قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
زيباي من

تكنيك هاي سئو سايت براي موتورهاي جستجو در طراحي وب سايت

سئو سايت برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است كه كلمات معادلي چون SEO يا بهينه سازي سايت براي موتور جستجو دارد كه همگي آنها به يك معني مي باشند و مي توان آن را در طراحي سايت بصورت زير تعريف نمود:

دوستاي عزيزم سئو (بهينه‌سازي سايت براي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستكاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. درواقع آن‌ها براي كمك كردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

 

سئو سايت براي موتورهاي جستجو در طراحي وب سايت

 

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيك وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

شروع سئو

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو كار خود را آغاز كردند بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يك ليست فهرست شده نگاه مي‌كردند كه همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.

با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند كه از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌كردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تعداد دفعاتي كه يك كلمه كليدي يا يك عبارت در يك صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد كل كلمات صفحه و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌كردند. به دنبال اين رشد سئو براي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع كرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو  براي سايت هاي اعم از طراحي سايت فروشگاهي، طراحي سايت رستوران، طراحي سايت گردشگري، طراحي سايت شركتي و بسياري موارد ديگر به دنبال پيدا كردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاي اخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند..

اهداف سئو 

هدف سئو كمك به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و كلمات كليدي وارد شده توسط كاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي كاربر و هم براي موتور جستجو است كه در آن كاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌كند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا كه الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بسته به اينكه چگونه كلمات كليدي رقابتي در بهينه سازي و سئو مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌كشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممكن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدكنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است كه در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول كه 58.4 درصد كليك‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

بطور كلي اهداف سئو را مي توان بصورت زير تقسيم بندي كرد:

 • در بازديد وب سايت تاثير بسزايي دارد.
 • باعث ايجاد برند مي شود.
 • باعث افزايش ترافيك سايت خواهد شد.
 • باعث شده وب سايت در صفحه نتايج موتور جستجو از رتبه بهتري برخوردار شد.
 • باعث افزايش فروش محصولات خواهد شد.
 • بهترين ابزار براي تبليغات است.

سئو درون صفحه يا On Page SEO

سئو درون صفحه به كنترل مستقيم كدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و ... مرتبط مي‌شود؛ به طور كلي هر چيزي كه در سايت خود بارگذاري مي‌كنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌هاي بهينه‌سازي است زيرا جايي است كه شما بيشترين كنترل را روي آن داريد. هر گونه تغييري را كه شما در محتويات سايت خود ايجاد مي‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است كه روش SEO On Page بدرستي قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو بيرون صفحه يا Off Page SEO

بر خلاف روش SEO On Page كه توسعه وب سايت با كنترل مستقيم بالايي انجام مي‌شد، روش بهينه سازي بيرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است كه در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود اين شامل تمام چيزهايي است كه مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت شما كمك كند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوندهايي كه از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌كنند متمركز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي كه در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد.

SEO Off Page يك فرآيند نامحدود است كه توسط مهندسين سئو در جهت بدست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌شود.

سئو كلاه سفيد يا White Hat

 به مجموعه تكنيك‌ها، روش‌ها و استراتژي‌هاي كه از قوانين و راهنمايي‌هاي موتورهاي جستجو تبعيت مي‌كنند، اشاره دارد. كه اين به معني فريب يا دستكاري موتور‌هاي جستجو و يا كاربران به هيچ وجه نيست. اين همچنين به سئو اخلاقي نيز ياد مي‌شود.

سئو كلاه سياه يا Black Hat

به مجموعه‌اي از دستورات دارد كه به منظور فريب، بازي و دستكاري الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندي بالا، بكار مي‌رود. اين مهم است كه بدانيد اين‌ روش‌ها غير اخلاقي بوده و توسط هيچ موتور جستجويي تاييد نمي‌شود و بكارگيري اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را براي هميشه در بر دارد.

انجام تاكتيك‌هاي سئو كلاه سياه ممكن است كه باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف كامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

استراتژهاي سئو وب سايت بصورت زير:

 • بهبود ساختار سايت
 • استراتژي كلمات كليدي
 • استراتژي URL
 • بهينه سازي كد
 • پردازش كردن متن
 • بهينه سازي لينك هاي ورودي
 • استراتژي نام دامنه و هاست

مهمترين معيارها براي بهينه سازي موتور جستجوعبارتند از:

 • اضافه كردن Allow يا DisAllow به نقشه سايت
 • اضافه كردن URL به نقشه سايت
 • اضافه كردن نقشه سايت به robots.txt
 • استفاده از ابزارهاي آناليز جهت crawl

تكنيك هايي كه براي بهينه سازي و سئو سايت عنوان شده است عبارتند از:

 • افزايش لينك هاي خارجي
 • تغيير اسم فايل ها
 • لينك يك طرفه
 • كلمات كليدي
 • استفاده از Meta Tag
 • استفاده صحيح از عنوان
 • استفاده از robots.txt
 • بهينه سازي محتوا

منبع: شركت سانا پرداز نارين

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: تكنيك,هاي,سئو,سايت,براي,موتورهاي,جستجو,در,طراحي,وب,سايت،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۸:۱۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

يكي از شاخه‌هاي رشته‌ي دندانپزشكي، ارتودنسي است. ارتودنسي رشته‌اي است كه در آن با روش‌هاي متفاوت از جمله جراحي فك، بهره از هدگيرها براي حركت دندان‌ها، ارتودنسي مرئي يا نامرئي و همچنين ارتودنسي ثابت يا ارتودنسي متحرك، به افراد اين كمك را مي‌كند تا دندان‌هايشان در فرمي مطلوب قرار بگيرد. اين مورد را نيز بايد در نظر داشت كه ميان دكتر ارتودنسي و دندانپزشك، تفاوت‌هاي عميقي وجود دارد.

