نام مآخذ آنرا در اختيار كاربران خود قرار ميدهد . مجله خبري آفتابگردون در ارائه مطالب خود اساسا هيچگونه توليد اختصاصي نداشته و صرفا به انتشار مطالب و اخبار و رويدادهاي متنوع از منابع علمي و فرهنگي و خبري معتبر در كشور مينمايد . مجله خبري آفتابگردون نهايت تلاش خود را مينمايد كه بهترين و جديدترين اطلاعات را در حوزه هاي متنوع از طريق منابع معتبر و دسته اول خود طبقه بندي و گردآوري نموده و اقدام به انتشار آنها نمايد .

بخش پزشكي و سلامت در مجله خبري آفتابگردون ، به ارائه آخرين و جديدترين اخبار و اطلاعات در حوزه هاي پزشكي و بهداشتي و درماني و روانشناسي و زناشويي و درماني مي پردازد .

بخش فرهنگ و هنر در مجله خبري آفتابگردون ، به ارائه آخرين و جديدترين اخبار و اطلاعات در حوزه هاي فرهنگي و سينمايي و تئاتر و جشنواره ها و موسيقي و كتاب و نشريات مي پردازد .

بخش علوم و فنون در مجله خبري آفتابگردون ، به ارائه آخرين و جديدترين اخبار و اطلاعات در حوزه هاي علمي و تكنولوژي و فناوري و دانشگاهي و پژوهشي و تحقيقاتي و دانشجويي مي پردازد .

بخش مالي و اقتصادي در مجله خبري آفتابگردون ، به ارائه آخرين و جديدترين اخبار و اطلاعات در حوزه هاي مالي و بانكي و بورس و خودرو و اقتصادي و بازرگاني و بيمه و صادرات و واردات مي پردازد .

بخش ورزش و تندرستي در مجله خبري آفتابگردون ، به ارائه آخرين و جديدترين اخبار و اطلاعات در حوزه هاي ورزشي و فوتبال و واليبال و كشتي و هنرهاي رزمي و وزنه برداري و ورزشهاي آبي و مسابقات مرتبط مي پردازد .

بخش اجتماعي و حوادث در مجله خبري آفتابگردون ، به ارائه آخرين و جديدترين اخبار و اطلاعات در حوزه هاي رويدادهاي جنايي و قتل و سرقت و تجاوز و زورگيري و موادمخدر و قاچاق كالا و پيشگيري مي پردازد .

بخش مطالب برگزيده در مجله خبري آفتابگردون ، به ارائه آخرين و جديدترين اخبار و اطلاعات در حوزه هاي متنوع گردشگري و بين الملل و پژوهش و مذهبي و فناوري نانو و كامپيوتر و سبك زندگي و آشپزي مي پردازد .

در مجله خبري آفتابگردون شما با آخرين و جديدترين مطالب در حوزه هاي مختلف آشنا ميشويد و ميتوانيد اقدام به انتشار نظرات و آراي خود در خصوص هر مطلبي را بنماييد . رويكرد مجله خبري آفتابگردون ايجاد فضاي باز اطلاعاتي و خبري براي مخاطبانش مي باشد و در اين راستا تمام تلاش خود را مينمايد كه كاربران اين مجله خبري بتوانند پيوسته اطلاعات مورد نياز خود را از منابع متنوع علمي و خبري و تحقيقاتي كشور دريافت نمايند و بدور از شايعات فضاي مجازي دسترسي سالمي به رويدادهاي متنوع خبري داشته باشند .

منبع و مآخذ : مجله خبري آفتابگردون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مجله,خبري,آفتابگردون,را,بشناسيم,مجله خبري آفتابگردون را بشناسيم،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۷:۳۱:۵۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

اهميت وكيل حقوقي و كيفري در طرح دادخواست در قوانين ايران

دادخواست از آن‌جهت اهميت بالايي دارد كه مرحله اول رسيدگي در دادگاه مي‌باشد و دادگاه نيز بر اساس دادخواست و در محدوده مسائل مطرح‌ شده در آن، به دعوا رسيدگي مي‌نمايد. لذا اشتباه در بيان خواسته مي‌تواند ضرري جبران ناپذير به خواهان وارد نمايد. از اين رو همراهي وكيل حقوقي و كيفريزبده و مشورت با او در تمامي اين زمينه‌ها مي‌تواند راه گشاي شما در مسير طرح دعوا باشد.

