قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
زيباي من

رمان يك اثر نسبتا طولاني از داستان است كه به طور معمول در قالب روايت نوشته شده است و معمولا به عنوان يك كتاب منتشر مي شود.

داستان Murasaki Shikibu از Genji (1010) به عنوان اولين رمان جهان معرفي شده است. انتشار كتاب هاي چاپ شده در چين منجر به ظهور رمان هاي كلاسيك چيني توسط سلسله مينگ شد .

ميگوئل د كارانتز، نويسنده دون كيشوت به عنوان اولين رمان نويس معروف اروپايي عصر مدرن مطرح مي شود.

والتر اسكات ميان رمان ها تقاوت خاصي قرار داد مثل رمان عاشقانه كه منجربه اتفاقات شگفت انگيز و غير معمولي شد .

رمان يك داستان طولاني و تخيلي است كه تجربه هاي انساني را توصيف مي كند. رمان در دوران مدرن معمولا از سبك پروسس ادبي استفاده مي كند.

دانلود رمان عاشقانه

از سوي ديگر، رمان ها مي توانند واقعيت هاي اجتماعي، سياسي و شخصي يك مكان و دوره را با وضوح و جزئيات كه در آثار تاريخ پيدا نشده اند، نشان دهند.

دنياي جديدي از مد روز فردي، ديدگاه هاي شخصي، احساسات صميمي، اضطراب هاي مخفي، " رفتار" و "سر و صدا" با

رمان هاي جديد و روابط عاشقانه مرتبط است.

در قرن هفدهم، منتقدان رمان هاي عاشقانه را به عنوان يك رشته حماسي به عنوان رقيب كوتاه خود ديدند. با اين حال، تعريف دقيقي از تفاوت در طول اين نوع داستان به طور سنتي به اين مفهوم متصل شده‌ است كه يك رمان بايد "كليت زندگي" را در خود بگيرد.

اگر چه شكل‌هاي اوليه رمان در تعدادي از مكان‌ها يافت مي‌شوند، از جمله رم،  ژاپن و انگلستان، اما رمان اروپايي اغلب گفته مي‌شود كه در سال ۱۶۰۵ با دن‌كيشوت آغاز شده است .

در اصل، ادبيات عاشقانه در فرانسه كهن، انگليسي - نورمن و Occitan و بعدها در زبان انگليسي، ايتاليايي و آلماني نوشته شده‌است. در اوايل قرن سيزدهم، رمانهاي عاشقانه به طور فزاينده‌اي به عنوان نثر نوشته مي‌شدند.

اشعار حماسي، شباهت‌هاي بسياري با رمان دارند و پيشينه رمان به رشته شعر حماسي باز مي‌گردد، هر چند كه بار ديگر به صورت يك سنت دست ‌نخورده باقي نماند.  البته شايد در اينجا از رمان ايراني يا اينكه در اصل از رمان عاشقانه ايراني هم سخني اورديم .

نثر به نحو فزاينده‌اي جذاب شد، زيرا نويسندگان را قادر مي‌ساخت تا داستان‌هاي مشهور را با تاريخ‌هاي جدي كه به طور سنتي در نثر تشكيل مي‌شد مرتبط كنند، و همچنين مي‌توانستند به راحتي ترجمه شوند.

دانلود رمان

ادبيات مردمي همچنين رمان جديد عاشقانه را به خود جلب كرد، اما با كنايه، به طور طنز آميز و كنايه آميز، نيت خود را به نمايش گذاشت.

واژه "رمان" از توليد داستان‌ هاي كوتاه، يا novella كه بخشي از فرهنگ شفاهي European در اواخر قرن نوزدهم باقي مانده‌است سرچشمه گرفته است .

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: رمان,خوب,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۳:۰۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

مشاوره تحصيلي تلفني : صبح امروز جلسه فوق العاده شوراي سنجش و پذيرش برگزار شد و در اين جلسه با تعويق زمان برگزاري كنكور كارشناسي ارشد سال ۹۸ به دليل وقوع سيل در برخي نقاط كشور موافقت شد.

مشاوره

وي افزود: در اين جلسه تصميم گيري شد كه جزئيات اين مصوبه تا ظهر امروز از سوي سازمان سنجش كشور اطلاع رساني شود.

به گزارش مهر، همچنين بر اساس تصميم جلسه فوق العاده امروز مقرر شد اين آزمون در تاريخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه برگزار شد.

پيش از اين با توجه به درخواستهاي داوطلبان كنكورهاي سراسري و ارشد ۹۸ در استان‌هاي درگير سيل، رئيس سازمان سنجش از برگزاري جلسه فوق العاده به مهر خبر داده بود.

وي گفته بود: با توجه به وقوع سيل در برخي استان‌هاي كشور و همچنين در پيش بودن آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۹۸، بررسي وضعيت برگزاري آزمون‌هاي كشوري نيازمند جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو است.

وي افزود: از همين رو جلسه فوق العاده شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در روز شنبه ۲۴ فروردين ماه ۹۸ برگزار مي‌شود و تصميم نهايي در مورد برگزاري آزمون‌هاي سراسري سال ۹۸ اتخاذ مي‌شود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مشاوره,,تحصيلي,و,تلفني،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۶:۱۵:۱۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

قيمت ارزان درب اتوماتيك

مانند ريل كاور هنگر مقطعه ريل فريم قطعات پلاستيكي انواع چرخ دنده فولي و غيره نيز فعال ميباشد

فروش انواع موتور درب شيشه از ايراني چيني ايتاليايي و سويسي تايوان با قيمت ارزان درب اتوماتيك  تجاري بي واسطه فريم هاي خاص استيل و فولادي فريم لوكس وارداتي مينا درب در زمينه قيمت ارزان درب اتوماتيك شيشه اي قيمت ارزان درب اتوماتيك

قيمت ارزان درب اتوماتيك درب ريموتي در تمام نقاط تهران

ne3a_1.jpg

قيمت ارزان درب اتوماتيك

قيمت ارزان درب اتوماتيك دولنگه ،ريلي، كركره برقي ،  درب هاي بادي قديمي با قطعات اصلي و با ضمانت

 قيمت ارزان درب اتوماتيك انواع جك – برد – چشم – ساخت ريموت يدك به صورت شبانه روزي با ضمانت

مركز قيمت ارزان درب اتوماتيك تخصصي و حرفه اي انواع درب هاي شيشه اي اتوماتيك

تعمييرات تخصصي و حرفه اي انواع قيمت ارزان درب اتوماتيك شيشه اي (دولنگه, ريلي,تك لنگه) و انواع درب اتوماتيك

و انواع قيمت ارزان درب اتوماتيك درب شيشه اي اتوماتيك و كركره برقي با كيفيت بالا و نازلترين قيمت حتي تعطيلات

تعميير اپراتور, تعميرسنسور, تعميرموتور,تعميرمدار فرمان قيمت ارزان درب اتوماتيك

تعميير مدار فرمان و انواع بردهاي الكترونيك و كنترل باكس قيمت ارزان درب اتوماتيك

تعويض و تعمير دنده گيربكس جك درب و تعميير موتور آن قيمت ارزان درب اتوماتيك

 قيمت ارزان درب اتوماتيك. درتمام نقاط تهران  جوشكاري و ريگلاژ درب و تعويض قرقره زير قيمت از نوع فولادي ريلي از نوع فولادي و تعويض ميلگرد آن نصب كركره برقي با قيمت ارزان درب اتوماتيك .