ارتودنتيست، دندان پزشكي است كه ارتودنسي تخصص او  است؛ در صورتي كه هر دندانپزشكي با ارتودنسي آشنايي ندارد.

قرار نگرفتن دندان‌ها در شكلي مطلوب در دهان، عوارضي مانند گوارش نامطلوب، بسته شدن دهان به شكلي نامناسب، اثرگذاري نامطلوب در تعاملات اجتماعي  و  ... را به همراه دارد.

مراحل ارتودنسي دندان

 

بي‌توجهي به نياز به ارتودنسي دندان‌ها در كودكان مي‌تواند عوارض جبران ناپذيري به همراه بياورد. بيش از هر چيز اين عوارض در دوران بزرگسالي خودشان را نمايان مي‌كنند. كاهش تعملات اجتماعي يكي از مهم‌ترين عواملي است كه بزرگسالان را در بازه سني بيش از 18 سال  ، ترغيب به رفتن به مطب پزشكان مي‌كند.

ارتودنسي نامرئي: يكي از محبوب‌ترين روش‌هاي ارتودنسي دندان‌ها، ارتودنسي نامرئي است. در ارتودنسي نامرئي، بهترين متخصص ارتودنسي با بهره از پلاك‌هاي نامرئي يا روش ‌هاي ديگر، ارتودنسي شما را به شكلي ايجاد مي‌كند كه توسط افراد ديگر قابل تشخيص نيست. البته اين مورد را نيز بايد در نظر بگيريد كه هزينه ارتودنسي نامرئي، بيش از ارتودنسي‌هاي مرئي است. مهم‌ترين دليل اين امر، هزينه موادي است كه در اين ارتودنسي به كار مي‌رود.

به عنوان مثال در روشي از ارتودنسي نامرئي، مبلغي بين سه تا شش هزار دلار بايد توسط بيمار پرداخت شود. در اين روش، تمام قالب‌هايي كه در طول درمان بيمار بايد بر روي دندان‌هاي خودش قرار بدهد، در لابراتوارهايي در خارج از كشور ايران تهيه مي‌شود و سپس به ايران ارسال مي‌شود.

قيمت ارتودنسي نيز متناسب با نوع انتخاب‌هايي كه شما انجام مي‌دهي د، متفاوت است. به عنوان مثال براي شما شرحي از ارتودنسي نامرئي را در بالا داديم يا در مواردي كه نياز به جراحي وجود دارد، هزينه ارتودنسي نيز افزايش خواهد يافت.

انتخاب بهترين دكتر ارتودنسي و بهترين متخصص ارتودنسي در شرق و غرب تهران يا در هر شهر ديگري، به شما مي‌تواند اين آسودگي خاطر را بدهد كه روندي مطلبوب براي درمان شما توسط پزشك طي مي‌شود و با خيالي آسوده شاهد بهبود فرم دندان‌هايتان شويد.

مراحل ارتودنسي بزرگسالان يكي از پرسش‌هاي مهمي است كه بسياري از افراد پيرامون آن، سوالات خود را مي‌پرسند. به صورت كلي ارتودنسي بزرگسالان در قدم اول با مشاهده دندان‌ها و فك توسط متخصص ارتودنسي شروع مي‌شود

معمولا بهترين متخصصين ارتودنسي با اولين مشاهده دندان‌ها و فرم فك شما، مي‌توانند داده‌هاي مفيدي پيرامون روند درمان و هزينه درمان به شما بدهند. در اين مرحله، متخصص از شما مي‌خواهد تا دو نوع عكس برداري از نوع لنترال و OPG انجام بدهيد. پس از عكاسي، پزشك به شكل بهتري مي‌تواند شرحي از روند درمان شما بدهد.

اينك مرحله‌اي است كه در آن، ارتودنتيست ، تصميم مي‌گيرد كه شما به چه روشي نياز داريد. جراحي، ارتودنسي يا استفاده از هدگير. البته موارد معدودي هست كه بيمار نيازمند جراحي شود

پزشك مجرب ارتودنسي، به شما از تمامي عوارضي كه ممكن است در طي درمان پيش آيد، آگاهي مي‌بخشد و با خيالي آسوده، زيبا شدن فرم و چينش دندان‌هايتان را شاهد خواهيد بود.   

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ارتودنسي,يكي,از,مهم‌ترين,تخصص‌هاي,مرتبط,به,دهان,و,دندان,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۹:۰۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