لازم به ذكر است كه خواهان بايد بداند طرح دادخواست با توجه به اهميت فراوان آن مسئله‌اي ساده و پيش پا افتاده‌­اي نيست كه تنها با داشتن سواد خواندن و نوشتن و با داشتن قلم بتوان آن را نگارش كرد، بلكه نياز به فن، دانش، تجربه و مهارت خاص دارد. تمامي اين صفات را مي‌توان در وكلاي مجرب از جمله وكلاي حاضر در دپارتمان دعاوي گروه حقوقي راديو وكالت يافت. ما در گروه حقوقي راديو وكالت مشتاق خدمت رساني به شما دوستان براي پيروزي در دعاوي حقوقي و كيفري تان هستيم. شادي پيروزي­هايتان در دادگاه را با ما تقسيم نماييد.

براي دريافت مشاوره حضوري يا تلفني مي بايست از طريق تماس تلفني با دفتر راديو وكالت در ايران به شماره 021.88705123 يا مراجعه به سايت گروه حقوقي راديو وكالت، ابتدا وقت مشاوره حقوقي را رزرو نمائيد سپس بر اساس اينكه نوع مشاوره شما تلفني يا حضوري باشد همكاران ما در بخش پاسخگويي با شما تماس ميگيرند و شما را راهنمايي ميكنند.

هموراه به ياد داشته باشيد كه پايه و شيرازه اصلي هر دعوا، دادخواست مي باشد پس تنظيم آن را به متخصصين حقوقي در گروه حقوقي راديو وكالت بسپاريد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اهميت,وكيل,حقوقي,و,كيفري,در,طرح,دادخواست,در,قوانين,ايران،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۷:۲۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

 

 نرم افزار نوساز مديران ، آخرين ارتقاء هاي نرم افزار مديران را به شما اطلاع دهد و در صورت تمايل مي توانيد آنها را دانلود نماييد.

 

نرم افزار نوساز

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نرم,افزار,نوساز،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۲:۲۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

لذت خريد اينترنتي را با ما تجربه كنيد:

ze0j_2.jpg

فروش اينترنتي امروزه به يكي از دغدغه‌هاي اصلي صاحبان مشاغل تبديل‌شده است. همه كسب‌وكارها تمام تلاش خود را در راستاي فروش بيشتر محصولات و خدمات خود به كار مي‌گيرند. صاحبان مشاغل مختلف تا چندي پيش گوش‌به‌زنگ اخبار و اطلاعات حوزه كسب‌وكار خود بودند و كاملاً رقباي خود و بازار را رصد مي‌كردند. اگر تا يك دهه گذشته فروشگاهي با دكوراسيون زيبا داشتيد و آن را با انواع محصولات و خدمات خود پر مي‌كرديد و مشتريان زيادي جذب فروشگاه شما مي‌شدند، اما پيشرفت تكنولوژي، فناوري اطلاعات و دنياي مجازي انقلابي در حوزه كسب‌وكار ايجاد كرده است. با وجود بازار جديد اگر به فكر فروش اينترنتي محصولات و خدمات خود نباشيد، رقبا به راحتي از شما پيشي خواهند گرفت و به‌طورجدي دچار مشكلات زيادي خواهيد شد.