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: قيمت,ارزان,درب,اتوماتيك،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۱:۵۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)


Both Iran tourism are used interchangeably when you hear about the country and also while you

are on the ground

0vi_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: iran,tourism،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴:۴۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

كاربرد لوله كاروگيت فاضلابي و سپتيك پلي اتيلن

 

كاربرد سپتيك پلي اتيلن

 

قبلا فقط بايد بتن يا فولاد انتخاب مي كرديم. اما امروزه مخازن سپتيك پلي اتيلن در دسترس هستند و مزاياي متعددي براي هر دو نصب كننده و صاحب خانه يا مالك دارند.

مزيت  ۱#

شما ديگر آنگونه كه براي مخازن سپتيك بتوني احتياج به حفاري بزرگي داشتيد، براي مخزن سپتيك پلي اتيلن نخواهيد داشت. مخزن سپتيك پلي اتيلن هنگامي كه در زمين نصب مي شود كامل مي شود. بتن به يك كلاهك نصب شده نياز دارد و آن به اين دليل است كه اطراف لبه هاي بيروني به خوبي مهر و موم شده باشد. سوراخ براي مخزن سپتيك بتني بايد به اندازه كافي بزرگ باشد تا براي استفاده ي ملات توسط افراد آماده باشد، همچنين ديواره هاي بتني ضخيم تر و پايين تر را نيز دربرگيرد.

مزيت  ۲#

از آنجا كه مخزن سپتيك پلي اتيلن متخلخل نيست، ريشه هاي درخت از طريق ديواره ها و داخل مخزن وارد نمي شوند. مخازن سپتيك پلي اتيلن كاملا نسبت به آسيب ريشه درخت در امان نيستند، اما شانس چنين آسيب هايي به ميزان قابل توجهي كاهش مي يابد.

مزيت  ۳#

مخازن سپتيك پلي اتيلن كاربرد بسيار آساني دارند، همچنين براي نصب ارزان تر هستند. ۱۰۰۰ گالن مخزن سپتيك پلي اتيلن وزني بين ۳۵۰ تا۴۰۰ پوند دارد. همه ي اين ها را مي توان با يك وانت باربري جابجا كرد. بيل مكانيكي مي تواند به راحتي مخزن سپتيك پلي اتيلن را برداشته و يك نفر مي تواند آن را در جاي مناسبش قرار دهد. انتقال و نصب يك مخزن سپتيك بتني ۱۰۰۰ گالني نياز به تجهيزات سنگين ويژه و نيروي انساني بيشتري دارد.

 مزيت  ۴#

مخازن سپتيك پلي اتيلن با قرار گرفتن در معرض طولاني مدت در برابر مجراي فاضلاب و گازهاي فاضلاب آسيب نمي بينند.

مزيت  ۵#

اتصالات ساده تري را مي توان روي مخازن سپتيك پلي اتيلن ساخت. ديگر لازم نيست شما براي مخازن سپتيك پلي اتيلن ملات مخلوط كنيد و در لوله هاي بيروني تثبيت كنيد. سوراخ هاي داخل و خارج به طور دقيق تر برش داده مي شوند و مثل خطوط تخليه پي وي سي نيز ساده هستند. همچنين، برخلاف اتصالات ملات كه نياز به زمان خشك شدن دارند، اتصالات داخل و خارج مخزن سپتيك پلي اتيلن در عرض چند دقيقه خشك مي شوند، بنابراين زمان نصب را خيلي كوتاه مي كند.

مزيت  ۶#

تعمير مخزن سپتيك پلي اتيلن  بسيار راحت تر است. اتصال پلي اتيلن يك رويداد بسيار ساده و ارزان تر  حتي نسبت به تعمير بتن است. براي اطمينان از اتصال كامل بتن، شما به نوعي تخصص(پر هزينه)  نياز داريد. هنگامي كه نياز به تعمير مخزن سپتيك پلي اتيلن داشته باشيم، فقط كافي است كيت تعمير فايبر گلاس را از فروشگاه سخت افزار محلي تهيه و استفاده كنيم. ما تابحال هرگز شكست نخورديم.

مزيت  ۷#

از آنجا كه مخزن سپتيك پلي اتيلن وزن بسيار كمتري دارد، مي توان آن را در بسياري از نقاط نصب كرد و اين مزيت فوق العاده اي است براي شما اگر در يك منطقه پر از تپه و منطقه كوهي زندگي مي كنيد، مثل من. شما مي توانيد مخزن سپتيك پلي اتيلن را جايي كه خودتان مي خواهيد نصب كنيد، نه فقط در جايي كه كاميون بزرگ و سنگين مي تواند وارد آن شود و مخازن را خالي كند.

-------------------------------------------------

لوله كاروگيت فاضلابي

لوله كاروگيت فاضلابي پلي اتيلن با چگالي بالا يا به اختصار hdpe   براي فاضلاب هاي كم فشار مانند: فاضلاب هاي بهداشتي، مديريت آب، زهكشي باران، فاضلاب هاي زير سطحي، فاضلاب سريع ااسير، مديريت پساب در استفاده هاي شهري و صنعتي مناسب است. ديواره داخلي اين لوله ها صاف مي باشند كه براي عبور سيالات و پساب ها مناسب هستند. همچنين طراحي لوله كاروگيت فاضلابي خارجي اين لوله ها به صورت حلقه حلقه مي باشد كه استحكام بالايي دارد تا تمامي فشار هاي سطحي و ورودي را بتواند تحمل كند. اين تحمل بالاي لوله كاروگيت فاضلابي به دليل حلقه حلقه بودن آن است. اين لوله ها با سوكت هاي مناسب و حلقه هاي لاستيكي  مهر و موم مي شوند و اتصال اين لوله ها بدين روش با يكديگر انجام مي شود. لوله هاي فاضلاب و اتصالات پلاستيكي آن ها در اندازه هاي ۱۰۰ ميلي متر تا ۳۰۰ ميلي متر در دسترس است اين محصولات بهترين و ايده آل ترين محصول براي زهكشي مي باشد.