كتاب تالار گرگ

اثر هيلاري مانتل

توماس كرامول، صدراعظم هنري هشتم، كسي كه مسئول جدايي از رم و فروپاشي صومعه‌ها بود در مدت‌زمان زندگي‌اش به‌طور وسيعي مورد خشم و نفرت مردم واقع‌شده بود؛ در اين رمان اما در پوشش يك قهرمان ظاهر مي‌شود. جفري آلتون ادعا مي‌كرد او كسي است كه نخستين دولت مدرن را پايه گذراي كرده است؛ بعدها اما مورخان نقش او را در اين موضوع مورد بازبيني قراردادند و اخيراً رابرت هاتچينسون او را استالينيست فاسد خواند. او در مقايسه با كاردينال وُلزي شكسپير و يا هنري هشتم فلچر، جز يك تبهكار چيزي نيست؛ تبهكاري كه در كتاب «مردي براي تمام فصول» رابرت بولت، توماس مور را تا دم مرگ برد. مسائل مالي و حقوقي كه از اصلي‌ترين فعاليت‌هاي او بودند، چندان خلاقيت نويسندگان را برنمي‌انگيزد. در رمان‌هاي تاريخي هم كه از دهه‌ي ???? تابه‌حال نوشته‌شده، به نوآوري‌هاي او به چشم فساد نگاه كرده‌اند. پرتره‌اي هم از او هست به قلم هانس هالبيِن؛ مردي با غبغب، رداي تيره‌اي بر تن و با چهره‌اي موذي كه كاغذي را مانند خنجر در دست دارد. او در اين پرتره، همان‌طور كه خودش در كتاب هيلاري مانتل مي‌گويد، شبيه به قاتل‌هاست!

در رمان تالار گرگ، هيلاري مانتل شخصيت اين ملا بنويس گوشتالو را طوري به نمايش گذاشته كه يكي از جذاب‌ترين و در نوع خود روشن‌فكرترين اشخاص زمان خود به نظر برسد. كرامول پسر يك آهنگر خشن و دائم‌الخمر بود. مانتل با انداختن نگاهي بر اندك شواهدي كه درباره‌ي سال‌هاي كودكي و جواني او موجود است، براي او دوران كودكي غمباري را متصور شده است. او پسر باهوشي بود و استعدادي خدادادي در يادگيري زبان‌هاي مختلف داشت؛ زماني كه كرامول حدود ?? ساله بود (تاريخ دقيق تولد او در دسترس نيست و در رمان نيز به آن اشاره‌اي نمي‌شود) موفق شد به اروپا فرار كند. تا اينجاي داستان كه تنها ?? صفحه‌ي كتاب است؛ ادامه‌ي ماجرا از سال ???? و در انگلستان روايت مي‌شود. كرامول حالا «كمي بيش از چهل سال دارد» و يكي از افسران مورداطمينان كاردينال ولزي است. كرامول در ايتاليا، فرانسه و هلند تجربياتي كسب كرد كه زندگي او را شكل دادند؛ اين تجربيات در قالب چندين فلش بك روايت مي‌شود: دوراني كه سرباز بود، دوران تجارتش و يا زماني كه حسابدار بانك فلورنتين بود، زماني كه دستش به خون كسي آلوده شد و زماني كه ياد گرفت بايد آثار نقاشان ايتاليايي را تحسين كرد.

كرامول در رمان مانتل شخصيتي است كه در هر زمينه‌اي دستي دارد و در انجام هر كاري «از خانه بگير تا دادگاه و بندر و كاخ اسقف و يا حياط كاروانسرا»، صلاحيت و شايستگي لازم را داراست. او قادر است قرارداد تنظيم كند، پرنده‌هاي شكاري را تربيت كند، نقشه رسم كند، در دعواهاي خياباني ميانجي‌گري كند، خانه را بچيند و يا هيئت‌منصفه را متقاعد كند رأي خود را پس بگيرند. كرامول به چندين زبان مسلط است؛ دانا است و بذله‌گو و اهل تفكر. او هم‌چنين هيبتي مخوف دارد؛ وُلزي او را به سگ‌هاي جنگي شبيه مي‌داند. تمام اين خصوصيات از او انساني مي‌سازد كه ولزي بتواند در انحلال چند صومعه‌ي كوچك و تأسيس چند مدرسه و دانشگاه آكسفورد به‌جاي آن‌ها، روي او حساب كند. خود‌پيش‌بري تنها انگيزه‌ي كرامول نيست. خرافات و اسراف او را منزجر مي‌كنند و همين مي‌شود كه او به‌افراط و ولخرجي ديدي ماترياليستي پيدا مي‌كند. طرز فكر فئوداليستي نجيب زادگان رقيب ولزي از ديد كرامول عقب‌مانده و خارج از رده است. تغييرات ناگهاني جامعه نيز كم‌كم ديد او را نسبت به برتريت نجيب زادگي و داشتن زور بازو تغيير داد؛ از ديد او آن زمان كتاب‌ها و پول حرف اول و آخر را مي‌زنند.

در نيمه‌ي نخست رمان به سقوط ولزي از قدرت، اوضاع خانه‌ي كرامول و متصديان سياست‌هاي خانواده‌ي تودور پرداخته مي‌شود. هيلاري مانتل پيش از تأليف كتاب به‌طور وسيع مشغول به تحقيق شد و نتايج را طوري در نگارش رمانش به كاربرد تا براي خواننده بي از حد سنگين نباشد؛ مانتل در اين رمان قرن شانزدهم را بازمي‌آفريند؛ دوره‌اي كه در آن هوس گيلاس كردن در ماه آوريل و يا هوس كاهو كردن در دسامبر شوخي‌اي بيش نبود؛ دوراني كه اگر قلب با نواي دعاي يك راهب بدون مجوز به لرزه درمي‌آمد همان‌قدر گناه بود كه ابتلا به سفليس. جنگ داخلي كه سبب روي كار آمدن خاندان تودور شد هنوز هم كه هنوز است چهارستون تن سالخوردگاني كه آن زمان را به چشم ديده‌اند مي‌لرزاند. اين بخش از كتاب بر تلاش‌هاي هنري براي داشتن فرزند پسري كه وارث تاج‌وتختش باشد تمركز مي‌كند. از ديگر رويدادهاي اين بخش، ماجراي مرگ ناگهاني همسر و دختران كرامول است؛ طبيعت مخاطره‌آميز زندگي متجدد خود را در خانه‌ي كرامول نيز نشان مي‌دهد. اين صحنه‌ها را هيلاري مانتل درنهايت تأثيرگذاري و با كمترين ميزان احساسات بازآفريني كرده است. كرامول از كشيش مي‌پرسد كه آيا مي‌تواند يكي از كتاب‌هاي دخترش را با او به خاك بسپارد؟ و كشيش پاسخ مي‌دهد كه هرگز پيش‌ازاين چنين چيزي نشنيده است.