تعريف فروش اينترنتي

همهٔ ما بارها براي خريد مايحتاج روزمره زندگي به فروشگاه‌ هاي مختلف مراجعه و كالاهاي موردنياز خود را با پرداخت هزينهٔ آن‌ها خريداري كرديم. اتفاقي كه در دنياي مجازي بخصوص در يك دهه اخير توجه بسياري از صاحبان كسب‌وكارها را به خود جلب كرده، فروش اينترنتي محصولات و خدمات است. به اين تعريف توجه كنيد: هرگاه فرايند سفارش به‌صورت آنلاين و تحويل كالا از طريق تحويل پستي انجام گرفت و هرگاه سفارش به‌صورت مجازي و تحويل آن به‌صورت دانلود بود ( مانند: فيلم هاي آموزشي و خريد نرم افزار) به آن فروش اينترنتي گفته مي‌شود.

http://barachima.ir/


 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: لذت,خريد,اينترنتي,را,با,ما,تجربه,كنيد:،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۵:۲۲:۰۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

سنگ كورين هيونداي

راه حل هاي پيشرفته داخلي

در جهاني كه همه چيز به سرعت در حال پيشرفت و حركت مي باشد ، هيونداي زمان را براي مسائل كوچك صرف نمي كند. به جزئيات توجه مي كند و به درك آنچه جهان در زمينه ساخت بهترين و جامع ترين نوع سنگ كورين (solid surface) و كوارتز (Quartz) با سازگاري بي نظير رنگ ، بافت و كيفيت نياز دارد مي پردازد.

 

سنگ كورين هيونداي (هانكس ) HANEX® SOLID SURFACE

سنگ كورين هيونداي ( هانكس ) يك ماده جامد اكريليك است كه به علت سطح بالاي تري از هيدرات آلومينيوم مقاوم در برابر لكه ها و مواد شيميايي است. تركيبي منحصر به فرد از رزين هاي اكريليك و مواد طبيعي اجازه مي دهد تا برش به مراتب بهتري داده شود تا بتواند در طيف وسيعي از طراحي ها جاي بگيرد.

سنگ كورين هيونداي ( هانكس ) در همه جا مي تواند مورد استفاده قرار گيرد مانند آشپزخانه ، هتل ها ، محيط هاي بهداشتي و در انعطاف با طراحي هاي متنوع قابليت هاي بي پاياني دارد.

سنگ كورين هيونداي ( هانكس ) يك ماده كاملا بهاشتي است كه مقاوم به روطبت ، آلاينده ها و باكتري ها مي باشد و اين باعث نگهداري اسان آن مي شود. به همين دلايل يك گزينه ايده ال براي تمام سطوح كاربري از جمله آشپزخانه ، حمام و يا قسمت هاي ديگري از خانه مي باشد.

كورين هيونداي

 

كورين هيونداي

سنگ كورين هيونداي ( هانكس ) براي آشپزخانه

كورين هيونداي به طور عمده براي Benchtops آشپزخانه استفاده مي شود ، به علت مقومت هاي بالا و استانداردهاي بهداشتي مي توان با نگه داري دوره اي از آن ، زيبايي اصلي آن را براي سالها حفظ كرد همچنين استاندارد NDF 51 براي منطقه آماده سازي غذا بر روي آن را نيز دارا مي باشد.

از جمله موارد استفاده از سنگ كورين هيونداي ( هانكس ) مي توان به استفاده در حمام اشاره كرد ، شما با استفاده از اين نوع سنگ كورين حمامي هميشه تميز و عاري از هرگونه باكتري داشته باشيد. اين سعولت در نظافت سبب مي شود در ديگ دكوراسيون منزل از جمله ميزهاي تلويزيون و ديگر لوازم از آن استفاده كرد.

 

كورين هيونداي

 

كورين هيونداي

 

در توليد كورين هيونداي ( هانكس ) توجه به بالا بردن سطح كيفي زندگي بوده ، با اين سياست كاري كه يك توليد با كيفيت تنها بخشي از يك پروژه موفق است بلكه زيبا سازي فضا بخشي مهم در محصول ميباشد بنابراين توليد كننده در صدد بوده با رنگ هاي متفاوت اين بخش را هم با موفقيت انجام دهد.