انواع لوله كاروگيت فاضلابي

در زير جاده ها و حتي در زير ريل قطار و مسير هاي راه آهن استفاده مي شود و به همين دليل بايد داراي مقاومت بالايي باشند تا بتوانند فشار هاي وارد شده را تحمل كنند. اغلب از لوله هاي كاروگيت در بخش هاي تجاري و خانه ها و مزارع و دامداري و زير جاده ها و براي معادن و جنگل ها نيز استفاده مي شود. اين لوله ها داراي استاندارد مي باشند و در مدل هاي مختلف ارائه مي شود مانند  m252 aashto  و يا  m294 و  astm f667 f2306  و يا f2648  . براي مثال از  arema  در پروژه هاي راه آهن استفاده شده است. لوله هاي پرو پلين با استاندارهاي  aashto m330  , astm f2881  نيز ارائه مي شود كه  هر دو نوع ان ها يعني با سطح داخلي صاف و سطح راه راه  به صورت گسترده در دسترس مي باشند. لوله هاي راه راه توسط بسياري از ادارات دولتي و حمل و نقل و شهرداري محلي و سازمان هاي منطقه براي استفاده در زهكشي مورد استفاده قرار گرفته شده و تاييد شده اند. لوله كاروگيت فاضلابي در استاندارد هاي كانادا تاييد شده است.

وزن سبك اما بسيار مقاوم

قدرت و استقامت اين لوله ها به دليل سطح خارجي حلقه حلقه آن است نه به دليل ضخامت بيش از اندازه لوله و با توجه به وزن سبك و كم اين لوله ها نيروي انساني كمتري براي نصب اين لوله ها نياز است. اين لوله ها مي توانند در بسياري از مناطق استفاده شوند.

نفوذ و نشت كمتر

به دليل سطح داخلي دولايه نشت كمتري وجود دارد و به ندرت اتصالات ممكن است آسيب ببيند و درصد آن بسيار ناچيز است.

انعطاف پذيري

 با توجه به انعطاف پذيري اين لوله ها مي تواند به راحتي در مناطق مسكوني بدون آسيب ديدن و ترك خوردن نصب و استفاده شود و انعطاف پذيري به معني ايمني مي باشد.

زهكشي بزرگراه

لوله هاي كاروگيت در بزرگرا هاي ايالتي بيش از سي سال است كه استفاده مي شود و علاوه بر زهكشي در فاضلاب ها و امتداد پياده رو ها و فاضلاب هه نيز مورد استفاده قرار مي گيرد.

------------------------------------------

قيمت لوله كاروگيت

بصورت كلي به لوله هايي كه لايه ي خارجي آن داراي برآمدگي و فرورفتگي موجي متناوب باشد, لوله هاي كاروگيت گفته مي شود. اين لوله ها مي تواند فلزي و يا پلاستيكي (مانند پلي اتيلن و PVC) باشند. شكل خارجي اين نوع لوله ها باعث افزايش انعطاف پذيري آنها مي گردد.

 افزايش استحكام لوله با وجود مواد اوليه مصرفي كم و در نتيجه قيمت لوله كاروگيت پايين ازمشخصات اصلي اين لوله هامي باشد. لوله كاروگيت پلي اتيلن معمولٲ داراي يك لايه ي داخلي و يك لايه ي خارجي مي باشدكه اصطلاحٲ به لايه ي خارجي پروفيل لوله گفته مي شود. در مقابل لايه خارجي كاملا صاف بوده تا سيال بتواند با سرعت بيشتري درون لوله حركت نمايد. باتغيير ارتفاع, شكل و ضخامت و يا فواصل پروفيل امكان تغييردرمقاومت اين لوله ها دربرابر فشار خارجي وجوددارد. لايه ي داخلي نقش زيادي درافزايش يا كاهش مقاومت نداشته وصرفا باعث مي گردد مايع درون با دبي وسرعت بالاتري درجريان باشد. درلوله هاي پلي اتيلن كاروگيت امكان توليد لايه هاي داخلي وخارجي بارنگ هاي مختلف وجوددارد

. اين رنگ ها باتوجه به مستربچ اضافه شده درحين توليد كه معمولا كمتر از ۳ درصد مواد اوليه را تشكيل مي دهد تغييرمي كند. معمولا رنگ خارجي اين لوله ها مشكي بوده كه مقاوت بالاتري نسبت به UV دارند ونيازي به اضافه نمودن Anti-UV ندارند. لايه ي داخلي در لوله هاي سايز پايين روشن انتخاب مي گردد تا درصورت وجود سوراخ يا خراش ازداخل به راحتي قابل تشخيص باشد. دركشور ما معمولا رنگ داخل زردرنگ مي باشد.

 همانطوركه درقسمت بالاگفته شد يكي ازخواص فيزيكي اين نوع لوله ها انعطاف پذيري بالاي لوله ها مي باشدكه باعث مي گردد فشار خارجي بالايي راتحمل كند.درصورتي كه فشردگي (Compaction) اطراف لوله پس ازنصب و اجراي لوله گذاري بالاباشد, قسمت اعظم اين فشار به خاك اطراف انتقال داده خواهدشد و خود لوله فشار كمتري را تحمل خواهدنمود.اين درحالي است كه درلوله هاي بتني فشار خارجي به صورت كلي روي خود لوله بوده وخاك جانبي هيچ نقشي درتحمل فشار نداشته.

بنابرين درشرايط يكسان لوله هاي بتني ميبايست با مقاومت بالاتري نسبت به لوله هاي پلي اتيلن دوجداره توليدگردند. اتصال قيمت لوله كاروگيت به شرح زيرمي باشد: ۱- كوپلر و واشر دراين نوع از اتصال يك واشر در آخرين فرورفتگي لوله ي اول و واشر ديگر در اولين فرورفتگي لوله ي دوم گذاشته شده سپس لوله ها را از دوطرف داخل كوپلر مي نمايند. ازعمده خصوصيات اين اتصال مي توان به تغيير اسان درطول هر دو لوله درحين نصب اشاره نمود. ۲- ساكت و واشر دراين نوع اتصال در هر يك از انتهاي لوله ها مادگي وجودداشته وپس ازقراردادن واشر در آخرين برآمدگي, لوله ي بعدي را داخل قسمت ساكت لوله ي اول مي نمايند از عمده خصوصيات اين نوع اتصال به سرعت بالا در نصب مي توان اشاره نمود.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: كاربرد,لوله,كاروگيت,فاضلابي,و,سپتيك,پلي,اتيلن،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۲:۲۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

معرفي انواع دمنوش هاي گياهي و ميوه اي و خواص آن ها

خواص دمنوش ها

دمنوش هاي گياهي و ميوه اي

با وجود نام دمنوش يا چاي هاي گياهي ، چاي گياهي چاي واقعي نيست. چاي هاي واقعي از جمله چاي سبز، چاي سياه و چاي يولونگ از برگ هاي گياه Camellia sinensis تهيه مي شوند.