محزون و عزادار داغ همسر و دخترانش، با خود قسمتي از انجيل ممنوعه‌ي تيندِل را مي‌خواند: «حال در ايمان خود ايستادگي مي‌كند و در اميدش و در عشقش. اين سه برابرند، گرچه عشق والاتر است». مي‌داند كه ازنظر مور كلمه‌ي «عشق» اشكال ترجمه‌اي است. او اصرار دارد «محبت» برگردان صحيح است… او تو را بابت اين اشتباه و بابت سواد كم يوناني‌ات مي‌كشت حتماً. در نيمه‌ي دوم كتاب تمركز روي به قدرت رسيدن كرامول است و ماجراي ترتيب دادن عروسي پادشاه با بانو آن بولين. در اين دوره به‌تدريج مخالفان كرامول زياد و زيادتر مي‌شوند؛ كرامول اما بيشتر سخنگوي جهاني نوين است تا يك شخصيت منفي صرف. مور در اين كتاب، ملبس به ردايي نخ‌نما شده و مردي است خوش‌مشرب؛ درعين‌حال اما در بحث‌ها و موضوعاتي كه به سياست مربوط مي‌شوند بسيار نكته‌سنج است. اينجا، مور از آن مرد آرام و فداكاري كه در كتاب بولت خوانديم، بسيار دور است. علاقه‌ي او به شكنجه‌ي افراد خطاكار از او انساني منفور ساخته بود؛ حتي همسرش نيز نسبت به او محبتي در دل نداشت؛ اما اين ازخودراضي بودن و شخصيت خودستاي او كه پشت ظاهر فروتن او پنهان‌شده بود، بيش از همه سبب نفرت ديگران از او مي‌شد. خودپسندي و تعصبات بي‌جاي مور درنهايت به تباهي او مي‌انجامد و داستان او در حالي پايان مي‌يابد ك او شديداً با افكار متجدد كرامول مخالف است.

نزاع ميان كرامول و مور به لحاظ ساختار و موضوع بسيار مهم است؛ بااين‌حال اختلاف كرامول و مور تنها بخشي كوچك از درگيري‌هايي است كه فروپاشي ازدواج اول پادشاه به همراه دارد. بخش زيادي از كتاب به دادگاه‌ها و رخدادهاي مربوط به آن‌ها اختصاص داده‌شده است؛ مانتل در اين بخش‌ها تلاش كرده پيچيدگي‌هاي آن را كنار بگذارد و ماجرا را براي خواننده با قلمي قابل‌درك و تا حد امكان ساده بنويسد. مانتل به شخصيت‌هاي اصلي ماجراي طلاق پادشاه، يعني خواهران بولين، كاترين از آراگون، مَري تودور جوان و خود شخص پادشاه و هم‌چنين همسر كرامول و كاردينال ولزي زندگي بخشيده و آن‌ها را استادانه شخصيت‌پردازي كرده است. آن بولين در كتاب هيلاري مانتل شخصيتي است مصمم، حساب‌شده و گل‌ها منفور و كينه‌جويي مستعد. اين زن از عمويش، دوكِ نورفولك، شخصيت مخوف‌تري دارد. دوك نورفولك در اينجا در نقش يك كهنه سرباز مسن ظاهر مي‌شود كه هرگاه تكان مي‌خورد به‌واسطه‌ي تمام مدال‌هاي مقدسي كه به لباسش دارد اندكي مي‌لرزد.

شخصيت‌پردازي تمامي اين افراد ريسك بزرگي است؛ اما چطور مي‌شود درباره‌ي هنري هشتم نوشت و از سر تعجب نفس را در سينه حبس نكرد؟ چطور مي‌شود درباره‌ي كارهاي غيرمعمول و سنت‌شكني‌هايش چيزي ننوشت؟ هيلاري مانتل اين مشكل را از زواياي گوناگون بررسي مي‌كند و برايش چاره مي‌يابد. در ابتدا دانشش را درباره‌ي آن دوره‌ي بخصوص تاريخي بالا مي‌برد اما تلاش مي‌كند توجه‌ها را به اين موضوع كه گهگاه پيازداغ ماجرا را هم زياد مي‌كند جلب نكند. به كار بردن مكالمات پرمغز و اساسي را بر شرح صرف برتر مي‌داند و به زمان حال ساده روايت مي‌كند، چنان متصل به شخصيت اصلي كه آقاي كرامول معمولاً تنها «او» خطاب مي‌شود، حتي اگر ايجاد ابهام كند. مهم‌تر از همه‌ي اين‌ها مانتل تصميم گرفت از رسم‌الخط كهن فاصله بگيرد و بيشتر از عبارات معاصر استفاده كند. بالا و پايين شدن سطح زباني گهگاه به كار گرفته‌شده تا هاله‌اي طنز به داستان اضافه كند. براي مثال در اين قسمت: «خب، از من بشنويد دوشيزه شلتون، اگر حالا تبر دستش بود، سر از تنم مي‌زد». مديريت رفتار و لحن ضدونقيض شخصيت‌ها كه تنها به نظر كار آسان و بي‌زحمتي است، يكي از دلايل موفقيت رمان است؛ دليل ديگر اين موفقيت افزودن كمي شوخ‌طبعي است به شخصيت كرامول.