شركت هيونداي ( هانكس ) در صدد است تا به طور مداوم بنا به خواسته هاي متنوع و متفاوت در خانه ، مداري ، مراكز بهداشتي و در ماني و هتل ها ، رستوران ها و فروشگاه ها و موارد ديگر را در اختيار داشته باشد تا بتواند تقاضاي آنها را بر آورده كند . هدف اين كمپاني غني شازي زندگي افرادي است كه در آن فضا ها زندگي مي كنند ، كار مي كنند و درك آنچه واقعا مهم است ، صرفا زيبا شناسي است.

 

huna

صفحه كابينت | سنگ كورين | كورين هانكس | كورين هيونداي | آلاچيق

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سنگ,كورين,هيونداي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۶:۰۹:۳۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

در كشور هاي مختلف و پيشرفته جهان برنامه هايي وجود دارد كه با عنوان استاد يابي مطرح مي شوند و اشتعداد هاي خاص كشورشان را به نمايش مي گذارند ، استعداد هايي كه شايد تحت هيچ شرايطي مقابل دوربين ها و رسانه ها نمي آمدند ، اينك در برنامه هاي استعداد يابي ديده و حمايت مي شوند تا به اوج هنر خود برسند و پيشررفت كنند ، در ايران نيز اشخاص بسياري وجود دارد كه به خاطر زندگي در مناطق محروم و يا نداشتن بودجه كافي توانايي انتشار هنر و توانايي خود را ندارند . به همين منظور در ايران نيز مانند ديگر كشور ها يك برنامه استعداد يابي به نام  عصر جديد ساخته شده تا نخبگان و كساني كه از استعداد هاي خاصي برخوردارند به روي صحنه ي قاب عصر جديد آمده و استعداد و توانايي خود را به نمايش بگذارند تا ديده شوند ، حمايت شوند و به آن جايي كه لياقتش را دارند برسند؛ برنامه عصر جديد كه تهيه كننده و كارگردان آن احسان عليخاني است با پشتيباني شركت به پرداخت ملت از همه كساني كه به روي قاب عصر جديد حاضر مي شوند حمايت ميكند تا علاوه بر ديده شدن يك كمك مالي نيز بشوند تا بتوانند به خواسته هاي خود برسند .

در اين برنامه اشخاص بسياري هم آمدند كه نه تنها در فضاي رسانه اي بلكه در فضاي مجازي و اينترنت نيز حسابي سر و صدا به راه انداختند، اجرا هايي تحت عنوان " خواستگاري از احسان عليخاني در عصر جديد " ، " خواستگاري در عصر جديد " ، " رقص احسان عليخاني و امين حيايي در عصر جديد " ، " پسري كه همرو سر كار گذاشت " ، " دعواي شديد در عصر جديد " و... كه بازديد هاي فراواني داشتند، با توجه به مشغله كاري مردم كه خيلي از آنها توانايي مشاهده برنامه رو ندارند ، تمام قسمت هاي برنامه عصر جديد و فيلم اتفاقات و حواشي عصر جديد را مي توانيد در سايت هاي مختلف مشاهده كنيد ، امام ما پيشنهاد مي كنيم كه اين فيلم هارا به صورت كامل و بدون واتر مارك از سرويس اشتراك ويديو تي وي بتا مشاهده كنيد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,استعداد,هاي,خاصي,,خواستگاري در عصر جديد،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۰:۴۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

حفاظ شاخ گوزني يكي از بهترين و جديدترين انواع حفاظ روديواري است شكل ظاهري اين حفاظ شما را به ياد شاخ هاي گوزن مي اندازد شاخ هاي گوزن مهم ترين وسيله دفاعي اين حيوان هستند سرشاخه هاي حفاظ شاخ گوزني بسيار تيز است به همين دليل است كه عبور از اين حفاظ كاري محال است.

جنس حفاظ شاخ گوزني از ميلگرد است.اين حفاظ براي تمام ديوارها با عرضهاي مختلف مناسب است. به همين دليل مي توان از اين حفاظ براي برقراري امنيت در بالكن و حياط هاي كوچك آپارتماني استفاده كرد مي توان در اطراف باغهاي شخصي و ويلاها حفاظ شاخ گوزني نصب كرد .