از سوي ديگر، چاي گياهي از ميوه هاي خشك، گل ها، ادويه ها و گياهان ساخته شده است.
 

خريد دمنوش


اين به اين معني است كه چاي هاي گياهي مي توانند طيف وسيعي از سليقه ها و طعم ها را ايجاد كنند و جايگزين وسوسه انگيزي براي نوشيدني هاي شيرين يا آب باشند.

بعلاوه خوشمزه بودن، برخي از چاي هاي گياهي داراي خواص پزشكي هستند. در واقع، چاي گياهي به عنوان درمان هاي طبيعي براي انواع بيماري ها براي صدها سال مورد استفاده قرار مي گرفته است .

امروز مي خواهيم انواع دمنوش هاي گياهي و ميوه اي كه به صورت تي بگ عرضه شده اند را به همراه خواص آن ها را معرفي كنيم .

 

دمنوش بلك بري

يكي ديگر از دمنوش ها از خانواده كري ها دمنوش بلك بري هست . از خواص اين دمنوش مي توان به جوان كننده پوست
، كاهش دهنده عفونت مثانه و مجاري ادراري، پيشگيري از سرطان و رشد سلولهاي سرطاني اشاره كرد .

چاي سبز

امروزه ديگر همگي با چاي سبز و خواص بسياري كه دارد آشنا هستند .

تركيبات :

Oolong Green Tea

خواص چاي سبز اولانگ :

• مناسب براي حفظ سلامتي و تناسب اندام

• مفيد براي بيماران آرتريت و پوكي استخوان

• تقويت لثه و دندان   • كاهش دهنده سكته قلبي

•كاهش قند خون • كاهش كلسترول •كاهش فشار خون

• از بين برنده باكتري هايي كه سبب بوي بد دهان  مي شوند.

اگر به قصد لاغري چاي سبز مي نوشيد، بهتر است چاي سبز را 20 دقيقه بعداز غذا ميل كنيد. چون در اين صورت چربي سوزي بيشتري انجام شده و سم بيشتري از بدن دفع مي شود

يكي از مهمترين علل ريزش موي زنان استرس است

خانم هاي عزيز براي درمان استرس روزي يك ليوان چاي سبز بنوشيد

 

دمنوش جينسينگ

گياه جينسينگ يك گياه دارويي بسيار معروف است . دمنوش جينسينگ شامل تركيبات جينسينگ ،چاي سياه،زنجبيل،دارچين،هل مي باشد .از خواص دارويي اين دمنوش مي توان به

.         تقويت قواي جنسي

·       حاوي روي و ويتامين B6وA

·       افزايش قدرت سيستم قلبي و عروقي

اشاره نمود .

دمنوش بوقناق

دمنوش بوقناق برگرفته از گياهان بوقناق،گزنه،تخم شنبليله، قرقات مي باشد كه خاصيت اصلي اين دمنوش كاهش قند خون و بسيار مفيد براي بيماري ديابت هست .

از خواص ديگر دمنوش بوقناق مي شود به

درمان كم خوني و توليد گلبول هاي قرمز

پيشگيري از سكته هاي مغزي و قلبي

و…. نام برد.

 

چاي ترش

        &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;  

تركيبات :

چاي ترش

خواص دمنوش چاي ترش :

• كاهش فشار خـون    • داراي طبيعت سـرد

• كاهش چربي خـون  • كاهش دهنده قند خون

• رقيق كننده و تصفيه كننده خون

Hibiscus Mix

دمنوش كرن بري

 

خواص دمنوش كرن بري :

·       معالجه عفونت هاي كليه

·       پيشگيري از ابتلا به سنگ كليه

·       درمان عفونت هاي مخصوص معده

دمنوش مخلوط گل ساعتي

تركيبات :

گل ساعتي،پنيرك صحرايي،هوفاريقون،گل گاوزبان،سنبل الطيب،گل محمدي،چاي كوهي،بهارنارنج،ورون

خواص دمنوش مخلوط گل ساعتي :

·          آرامش بخش و درمان بي خوابي

·          مفيد براي كودكان بيش فعال

·          كاهش دهنده وزن و ميزان كلسترول

·          كاهش دهنده آلژي و التهاب و آسم

·          پيشگيري از بيماري هاي قلبي و سرطان

·          كاهش گر گرفتگي و مشكلات و عوارض دوران يائسگي

گل ساعتي گياهي با خاصيت ديازپام است كه خواص دارويي بسيار در آن نهفته است، براي درمان بي خوابي، استرس ، ناراحتي هاي قلبي و بسياري از بيماري هاي ديگر مفيد است.

دمنوش لاغري

دمنوش مخلوط تناسب برگرفته از گياهان دارويي مختلف مناسب براي لاغري مي باشد . اين دمنوش لاغري برگرفته از گياهان دارويي سنا ،ليمو اماني ، هله باد ، زيره سياه، تخم كتان ،تخم شنبليله ،تخم كرفس ، گل محمدي، سياه دانه ميباشد.

خواص دمنوش لاغري :

معجزه لاغري

كاهنده چربي خون

پيشگيري از سرطان

كاهش كلسترول

تثبيت كننده قند خون

        &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;

 

🔖مهمترين دانستنيها در مورد كبد چرب :

كبد چرب قبل از اينكه بيمارى خطرناكى باشد خبر از احتمال بروز ديابت و گرفتگى عروق قلب و مغز در آينده نه چندان دور براى فرد مبتلا دارد.

افرادي كه دور شكم بالاى ٩٥ سانتى متر دارند احتمالا دچار درجاتى از كبد چرب هستند .

💥 هر چه دور شكم بيشتر و فرد كم تحرك تر باشد بر شدت آن افزوده مى شود.

✅ كبد چرب برخلاف نام آن صرفا مربوط به خوردن غذاى چرب نيست. جالب اينكه بجز روغن غذا، همه غذاى خورده شده از روده ابتدا وارد كبد مى شود و كبد ماموريت دارد اضافه ميوه، غله، انواع گوشت و چاشنى هاى خورده شده در يك وعده را به چربى (ترى گليسريد) تبديل كند تا مبادا مقدار پروتئين ها و قند خون بالا برود.