«همسايه‌ات را دوست بدار. از بازار مطلع باش. خيرخواهي و محبت را گسترش بده؛ و در آخر، سال بعد عددهاي تپل‌تري تحويلمان بده». كرامول اگر مردي براي تمام فصول نباشد، حقيقتاً كه در فصل خودش يگانه مردي است. مانتل به‌دقت به حقايق و احساسات مي‌پردازد تا داستاني خلق كند در موازات با داستان شكل‌گيري بريتانياي مدرن، اما آوردن فضايل فريبنده‌اي چون شفافيت در مسائل مالي و حقوقي و ضديت باكساني كه خواستار پوشيده ماندن اين مسائل هستند، هم جالب و هم اندكي برانگيزنده است. در همان زمان، از جانب گناهكاران براي يك‌بار هم كه شده خيري به كرامول مي‌رسد. تالار گرگ، كرسي خاندان سيمور، مركز تمام رسوايي‌هاست؛ تالار گرگ جايي است كه مردان براي زنان و سالخوردگان براي افراد جوان دام پهن مي‌كنند. اين تالار همان‌جايي است كه نخستين بار چشم پادشاه هنري جين سيور را گرفت؛ اين رويداد خارج از بازه‌ي زماني‌اي است كه كتاب پوشش مي‌دهد، اما براي يادآوري اين موضوع آورده شده است كه اكثر شخصيت‌هاي اصلي كتاب، هرچقدر هم كه در سال ???? جايگاه و مقامي داشته‌اند، درنهايت سرشان را به باد مي‌دهند.

هيلاري مانتل شخصيتي دارد پركار و متغير؛ او را نمي‌توان در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌هاي مرسوم جاي داد. آثار مانتل موضوعات متنوعي را، از انقلاب فرانسه گرفته تا كودكي فلاكت‌بار خودش، در برمي‌گيرد. اين كتاب نامزد دريافت جوايز بسياري شده و شايد هم يكي از آن‌ها را ببرد. اگر يك مورخ اين كتاب را بخواند ممكن است تعجب كند كه خانم مانتل از كرامول چنين فيلسوف متجددي، آن‌هم در پوشش رنسانس، ساخته است؛ اگر از يك منتقد نظر بخواهيد ممكن است از خود بپرسد كه آيا نويسنده به‌قدر كافي به او هيبت بخشيده تا او را به‌اندازه‌ي دشمنانش اسطوره‌اي جلوه دهد؟ اين‌طور باشد يا نباشد، هيلاري مانتل قصد داشته رماني تاريخي و پرمعني خلق كند و استعداد فوق‌العاده‌اش را در تالار گرگ به نمايش بگذارد و نه‌تنها به اين اهداف كه به بيشتر از اين‌ها نيز رسيده است. تالار گرگ نثري غزل گونه و درعين‌حال تميز و منسجم دارد؛ عنصر تخيل در آن در كنار منطق استفاده‌ شده است و گاهاً درون‌مايه‌ي طنز نيز دارد. گمان نمي‌كنم بتوان شبيه اين رمان را در ادبيات معاصر بريتانيا يافت. ظاهراً دنباله‌ي اين رمان نيز درراه است؛ اينكه خواننده يك رمان ??? صفحه‌اي را تا انتها بخواند و بازهم دنبال ادامه‌اش باشد، موفقيت كوچكي براي يك نويسنده نيست!

برگردان فارسي اين اثر به قلم علي‌اكبر قاضي‌زاده و از انتشارات كتاب‌سراي تنديس منتشر شده است.لينك كتاب در زير:

https://www.cavack.com/Item/2463

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: كتاب,تالار,گرگ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۵:۵۰:۱۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

اشتباهاتي كه قبل از رفع موهاي زائد با استفاده از دستگاه ليزر دايود الكس بايد از آن خودداري كنيد

فرآيند رفع موهاي زائد با استفاده از دستگاه‌ ليزر مي‌تواند كاري بسيار سخت باشد. به صورت ميانگين اين درمان بايد هر شش هفته يكبار براي رسيدن به نتيجه مناسب انجام شود. قبل از عمل مي‌توان روي پوست ژل‌هاي بي حسي استفاده و سپس از دستگاه ليزر دايود الكس استفاده كرد. به صورت كلي بسياري از افراد به چهار تا شش جلسه درماني براي رسيدن به نتيجه مناسب خواهند داشت. رشد موهاي زائد بعد از چند جلسه مي‌تواند به صورت كامل متوقف شود اما برخي از افراد بعد از مدتي شاهد رشد مجدد آنها خواهند بود! چند ماه بعد نيز انگار به صورت كلي اصلا درمان انجام نشده و دوباره شاهد رشد كامل موهاي زائد خواهيد بود. بايد گفت كه بسياري از افرادي كه با اين مشكل روبرو مي‌شوند، اشتباهاتي را مرتكب شدند كه روي فرآيند درمان موهاي زائد تاثيرگذار بودند تا حدي كه دوباره شاهد رشد مجدد موهاي زائد هستند. البته فرآيند درمان ليزر قابل تكرار است و شما مي‌توانيد در سري دوم اينكار را بدون اشتباهات انجام دهيد. در اين مقاله به اشتباهاتي اشاره مي‌كنيم كه مرتكب شدن آنها مي‌تواند روي درمان با استفاده از دستگاه ليزر تاثيرگذار باشند.