حفاظ هاي ساختماني از بهترين محصولات حفاظتي هستند كه در انواع مختلفي وجود دارند و مي توان با توجه به شرايط ساختمان آن ها را تهيه كرد.
يكي از بهترين و كاربردي ترين محصولات توليد شده حفاظ شاخ گوزني است كه با تنوع گسترده اي كه دارد مي تواند متناسب با سليقه و شرايط براي تهيه آن ها اقدام كرد.حفاظ شاخ گوزني از پركاربرد ترين حفاظ هاي ساختماني است كه به آساني بر روي انواع ديوارها نصب مي شود و مي توان با استفاده از آن آرامش را براي تمام اعضاي خانواده به ارمغان آورد

زيبا است و زيبايي ظاهري ساختمان را حفظ مي كند .

بسيار ايمن است و به افراد اجازه عبور نمي دهد .

براي ديوارهاي كوتاه بسيار مناسب است .

در تمام مكانها مي توان از حفاظ شاخ گوزني استفاده كرد .

كيفيت و دوام حفاظ شاخ گوزني بسيار بالا است .سايتhttps://hefazeiran.ir
تلفن تماس: 09194915895

حفاظ روديواري داراي انواع مدل هاي مختلف هستند كه يكي از بهترين مدل هاي موجود حفاظ شاخ گوزني است
همانطور كه از نام اين محصول مشخص است با الهام از شاخ هاي گوزن طراحي شده است و به همين جهت داراي ضريب امنيت بالايي است كه مانع از عبور سارقان به داخل ساختمان ها مي شود.
اين مدل از حفاظ روديواري به واسطه طراحي بسيار شيك و منحصر به فردي كه داراست موجب زيباتر شدن نماي ساختمان هاي مختلف مي شود و به همين دليل با استقبال مطلوبي همراه بوده است. حفاظ شاخ گوزني در ارتفاع 50 تا 150 سانتي متر و تراكم 8، 10، 12 توليد شده است.
حفاظ شاخ گوزني با الهام از طبعيت طراحي مي شوند و به همين جهت علاوه بر ضريب امنيت بالايي كه دارا هستند، سبب زيباتر شدن نماي ساختمان هاي مختلف نيز مي گردند
يكي از پرطرفدارترين مدل هاي حفاظ روديواري كه بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد، حفاظ شاخ گوزني است. اين مدل از حفاظ ديوار از زيبايي خيره كننده اي برخوردار است و طراحي آن به گونه اي انجام شده كه مي توان اين محصول را براي تمام ساختمان ها با كاربري هاي متفاوت مورد استفاده قرار داد.

حفاظ شاخ گوزني در اندازه هاي متفاوت

ارتفاع: 50
ارتفاع: 70
ارتفاع: 90
ارتفاع:1متر
ارتفاع:1/20
ارتفاع:1/50
تراكم معمولي و تراكم بالا
با مناسب ترين قيمت و كيفيت

سايتhttps://hefazeiran.ir
تلفن تماس: 09194915895

حفاظ سرنيزه رو ديواري (آبشاري)توليد اين نوع نرده (حفاظ سرنيزه) و حفاظ‌‌‌ ها روديواري ايجاد تنوع، ايمني بالا و كيفيت بيشتر با طرح‌هاي به روز با توجه به نياز صنعت ساختمان است.
محصولات توليدي از مواد اوليه مناسب تهيه شده است.
اين محصولات داراي ايمني منحصر به فرد است كه عبور از آن پس از نصب بر روي ديوار تقريبا غيرممكن است.
اين محصول قابليت كاربرد در فرودگاه‌ها، مجتمع‌هاي ساختماني و اداري،مدارس، هتل‌ها، ويلاها و منازل شخصي را دارد.

براي مشاهده نمونه تصاوير بيشتر و يا ارتباط مستقيم با توليد كننده مستقيم: حفاظ هاي ساختماني به سايت و تلفن همراه مراجعه نماييد: سايتhttps://hefazeiran.ir
تلفن همراه: 09194915895

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حفاظ,روديواري,حفاظ روديواري،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۵:۵۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

دانلود رمان تب يك اثر نسبتا طولاني از داستان است كه به طور معمول در قالب روايت نوشته شده است و معمولا به عنوان يك كتاب منتشر مي شود.