 

 

چاي سفيد

خواص:

• آرام بخـش قـوي و موثـر بـراي اعصـاب

• جلوگيري از توليد سلول هاي سرطان زا

• جلوگيري از سكته قلبي   

• مفيد براي پوكي استخوان

• كاهش قند خون   

اگر ميخواهيد پوست زيبا و هميشه جوان داشته باشيد چاي سفيد بنوشيد

 

🔸مفيد براي پوكي استخوان

 

 🔸جلوگيري از توليد سلول هاي سرطان زا

        &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;

دمنوش گوجي بري

 

 خواص:

 موثربراي درمان و پيشگيري سرطان

 جلوگيري از رشد و عدم پيشرفت سلولهاي سرطاني

كاهش دهنده  عوارض شيمي درماني و مانع تشكيل تومور و رشد آن مي شود

 

دمنوش بابونـه

 

تركيبات: بابونه  . دارچيـن. هــل

 

خواص:

 تقويت مغز و اعصاب

 تنظيم هرمون هاي زنانه

 رفـع مشكل كم خوابي، درمان سردرد و ميگرن

چاي بابونه علاوه بر دارا بودن خواص درماني فراوان، اين چاي عفونت‌هاي ناشي از سرماخوردگي را از بين مي‌برد و براي رفع گرفتگي‌هاي عضلاني و نيز گرفتگي‌هاي قاعدگي در زنان مفيد است.

ضد اسپاسم و ضد التهاب مي‌باشد به حالت تهوع و سوزش‌هاي سرِ دل كمك كند. بابونه به ناراحتي‌هاي معده‌اي كساني كه، معده درد‌هاي عصبي دارند، كمك كند.

 

 

دمنوش به

تركيبات: ميوه به،برگ به،نسترن

خواص:

  مفيد براي كاهش وزن

  كمك به پايين آوردن كلسترول خون

  تقويت كننده قلب،اعصاب،كبد،و معده

 

 

دمنوش انار

 

Pomegranate Tea

 

تركيبات: تخم انار،گل انار،عناب،زرشك

 

خواص:

  تصفيه كننده خون

  كاهش دهنده فشار خون و چربي خون

  پاكسازي كننده كبد و كمك به هضم غذا

استفاده از آب ميوه هايي از قبيل انار، زرشك، تمشك، زغال اخته و آب آلبالو براي كنترل غلظت. وچربي خون توصيه مي شود.

 

دمنوش بهارنارنج

 

مهم ترين خاصيت دارويي بهار نارنج تأثير آن روي سيستم عصبي بدن است. آرام‌بخش دستگاه عصبي است و سردردهاي عصبي و ميگرني را درمان ميكند.

 

دمنوش رزبري

 

خواص محصول:

 

 داراي آنتي اكسيدان بالا

 داراي مواد معدني مفيد زياد

 مفيد براي درمان ديابت

 

 

چند روش ساده براي پاكسازي كبد

 

💥گريپ فروت بخوريد

💥از استرس در زندگي خود دوري كنيد

💥از محصولات پاك كننده طبيعي استفاده كنيد

💥آب فراوان بنوشيد

💥تا حدامكان ورزش كنيد

💥مواد غذايي فرآوري شده مصرف نكنيد

💥چاي سبز بنوشيد

💥گردو بخوريد

💥سير بخوريد

 

 

دمنوش مناسب هر گروه خوني:

 

🔸گروه A

چاي بابونه، چاي سبز، آويشن

🔹گروه B

چاي سبز، مريم گلي، بادرنجبويه

🔸گروه AB

چاي زغال اخته، چاي نعناع

🔹گروه O

چاي نعناع، چاي زنجبيل، چاي سبز

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: معرفي,انواع,دمنوش,هاي,گياهي,و,ميوه,اي,و,خواص,آن,ها,معرفي انواع دمنوش هاي گياهي و ميوه اي و خواص آن ها،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۶:۵۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

ليزر دايود رازورليز Razorlase Diode Laser

سيستم ليزر دايود بر خلاف ليزر الكساندرايت كه از گروه ليزرهاي جامد ميباشد از گروه ليزرهاي نيمه هادي بوده و عملكردي در طول موج ۸۰۰ يا ۸۱۰ نانومتر را دارد. اين ليزر عموما با طول موج استاندارد ۸۰۸ نانومتري مورد استفاده قرار ميگيرد ، اين طول موج بلند موجبات نفوذ عميق تر به پوست را فراهم مي كند و نقطه اثر آن نواحي عميق تر فوليكول است.

عملكرد ليزر دايود بر روي موي ضخيم و تيره مناسب است. ليزر دايود ريشه موهاي زائد را مورد هدف قرار مي دهد بنابراين انتخاب مناسبي براي بخش پشت بدن و بيكيني است.

دستگاه ليزر دايود رازورليز يا رازوليز ، ليزر دايود با طول موج 808 نانومتراست .طول موج  رازوليز رنگدانه هاي سياه فوليكول مو را هدف قرار ميدهد و به راحتي مو را تخريب ميكند.

ويژگي هاي ليزر دايود رازورليز Razorlase Diode Laser :

 • ساخت شركت سينكوهرن
 • سورس دستگاه ساخت شركت جينوپتيك ليزر آلمان
 • داراي تاييديه FDA
 • هندپيس بسيار سبك
 • داراي كريستالي از جنس ياقوت سفيد
 • مجهز به سيستم كولينگ قوي جهت كاهش درد و بدون ريسك سوختگي
 • سيستم نرم افزاري بسيار قوي  جهت درمان تمام تيپهاي پوستي و انواع موها حتي نازك و كركي
 • لنز كاليميت جهت دستيابي به منبع انرژي مداوم و يكنواخت و كاهش درد
 • سرعت بالاي كار
 • داراي واتر پمپ آمريكايي
 • داراي پاور قدرتمند ژاپني
 • پايداري انرژي رازوليز در بلند مدت

كاربردهاي ليزر دايود رازورليز Razorlase Diode Laser :

 • ازبين بردن انواع موها حتي موهاي نازك و كركي
 • قابل استفاده در تمامي تيپهاي پوستي حتي پوستهاي تيره

مزيت دستگاه ليزر دايود رازورليز نسبت به سيستمهاي مشابه :

به خاطر داشتن سيستم نرم افزار قوي و قابليت تنظيم كليه پارامترها روي دستگاه و پروتكل مطابق با تيپهاي پوستي ايرانيها قابليت درمان تمام تيپهاي پوستي وانواع موها حتي نازك وكركي را دارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر از طريق وبسايت شركت با كارشناسان ما در ارتباط باشيد :

http://www.pishro- teb.com

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ليزر,دايود,رازورليز,Razorlase,Diode,Laser,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۶:۴۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

No photo description available.