 

 

 1. شما قبل از درمان شيو نكرديد: ليزر نور را به انرژي حرارتي تبديل كرده كه فوليكول مو را تحت تاثير قرار داده و باعث نابود شدن آنها خواهد شد اما اگر موهاي زائد بلند باشند، ليزر پوست شما را خواهد سوزاند. به همين خاطر است كه شما صرفا به ريشه مو و فوليكول‌هاي آن براي درمان نياز خواهيد داشت. اصلاح كردن قبل از درمان به شدت پيشنهاد مي‌شود. اگر قبل از درمان، از واكس استفاده كرديد كه باعث كنده شدن مو از ريشه مي‌شود، بهتر است يك هفته صبر كنيد تا مو فرصتي براي رشد داشته باشند تا همان مو بسيار كم براي درمان با استفاده از دستگاه ليزر مورد بهره برداري قرار گيرد. درمان كامل با استفاده از دستگاه ليزر چندين ماه به طول خواهد انجاميد و شما مي‌توانيد در فاصله بين جلسات موهاي زائد خود را شيو كنيد.
 2. به فردي با تجربه مراجعه نكرديد: اين مورد كمي بيش از حد عادي به نظر مي‌رسد، مثلا شما براي كوتاه كردن ناخن دست‌هايتان از چاقو آشپزخانه استفاده نمي‌كنيد. فرقي ندارد كه چه كسي درمان ليزر را انجام مي‌دهد، شما بايد مطمئن باشيد كه اين فرد تجربه كافي را در اين زمينه داشته به صورت مكرر براي درمان موهاي زائد افراد مختلف از دستگاه ليزر استفاده مي‌كند.
 3. دستگاه ليزر را بررسي نكرديد: ژل خنك كننده، عينك مخصوص و ... .  به صورت كلي اگر به كلينيك مدرن مراجعه نكنيد از دستگاه‌ها و تكنولوژي‌هاي قديمي براي درمان استفاده خواهد شد. ليزر‌هايي مثل IPL مي‌توانند در فرآيند درمان موهاي زائد با دستگاه ليزر مورد استفاده قرار گيرند اما معمولا تعداد جلسات درماني بيشتر شده و نتايج نيز چندان در خور توجه نخواهند بود. بهتر است براي انتخاب مناسب دستگاه ليزر، با متخصص مشورت كنيد تا بر اساس رنگ پوست و مو و همچنين ضخامت آن دستگاه مناسبي به شما معرفي شود.
 4. در درمان ثابت قدم نيستيد: زمان استاندارد بين جلسات درماني چهار تا شش هفته است. به صورت ميانگين به پنج جلسه درماني براي رسيدن به نتايج مناسب نياز خواهيد داشت. چيزي كه در اين ميان اتفاق مي‌افتد اين است كه بسياري از افراد بعد از جلسه دوم يا سوم با مشاهده نتايج از ادامه جلسات خودداري كرده و بعد از شش ماه به خاطر رشد دوباره مو براي درمان مراجعه مي‌كنند. برخي از نقاط مخصوص بدن به خاطر موهاي ضخيم نياز به تعداد جلسات درماني بيشتري دارند اما به صورت كلي پنج جلسه ميانگين مناسبي براي رفع موهاي زائد است.
 5. انتظارات شما بيش از حد است: بسياري از نقاط بدن تحت تاثير درمان مناسب با دستگاه ليزر شاهد كاهش رشد 85 تا 90 درصدي خواهند بود. نقاط متفاوت، نتايج مختلفي را نيز در بر خواهند داشت اما هميشه مقداري از موهاي زائد در بدن باقي خواهند ماند. پس به همين خاطر بهتر است كه انتظارات بيش از حد خود در مورد پوستي عاري از هر گونه موهاي زائد را كنار بگذاريد. مجوز سازمان غذا و داروي كشور آمريكا به دستگاه‌هاي ليزر نيز به كاهش موهاي زائد اشاره مي‌ كند نه رفع كامل آنها.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,دستگاه,ليزر,دايود,الكس, دستگاه ليزر دايود الكس،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۴:۰۳:۵۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

هاست سي پنل چيست و چه ويژگي هايي دارد

كنترل‌پنل سي پنل اساسا براي شركت‌هاي ميزباني طراحي شده و مناسب ‌هاست لينوكسي است. اين پنل به كاربران اجازه مي‌دهد، سرويس ‌هاست را مديريت كنند. بطوركلي برخي افراد به دنبال شركت‌هايي هستند كه هاست سي پنل ارائه مي‌كنند اما در نظر داشته باشيد‌ هاست سي پنل عنواني كاملا كلي است و مقصود آن هاست لينوكس است پس هاست سي پنل به ميزباني اطلاق مي‌شود كه از كنترل‌پنل سي پنل براي مديريت امكانات سرويس استفاده مي‌شود.

كنترل‌پنل پلسك (Plesk) و دايركت ادمين (Direct Admin) ساير كنترل پنل هاي محبوب هستند ولي هيچكدام به محبوبيت سي پنل نيستند.