داستان Murasaki Shikibu از Genji (1010) به عنوان اولين رمان جهان معرفي شده است. انتشار كتاب هاي چاپ شده در چين منجر به ظهور رمان هاي كلاسيك چيني توسط سلسله مينگ شد .

i620_1111.jpg

والتر اسكات ميان رمان ها تقاوت خاصي قرار داد مثل رمان تب كه منجربه اتفاقات شگفت انگيز و غير معمولي شد .

رمان يك داستان طولاني و تخيلي است كه تجربه هاي انساني را توصيف مي كند. رمان در دوران مدرن معمولا از سبك پروسس ادبي استفاده مي كند.

دانلودرمان تب

ميگوئل د كارانتز، نويسنده دون كيشوت به عنوان اولين رمان نويس معروف اروپايي عصر مدرن مطرح مي شود.

از سوي ديگر، رمان ها مي توانند واقعيت هاي اجتماعي، سياسي و شخصي يك مكان و دوره را با وضوح و جزئيات كه در آثار تاريخ پيدا نشده اند، نشان دهند.

دنياي جديدي از مد روز فردي، ديدگاه هاي شخصي، احساسات صميمي، اضطراب هاي مخفي، " رفتار" و "سر و صدا" با

دانلود رمان آدم و حوا و روابط عاشقانه مرتبط است.

در قرن هفدهم، منتقدان دانلود رمان روزاي باروني را به عنوان يك رشته حماسي به عنوان رقيب كوتاه خود ديدند. با اين حال، تعريف دقيقي از تفاوت در طول اين نوع داستان به طور سنتي به اين مفهوم متصل شده‌ است كه يك رمان بايد "كليت زندگي" را در خود بگيرد.

در اصل، ادبيات عاشقانه در فرانسه كهن، انگليسي - نورمن و Occitan و بعدها در زبان انگليسي، ايتاليايي و آلماني نوشته شده‌است. در اوايل قرن سيزدهم، رمان آدم و حوا به طور فزاينده‌اي به عنوان نثر نوشته مي‌شدند.

اگر چه شكل‌هاي اوليه رمان در تعدادي از مكان‌ها يافت مي‌شوند، از جمله رم،  ژاپن و انگلستان، اما رمان اروپايي اغلب گفته مي‌شود كه در سال ۱۶۰۵ با دن‌كيشوت آغاز شده است .

اشعار حماسي، شباهت‌هاي بسياري با رمان دارند و پيشينه رمان به رشته شعر حماسي باز مي‌گردد، هر چند كه بار ديگر به صورت يك سنت دست ‌نخورده باقي نماند.  البته شايد در اينجا از دانلود رمان بازگشت ارباب جوان يا اينكه در اصل از رمان دون جواني هم سخني اورديم .

واژه "رمان" از توليد داستان‌ هاي كوتاه، يا novella كه بخشي از فرهنگ شفاهي European در اواخر قرن نوزدهم باقي مانده‌است سرچشمه گرفته است .

رمان ققنوس

ادبيات مردمي همچنين رمان آسمان ديشب آسمان امشب را به خود جلب كرد، اما با كنايه، به طور طنز آميز و كنايه آميز، نيت خود را به نمايش گذاشت.