سلام و روز بخير امروز قصد معرفي بهترين پيج در زمينه كنكور رو داريم كه ميتوان به جد گفت يكي از قويترين پيج هاي در زمينه مشاوره كنكور مي باشد.

اگر شما هم تا حالا دنبال يك مشاوره در زمينه تحصيلي بوديد ميتونم به جد بگم شما ميتوانيد از اين صفحه لذت ببريد و هرگونه مشكل درسي در كنكور سراسري و سازمان سنجي داريد ميتوانيد از اين صفحه ديدن كنيد و مشكل خود را برطرف كنيد.

بهترين مشاوران كنكور و رتبه برتر ها در اين زمينه فعاليت ميكنند كه ميتوايند براي ارتباط با آنها به اين صحه برود و با آنها در ارتباط باشيد .

پيج مشاوره كنكور در حال حاظر با تيم مشاوره كنكور تاك كار ميكند كه ميتوانيد از طريق آن هم با مشاوره كنكور در ارتباط باشيد.

مشاوره كنكور تاك با چندين سال سابفه در حوزه كنكور و مشاوره تحصيلي به روش نوين كه ميتواند اينگونه نام برد اعم از مشاوره تلفني مشاوره تصويري  با مشاوران برتر كشوري ارتباط برقرار كنيد بدون هزينه مخابرات به صورت رايگان.

مشاوره كنكور به صورت خصوصي مي باشد و برنامه ريزي براي هر فرد به صضورت مجزا مي باشد.

دانش آموزان ميتوانند با مشاوران خود به صورت ساعتي يا سه ماه در ارتباط باشند با هزينه هاي بسيار پايين در زندگي خود تحول ايجاد كنيد. تبديل رويا به واقعيت فقط با مشاوره كنكور تاك امكان پذير مي باشد.

پيج مشاوره كنكور ميوتواند شما را با بهترين رتبه برتر هاي كشوري لينك دهد و با انها گفتگو كنيد و در همايش هاي كنكوري شركت كنيد و چندين قدم از رقباي خود پيشه بگريد.

با ارزوي موفقيت براي تمام دانش آموزش كنكور سراسري

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مشاوره,كنكور,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۷ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۵:۴۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

كار در منزل براي خانم ها در ۱۱ گام

 

كار در منزل براي خانم ها

اگر بخواهيم بهترين راه را براي كمك خرج خانواده بودن و در عين حال زندگي سالم و سلامتي داشتن را براي خانم ها ارائه دهيم مطمئناً كار در منزل براي خانم ها خواهد بود. يكي از دغدغه هاي همه خانم ها در خانواده هاي ايراني اين است كه مي خواهند در عين رسيدگي به خانواده بتوانند كمك خرج خانواده نيز باشند. حتي اكثر خانم هايي كه شاغل هستند و شغل تمام وقت دارند عموماً از شرايط كاريشان ناراضي هستند و از حقوق كم و در عين حال عدم رسيدگي به خانواده اشان گلگي مي كنند. اما چاره چيست؟ چطور مي توان هم به درآمد خانواده كمك كرد هم به وظايف و دلبستگي هاي خانه و خانواده رسيدگي كرد؟ شايد بهترين راه راه‌اندازي كار در منزل براي خانم ها باشد. حال سوال اينجاست چطور مي شود كار در منزل خود را راه اندازي كنيم؟

 

 1. چه نوع كاري در منزل دوست داريد انجام دهيد؟

شايد اولين گام براي راه اندازي كار در منزل براي خانم ها پاسخ به اين سوال باشد. در گوشه اي بشينيد و به اين سوال عميقاً فكر كنيد. به اين فكر كنيد چه هنرها و كارها و تخصص هايي را دوست داشتيد انجام دهيد ولي فرصت دنبال كردن آنها را نداشته ايد. مثلاً هميشه دوست داشتيد كارهاي خياطي، گل دوزي و يا نقاشي يا طراحي انجام دهيد اما هيچ وقت فرصت دنبال كردن آنها را نداشته ايد و يا شايد جدي به آنها فكر نكرديد. چند سال قبل پرسيدن همين يك سوال باعث شد زندگي خانم يكي از دوستان بنده كاملاً متحول شود. ايشان بلافاصله پس از پرسيدن اين سوال يك جواب واضح دادند من عاشق پختن كيك هستم. پس ابتدا لسيتي از علاقمنديهاي خودتان را تهيه كنيد.

 1. چه نوع كاري در منزل را عالي انجام مي دهيد؟

ليستي كه تهيه كرديد را با اطرافيان، خانواده و دوستانتان به اشتراك بگذاريد و نظرات آنها را بنويسيد. از آنها بپرسيد در چه كاري استعداد داريد؟ و چه كاري را در منزل عالي انجام مي دهيد؟ توانايي عالي انجام دادن چه كارهايي داريد؟ مثلاً اگر در ليست شما كيك پزي، معرق كاري، نقاشي و آرايشگري هست، نظر دوستانتان را در مورد اين ليست بخواهيد اينكه كدام يكي از اين كارها به استعداد و توانايي هاي شما نزديك است. حتي از آنها بخواهيد به اين ليست اگر استعداد و توانايي ديگري در شما مي بينند اضافه كنند.

 1. كدام تخصصتان بوي تند پول مي دهد؟

از ليستي كه تهيه كرده ايد يك بار ديگر استفاده كنيد و باز هم به پرس و جو بپردازيد و ببينيد در ازاي كدام يك به شما پول مي پردازند. كدام يك از ليست كار در منزل هاي شما نياز اطرافيانتان است و حتي از آنها بپرسيد در ازاي چه كار و هنر يا تخصصي حاضرند به شما پول بپردازند. سعي كنيد مثل يك كارآگاه سوال بپرسيد و بفهميد در خانواده ها و ذهن آدم ها چه مي گذرد مثلاً اگر از ليستتان به آرايشگري هم علاقمند بوده‌ايد از دوستانتان بپرسيد از كار كدام آرايشگر راضي هستند و چرا؟ يا از كار كدام آرايشگر راضي نيستيد و باز هم چرا؟ از دل همين سوال ها شما سبك و كار در منزل خودتان را پيدا مي كنيد.

 1. گمشده زندگي كاريتان را ياد بگيريد.