ويژگي هاي يك هاست سي پنل حرفه اي

 • بهره مندي از هارد پرسرعت SSD يا هارد SSD Nvme كه گران تر از هارد SSD است
 • استفاده از وب سرور قدرتمند لايت اسپيد
 • استفاده از cloudLinux براي افزايش امنيت و پايداري
 • بكاپ گيري منظم و اتوماتيك توسط هاستينگ
 • ارائه پلن هاي مختلف هاست ميزباني مناسب شما
 • استفاده از سرور هاي قدرتمند با جديدترين سخت افزارهاي روز دنيا
 • امكان خريد سرويس ها به صورت ماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و يكساله
 • فضا و پهناي باند متناسب با نياز شما
 • پشتيباني 24 ساعته و قابل در دسترس بودن در هر لحظه
 • ضمانت كيفيت و بازگشت وجه در صورت عدم رضايت
 • ارائه سرويس ها با قيمت مناسب و كيفيت بالا
 • امكان تغيير پلن ميزباني بصورت اتومات و توسط خود كاربر
 • و ساير موارد

هاست رايگان زدگيگ

 

شركت زدگيگ براي كاربران امكان سفارش هاست رايگان سي پنل را امكان پذير ساخته كه براي سفارش هاست رايگان به بخش سفارش هاست رايگان مراجعه فرماييد.

هاست رايگان سي پنل

توضيحات هاست رايگان

 • مشخصات سرويس:
  ٥٠٠ مگابايت فضا
  نامحدود ترافيك ماهيانه
  آخرين نسخه سي پنل
  نامحدود ايميل POP٣/SMTP
  نامحدود ساب دامين
  نامحدود بانك اطلاعاتي MySQL
  قابليت هاست سه دامنه اينترنتي
  بهينه شده با سيستم هاي مديريت محتوا مانند ورپرس ، جوملا ، پرستاشاپ و ...
  بدون تفاوت با هاست معمولي
  بدون تبليغات
  قابل ارتقاء اتوماتيك به پلن هاي بالاتر با حجم بيشتر بدون تغيير در اطلاعات سايت

اين هاست مخصوص ميزباني سايت بوده و قابل استفاده بعنوان هاست دانلود نيست.

قوانين هاست رايگان

تمايل ما ارائه خدمات با بهترين كيفيت مي باشد اما بدليل اينكه مايل هستيم اين خدمات پايدار بماند و با مشكل قانوني مواجه نشويم، احتراما پيشاپيش موارد زير را خدمتتان يادآوري مي نماييم:

رعايت تمامي قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران و قوانين جاري متداول در اينترنت از سوي تمامي كاربران محترم الزامي مي باشد.

نصب هر گونه بازي آنلاين، خبرخوان، شبكه اجتماعي، سايت دانلود و چت روم روي سرور ممنوع مي باشد.

درصورت هرگونه استفاده غير قانوني و غير متعارف هاست بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.ميزباني به دامنه هاي اصلي قابل ارائه مي باشد و در مورد ساب دامين تاييد نمي شود.

هاست رايگان براي سايت هاي معمولي مناسب بوده و هاست تست نمي باشد.

براي دريافت پشتيباني و بكاپ گيري مي بايست از سرويس هاي ميزباني هاست كم حجم ، هاست معمولي و هاست پربازديد استفاده نماييد.

در صورت ارسال ايميل گروهي بدون اطلاع قبلي اكانت كاربر حذف خواهد شد.

استفاده از دامنه رايگان غير مجاز بود و در صورت مشاهده سرويس بدون اطلاع رساني حذف خواهد شد براي ثبت دامنه با تخفيف كليك كنيد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ويژگي,هاي,يك,هاست,سي,پنل,حرفه,اي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۸:۵۰ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي

امروزه فروشگاه هاي اينترنتي مختلفي به فروش انواع لوازم آرايشي در بستر اينترنت مي پردازند، خريد از فروشگاه اينترنتي آرايشي براي شما خانم هاي خانه دار مزاياي بسياري نسبت به خريد از بازار، مغازه ها و پاساژها دارد، يكي از مهم ترين مزيت ها اين است كه مي توانيد به راحتي پشت ميز بنشينيد و با جستجو در اين فروشگاه ها به راحتي لوازم مورد نظر خود را بيابيد و در درب منزل تحويل بگيريد.

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 1.jpg

اما ممكن است بسياري از اين فروشگاه ها نامعتبر بوده و اجناس تقلبي را به فروش برسانند يا اينكه قيمت لوازم آرايشي در اين فروشگاه ها بالاتر از فروشگاه هاي ديگر باشد. فروشگاه اينترنتي شيك فام يك فروشگاه اينترنتي معتبر براي پايان دادن به تمامي اين مشكلات است اگر دوست داريد خريدي مناسب از يك فروشگاه معتبر و همه چي تمام داشته باشيد ما فروشگاه اينترنتي شيك فام را به شما معرفي مي كنيم اين فروشگاه همچون ديجي كالا ،روبان و خانومي هست و دليل اين معرفي را در ادامه گفته ايم.