نثر به نحو فزاينده‌اي جذاب شد، زيرا نويسندگان را قادر مي‌ساخت تا داستان‌هاي مشهور را با تاريخ‌هاي جدي كه به طور سنتي در نثر تشكيل مي‌شد مرتبط كنند، و همچنين مي‌توانستند به راحتي ترجمه شوند.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانلود,رمان,جديد،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۵:۵۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

قبل و بعد از ليزر موهاي زائد با دايود و الكساندرايت چه بكنيم

سوالات بسياري در رابطه با رفع موهاي زائد با روش ليزر درماني در ذهن افرادي كه قصد ليزر موهاي زائد بدن و صورت را دارند وجود دارد كه در اين بخش به مهمترين آنها پاسخ خواهيم داد.ليزر موهاي زائد

اين روزها دستگاه ليزر موهاي زائد به يكي از پرطرفدارترين روش هاي رفع موهاي ناخواسته بدن تبديل شده است. اين در حالي است كه انجمن متخصصان پوست آمريكا اعلام كرده تمام موهاي ناخواسته در اثر ليزر از بين نمي روند زيرا برخي از آنها نسبت به درمان با ليزر مقاوم هستند و برخي ديگر هم قدرت رشد مجدد پس از ليزر را دارند.

متخصصان اين انجمن بر اين باورند كه در ايده آل ترين شرايط ممكن هم امكان بازگشت و رشد مجدد حدود 30-15 درصد از موهاي ليزرشده وجود دارد. ليزر موهاي زائد، جزو آن گروه از خدمات زيبايي ليزر است كه بايد و نبايدهاي زيادي درباره آن وجود دارد و حتي محدوديت ها يا ممنوعيت هايي هم براي آن در نظر گرفته شده است.

آيا تمام افرادي كه موهاي زائد زيادي دارند، داوطلب مناسبي براي ليزر موهاي زائد هستند؟

نه، موهاي زائد، اضافي يا ناخواسته به 2 دليل هورموني يا غيرهورموني ايجاد مي شوند. اگر دلايل هورموني باعث ايجاد موهاي زائد شوند، شما نمي توانيد هيچ نوع ليزري و بدون درمان بيماري زمينه اي از پس اين موها بربياييد. اختلالات هورموني يا ابتلا به تخمدان پلي كيستيك باعث مي شود خانم ها در قسمت هايي از بدن خود كه به طور طبيعي مو ندارند، با موهاي ضخيم و تيره مواجه شوند. از اين رو، چنين افرادي بايد ابتدا بيماري و سپس موهاي زائد خود را درمان كنند.

يعني افرادي كه مشكلشان هورموني است، نمي توانند ليزر كنند؟

چرا؛ ولي اين بيماران بايد همزمان با دستگاه ليزر الكساندرايت ، درمان دارويي براي رفع بيماري هورموني خود را هم انجام دهند. درمان دارويي از رشد موهاي جديد پيشگيري مي كند و ليزر هم همزمان، موهاي ايجاد شده را از بين مي برد. اين در حالي است كه ليزر بدون داوردرماني براي اين بيماران، فقط صرف هزينه اضافي و بي فايده است.

پرمويي هاي غيرهورموني با ليزر موهاي زائد رفع مي شود؟

اين پرمويي (هايپر تريكوز) معمولا پاسخ دهي مناسبي به ليزر دارد. هرچه پوست افراد مبتلا به پرمويي غيرهورموني، روشن تر و موهاي آنها تيره تر و با قطر بيشتري باشد، شانس رفع دائمي شان هم بيشتر خواهد بود.

رنگ پوست هم معيار مهمي براي ليزردرماني است؟

بله، از آنجايي كه امكان سوختگي و آسيب هاي پوستي با ليزر حذف موهاي زائد در افرادي با پوست هاي تيره بيشتر است، توصيه مي شود افرادي كه سولاريوم كرده اند، حمام آفتاب گرفته اند يا پوست هاي بسيار تيره اي دارند، از ليزر كردن موهاي زائد خود به شدت پرهيز يا در مورد اين كار با پزشك متخصص پوست و مو حتما در كلينيك مشورت كنند. ليزر كردن موهاي زائد در اين افراد و توسط اپراتورهاي غيرمتخصص، چيزي جز سوختگي هاي شديد پوستي را براي آنها به دنبال نخواهد داشت؛ سوختگي هايي كه ممكن است لك هاي پوستي ناشي از آنها گاهي تا آخر عمر هم همراهشان بماند.