پس از اين كه ايده كار در منزل تان را پيدا كرديد و انتخاب كرديد سراغ ياد گرفتن و حرفه اي شدن در آن برويد. البته نياز نيست در اين مرحله زياد توقف كنيد اگر حتي اندكي تخصص داريد هر چه زودتر به گام بعدي برويد ولي اگر در مورد ايده كار در منزل و علاقمنديتان، تخصص لازم نداريد سعي كنيد آنرا آموزش ببينيد. محصول شما تخصص شماست و سعي كنيد كيفيتتان را بالا ببريد.

 1. به درون ايده كار در منزلتان شيرجه بزنيد؟

ايده هاي كار در منزل براي خانم ها بسيار زياد هستند اما پس از اينكه از سه قدم اول گذشتيد و انتخاب كرديد ديگر جستجو و تحقيق را بگذاريد كنار و شروع كنيد. بهترين ايده كار در منزل وجود ندارد. شما ايده و تخصص و هنر خودتان را داريد و بنا بر آن انتخاب كرده‌ايد. اگر سه قدم قبل را درست اجرا كرده باشيد شما الان صاحب يك ايده و حتي يك طرح خوب براي شروع كار در منزلتان هستيد. حال شما بايد ترديد را كنار بگذاريد و با قدرت شروع كنيد.

 1. اولين مشتريتان را جذب كنيد؟

 

شايد شيرين ترين مرحله جذب اولين مشتريتان باشد شيريني اين مرحله دست كمي از استخدامي در يك شغل با درآمد بالا ندارند. فرقي نمي كنيد مشتريتان چه كسي باشد و اولين خدمتي كه انجام مي دهيد چقدر عالي و بي نقص باشد فقط سعي كنيد اولين كيكتان را بفروشيد، اولين مشتري آريشگريتان را جذب كنيد. اولين سفارش بافتني تان را بگيريد. حتي اين مشتري مي تواند خواهر، دوست، همسايه يا يكي از فالورهاي اينستاگرام شما باشد.

 

 1. آيا مشتري شما بار ديگر از شما خريد مي كند؟

اين سوال را از مشتريتان بپرسيد. نظر مشتري تان را كامل بخواهيد از كار شما راضي بود يا خير؟ در هر صورت اين سوال كليدي را هر بار بپرسيد، چرا؟ چرا از كار شما راضي است؟ چرا از كار شما راضي نيست؟ و سعي كنيد كارتان را بهتر كنيدو خدمتتان را باكيفيت كنيد. مثلاً اگر مشتريتان از كيك راضي نيست از او بپرسيد از چه چيز كيك تان ناراضي است. از ظاهر كيك، از مزه كيك يا از زمان تحويل دادن كيك. بعد از اينكه نظر مشتريتان را كامل ضبط و ثبت كرديد، حالا سعي كنيد نكات جمع آوري شده را براي سفارش بعد رعايت كنيد. و به سراغ مشتري دومتان برويد.

 1. فروش در منزلتان را افزايش دهيد.

بعد از اينكه از تخصص و كار در منزلتان به اطميناني نسبي رسيديد، حال سعي كنيد مشتريانتان را افزايش دهيد. به تمام افراد فاميل و دوست و آشنا خبر كيفيت كارتان را به صورت غير مستقيم برسانيد. از تكنيك هاي مختلف براي با خبر كردن دوستان، فاميل، همسايه ها و فالورهايتان استفاده كنيد. و آنها را به نظر مشتريان راضي تان ارجاع دهيد. از مشتريانتان بخواهيد نظرشان را به صورت ويديو يا صدا برايتان ضبط و ارسال كنند و آنها را در اينستاگرامتان به نمايش بگذاريد. خيلي زود به مرحله‌اي مي رسيد كه وقت سر خاراندن هم نداريد.

 1. كار در منزل و زندگي در منزل را متعادل كنيد.

خيلي از خانم ها وقتي كار در منزل خود را به درآمد مي‌رسانند، زندگي خود را فداي درآمد بيشتر مي كنند و توانايي برقرار تعادل بين كار و زندگي ندارند و گاهي اوقات تا رسيدن به درآمد در ابتدا انفجاري و با انگيزه شروع مي كنند و از وقت تفريح خانواده و همه چيز مي‌زنند تا به درآمد برسند و اين باعث مي شود بعد مدت كوتاهي دلزده و خيلي زود خسته شوند. براي راه اندازي كار در منزل بايد هنر اين را داشته باشيد كه وقت خود را متعادل كنيد و تمام اين قدم ها را به تدريج و با برنامه در عين حالا قوي برداريد.

 1. بهترين بازار دنيا براي فروش كار و محصولتان اينترنت است.

يكي از بهترين بازارها براي گرفتن سفارش و بهبود و رونق كار در منزل اينترنتي است. با ايجاد يك پروفايل در يك شبكه اجتماعي مثل اينستاگرام، تلگرام، آپارات، نماشا، پونيشا و … به راحتي مي توانيد اندازه يك فروشگاه سر نبش بهترين نقطه شهرتان مشتري جذب كنيد. اگر محصول و خدمت باكيفيت تان را ساخته ايد و مي خواهيد بيشتر بفروشيد شايد بهترين راه استفاده از فضاي مجازي است. فضاي مجازي درآمد هاي كلان واقعي را نصيبتان مي كند.

 1. معجزه اينستاگرام براي فروش محصولات و كار در منزل.

اگر دوست داريد در گوشه دنج خانه بنشينيد و درآمدتان را در حال نوشيدن چايي از گوشيتان نظاره گر باشيد، حتماً با اعجاز اينستاگرام آشنا شويد. در بالا مثالي زدم از خانم يكي از دوستانم كه از راه پختن كيك درآمد كسب مي كرد. اكثر سفارش هايشان را از اينستاگرام مي گرفتند و جالب آن است اكثر آدم ها فكر مي كنند براي كسب درآمد از اينستاگرام بايد فالوورهاي خيلي زيادي داشته باشيد و حتماً بايد چند صد هزار يا ميليون فالور بايد داشته باشدي تا بتوانيد درآمد كسب كنيد اما ايشان فقط ۳۵۰ فالور داشته اند و جالب تر آنكه اكثر آنها به ايشان سفارش كيك داده بودند چون واقعاً كيك ها خوشمزه و خوش رنگي مي پختند.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: كار,در,منزل,براي,خانم,ها,در,۱۱,گام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۱:۵۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

ساخت گلاب در خانه ) اين آموزش ها از سايت هاي خارجي ترجمه شده است فكر ميكنم با گل رز درست كردند فرق ميكنه با گل محمدي خودمون )

براي خريد گلاب در فروشگاه آنلاين گل نوش كليك كنيد .

از گلاب مي توانيد در كيك و شيريني ها و غذا يا محصولات زيبايي خانگي استفاده كرد در اين مقاله ما چهار روش ساخت گلاب در خانه را به شما آموزش مي دهيم .