چه كساني نبايد به سراغ ليزر موهاي زائد بروند؟

بيماراني مانند افراد مبتلا به لوپوس كه نور ليزر باعث تشديد بيماري شان مي شود. افراد مبتلا به پورفيري هم به دليل واكنشي كه نسبت به ليزر نشان مي دهند، بايد دور اين روش درماني را براي رفع موهاي زائد خود خط بكشند. افرادي هم كه باتري در قلب خود كار گذاشته اند بايد قبل از ليزر، پزشك خود را در جريان بگذارند و معمولا از انجام ليزر موهاي زائدشان منع مي شوند.

آيا مصرف داروهاي خاصي هم باعث ايجاد محدوديت در ليزر موهاي زائد مي شود؟

بله، اگر شما از داروهايي كه پوست را نسبت به نور حساس مي كنند، استفاده كنيد، بايد تا مدتي دور ليزر كردن را خط بكشيد يا حداقل پزشك معالج خود را در جريان اين موضوع بگذاريد. مهم ترين و پرمصرف ترين اين داروها شامل مسكن ها يا داروهاي ضدالتهاب غيركورتوني، كوتريموكسازول، گروهي از داروهاي مدر، برخي داروهاي ديابت، كينين و كنيدين، برخي تتراسايكلين ها، آميودارون، پيروكسيكام، سولفوناميدها، سولفونيل اوره ها، داروهاي ضدبارداري خوراكي و ايزوترتينوئين مي شوند.

منعي براي ليزر موهاي زائد در خانم هاي باردار يا شيرده وجود دارد؟

سال هاست متخصصان و پژوهشگران دنبال پاسخ اين پرسش هستند اما هنوز هيچ كدام از منابع علمي ثابت نكرده اند ليزر موهاي زائد با دستگاه ليزر دايود در دوران بارداري براي مادر يا جنين، ضرر دارد. با اين حال و به طور كلي، ما تماس با هر نوع اشعه اي را براي خانم هاي باردار منع مي كنيم. انجام دادن ليزر موهاي زائد صورت و بدن با دستگاه ليزر الكساندرايت در دوران شيردهي هم كاملا بدون خطر و ضرر براي مادران و نوزادان آنهاست.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: قبل,و,بعد,از,ليزر,موهاي,زائد,با,دايود,و,الكساندرايت,چه,بكنيم،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۴:۲۹:۱۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

هدف طراحي نرم افزار سُم چيني:

ثبت عمليات ويزيت و سم چيني دامها

اين نرم افزار امكان ثبت اطلاعات عمليات سم چيني براساس پروتكل ها و بيماري هاي بروز لنگش( عفوني و غير عفوني) را به كاربر مي دهد.

نرم افزار سم چینی دام مدیØ

±Ø§Ù†

 

 نرم افزار سم چيني دام مديران

مطالب مرتبط :

ليست برخي گزارشات نرم افزار سم چيني دام

برخي تصاوير محيط نرم افزار سم چيني

فيلمهاي آموزشي نرم افزار سم چيني

دانلود كاتالوگ سم چيني دام

نرم افزار مديريت گاو شيري مديران

سايت اطلاع رساني سمينارها و دوره هاي آموزشي مديران

عمليات مربوط به ويزيت و درمان

ثبت مشخصات دام ( بدن ،‌بهاربند ،‌دوره شيردهي ،‌روزهاي شيردهي و ....)

 

.  ثبت تاريخ ارجاع به سم چيني

 

. محاسبه وضعيت آبستني ، تاريخ آخرين تلقيح ، تعداد تلقيح ، شير آخر ،تاريخ زايش ،فاصله زايش ، تاريخ تخمين خشكي، تاريخ تخمين زايش و ...

 

 

 

عمليات مربوط به سم چيني

ثبت پروتكل سم چيني، نواحي ،تخته گذاري، ژل و بانداژ، زخم و خونريزي و ...

عملیات در سم چینی

 عمليات در سم چيني

 

نمونه اي از گزارشات نرم افزار سم چيني عبارتند از :

گزارش نرم افزار سم چینی

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نرم,افزار,سُم,چيني:،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۵:۵۹:۳۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.