 1. ساخت گلاب  با اسانس

خب منابع خود را آماده كنيد علاوه بر اسانس گل رز و آب مقطر شما به يك شيشه هم نياز داريد . اطمينان حاصل كنيد كه بطري از شيشه يا پلاستيك با كيفيت بالا ساخته شده باشد .

بطري را از آب پر كنيد . مطمئن بشيد كه از آب مقطر به جاي آب شيرين استفاده كرده باشيد . آب شيرين اغلب داراي باكتري مي باشد . اگر شما نمي توانيد آب مقطر پيدا كنيد مقداري آب تصفيه شده را بجوشانيد و سپس اجازه بديد تا سرد شود .

دوازده قطره اسانس گل بهش اضافه كنيد . مطمئن شويد كه از اسانس هاي اصلي استفاده كنيد نه اسانس هاي تقلبي كه فقط شامل رايحه خوب هستند و هيچ خاصيت ديگري ندارند .

در بطري را بسته و به آرامي تكان دهيد . براي چند لحظه براي تركيب كامل آب و اسانس با يكديگر انجام دهيد .

خب آماده است شما مي توانيد اين ماده را به شيشه ي ديگري انتقال بديد و براي پوست خود استفاده كنيد .

عرق رازيانه كه براي افزايش شير مادر مناسب است .

 

 1. ساخت گلاب با گلبرگ هاي خشك

خب مواد خود را آماده كنيد علاوه بر گلبرگ هاي خشك و آب گرم ، به دو شيشه و يك صافي هم نياز داريد .

گلبرگ هاي خشك شده را در يكي از شيشه ها بريزيد اگر مي خواهيد براي مصارف خوراكي ازش استفاده كنيد بهتره از گل هاي رز خوراكي استفاده كنيد كه بهترين طعم را به شما بدهند .

خب آب داغ نه آب جوش را بر روي گلبرگ ها بريزيد مطمئن بشيد از آب مقطر استفاده كرده باشيد كه حاوي باكتري نباشد .

در شيشه را بزاريد تا خنك بشود . بسته به دماي اتاق ده الي 15 دقيقه زمان كافي است .

صافي را بر روي شيشه خالي بگذاريد .

محتويات شيشه اول را از طريق صافي به شيشه دوم بريزيد اين كار را با دقت انجام بديد و بعد از اتمام شما مي توانيد گلبرگ هاي باقي مانده را از بين ببريد .

در شيشه دوم را بسته و داخل يخچال بگذاريد شما بايد ظرف مدت يك هفته از اين محصول استفاده كنيد مگرنه منقضي مي شود .

 1. ساخت گلاب با گلبرگ هاي تازه

تعدادي از گل هاي تازه و معطر را انتخاب كنيد و آنها را شستشو بديد . با گل هاي تازه تر نتايج شما بهتر خواهند شد . اطمينان حاصل كنيد كه به خوبي گل را شستشو داده ايد تا از خاك ، سموم و ... پاك شود . اگر هدفتون استفاده خوراكي گلاب هست از گل هاي خوراكي استفاده كنيد

خواص گلاب براي پوست

گل برگ ها را جدا كنيد و بقيه گل را دور بياندازيد . تقريبا دو گل رز براي اين كار كافي است .

گل برگ ها را داخل ظرف بريزيد و به آن آب اضافه كنيد دقت كنيد كه گل برگ ها خوب در تمام ظرف پخش شده باشند و همچنين سطح آب خيلي زياد نباشد مقدار زياد آب باعث مي شود كه خاصيت و عطر گل كمتر بشود .

در ظرف را بزاريد و بر روي حرارت كم بگذاريد اجازه ندهيد آب به نقطه جوش برسد گرما بيش از حد رنگ و ديگر خواص را از بين مي برد حدود بيست دقيقه كافي است بعد از اين مدت شما متوجه مي شويد كه آب به رنگ گلبرگ ها تبديل شده است .

يك صافي بر روي ظرف ديگر بگذاريد مطمئن بشيد كه ظرف جديد تميز باشد بعد محتويات ظرف قبلي را داخل ظرف جديد بريزيد استفاده از صافي باعث مي شود كه گلبرگ هاي باقي مانده جدا بشوند .

در نهايت شما به مدت يك هفته مي توانيد آن را در يخچال نگه داريد و استفاده كنيد .

دمنوش بلوبري براي تقويت حافظه مناسب است

 

 1. ساخت گلاب با گلبرگ هاي له شده

گل برگ ها را به دو قسمت تقسيم كنيد .

با استفاده از هاونگ قسمت اول گلبرگ ها را له كنيد .

گلبرگ هاي خورد شده و آبش را در يك كاسه سراميكي بريزيد . شما همچنين مي توانيد از شيشه يا كاسه استفاده كنيد . براي چند ساعت اجازه بدهيد كه اين دو در كاسه كنار هم باشند تا باهم كامل مخلوط بشوند .

بقيه گلبرگ ها را بهش اضافه كنيد و به مدت 24 ساعت منتظر بمانيد . گلبرگ هاي تازه را با گلبرگ هاي له شده قاطي كنيد در ظرف را بگذاريد و به مدت 24 ساعت صبر كنيد .

محتوا را به يك ليوان سراميكي انتقال بدهيد  از ليوان فلزي استفاده نكنيد چون واكنش نشان مي دهد .

خب در مرحله بعدي محتوا را روي حرارت كم بگذاريد زماني كه شما اولين حباب را ديديد ظرف را از روي گاز برداريد .

آب باقيمانده را از طريق يك صافي به داخل ظرف ديگري انتقال بدهيد تا گلبرگ ها وارد ظرف نشوند . اگر شما مي خواهيد به عنوان يك تونر ازش استفاده كنيد مقداري آب مقطر بهش اضافه كنيد .

ظرف را ببنديد و براي چند ساعت در يك نقطه آفتابي بگذاريد.  گرماي خورشيد به جذب روغن‌هاي طبيعي و مفيد كمك خواهد كرد

در نهايت آن را در پخچال نگه داريد و ظرف مدت يك هفته از آن استفاده كنيد .

علاوه بر گلاب در اين پست در مورد عرقيات گياهي مثل عرق كاسني كه فوايدي مثل تقويت پوست و كليه و كبد دارد و يا

عرق شلتوك كه براي تقويت مو مناسب است .

معجون زنان از جمله عرقيات پربازديد فروشگاه ما مي باشد .

دمنوش جينسينگ مناسب براي تقويت قواي جنسي است

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ساخت,گلاب,در,خانه,ساخت گلاب در خانه،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۱:۰۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.