مزاياي خريد لوازم آرايشي از فروشگاه اينترنتي شيك فام

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 2.jpg

 1. هر آنچه براي زيبايي مي خواهيد در شيك فام جمع آوري شده است، شما در اين فروشگاه مي توانيد لوازم آرايشي چشم ابرو، لب ، ديزاين ناخن، آرايش مو، محصولات گريم، حالت دهنده هاي مو و حتي ابزار آرايشي را خريداري كنيد و ديگر نيازي به صرف زمان زياد براي خريد چند محصول از چند فروشگاه نيست.
 2. يافتن محصول مورد نظر شما در فروشگاه اينترنتي شيك فام بسيار راحت است چرا كه تمامي محصولات آرايشي گفته شده با توجه به كاربرد در دسته هاي مختلف قرار گرفته است شما با كليك بر روي هر محصول مي توانيد به حجم گسترده اي از لوازم آرايشي آن دسته دسترسي يافته و با فيلترهاي موجود در سمت راست صفحه  نظير قيمت، برند سازنده، نوع عملكرد و ... به راحتي محصول مورد نظر را بيابيد.
 3. همانطور كه مي دانيد برندهاي داخلي و خارجي توليد كننده لوازم آرايشي بسيار گسترده است و فروشگاه اينترنتي شيك فام يك فروشگاه ايده آل است كه حجم وسيعي از محصولات را از برندهاي داخلي و خارجي معتبر براي شما عزيزان جمع آوري كرده است.
 4. تمامي لوازم آرايشي در فروشگاه اينترنتي شيك فام اصل بوده و داراي ضمانت كالا هستند از اين رو خريدي مطمئن از يك فروشگاه مجازي خواهيد داشت و خيالتان از بابت با كيفيت  بودن اين لوازم راحت است.
 5. اگر به دنبال خريد لوازم آرايشي اصل و جديد هستيد شيك فام بهترين گزينه است در اين فروشگاه مجموعه اي عظيم از لوازم آرايشي روز مارك دار درج شده است و با توجه به ورود محصولات جديد به بازار ليست هاي موجود آپديت شده اند.
 6. مطمئن باشيد كه لوازم آرايشي موجود در فروشگاه اينترنتي شيك فام نسبت به ساير فروشگاه ها ارزان بوده و تضمين قيمت كالا دارند شما مي توانيد قيمت يك محصول را در فروشگاه هاي ديگر مقايسد كنيد تا متوجه تفاوت قيمت شويد.
 7. پس از سفارش كالا در هر گوشه ايران ظرف زمان كمتري محصولات به محل مورد نظر شما ارسال مي شوند و امكان پرداخت در محل از ديگر مزيت هاي فروشگاه اينترنتي شيك فام است.
 8. به هر علتي در صورت خريد لوازم آرايشي از فروشگاه شيك فام اگر شما ناراضي بوديد امكان برگشت كالا و عودت وجه براي خريداران عزيز وجود دارد.
 9. اين فروشگاه تنها براي خانم ها نيست و محصولات آرايشي آقايان نيز نظير انواع محصولات حالت دهنده مو مناسب آقايان وجود دارد.

در نهايت مي توان گفت كه شيك فام يك فروشگاه ايده آل براي خريد انواع لوازم آرايشي اصل با قيمت ارزان است كه به دليل اهميت دادن به مشتري بهترين و با كيفيت ترين محصولات را در رنج بازه متنوع براي شما قرار داده است. شما با خريد لوازم آرايشي اصل از شيك فام هميشه جوان، با طراوت و جذاب خواهيد بود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,فروشگاه,اينترنتي,آرايشي,معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۴ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۷:۲۰ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

باغبهادران

با وجود خشكسالي هاي اخير در اصفهان و كاهش حجم آب پشت سد زاينده رود، همواره به دليل تامين آب صنايع ذوب آهن اصفهان و فولاد مباركه و همچنين رساندن آب به تصفيه خانه هاي در مسير شهر اصفهان ، باغبادران هميشه شاهد جاري بودن آب در زاينده رود بوده است.

اين مجاورت و نيز دماي متعادل و هواي پاك و بدون آلايندگي باعث شده تا باغبهادران در فصول مختلف سال ميزبان مسافران و گردشگران داخلي و خارجي باشد. از اين رو يكي از كسب و كارهاي جديد در باغبهادران ، تجهيز و بروز كردن باغ ويلاهاي شخصي و همچنين اجاره باغ ويلاهاي باغبادران در حاشيه زاينده رود مي باشد.

باغ‌بهادران يا باغبادران

باغ‌بهادران يا باغبادران يكي‌از شهرهاي استان اصفهان ( در جنوب غربي اصفهان و در مسير جاده اصفهان – شهركرد ) و از توابع شهرستان لنجان است . بادام و گردو بخشي از توليدات اين شهر است و از سوغات آن مي‌توان به پولكي ( نوعي پولكي مشهور به رُسي ) و نبات اشاره نمود . اين شهر از سه محله به نام‌هاي باغبادران , دُورَباط و مَلِك‌آباد تشكيل شده است .خيابان‌ها و كوچه‌هاي باريك و شيب دار از مشخصات آن است . از مكان‌هاي جالب آن مي‌توان به قلعه چهار برج , آتشكده قلعه كافر ( بقاياي آتشكده? زرتشتيان ) , باغ‌ها و حاشيه دريا زيباي زاينده رود اشاره نمود .

اولين سامانه رزرو و اجاره ويلا در باغبهادران

ما در اين سامانه مي كوشيم تا رزرو كردن ويلا براي گردشگران و اجاره دادن ويلا  در باغبهادران را براي ميزبانان به راحتي فراهم نماييم.

 

فاصله اصفهان تا باغ بهادران

5z8k_w2.jpg

فاصله اصفهان تا باغ بهادران : دانستن مسافت سفر براي هر مسافري به خصوص در سفرهاي زميني و باخودروي شخصي و همراه با دوستان و خانواده  امري ضروري است . يكي از اولين سوالاتي كه در ذهن شما براي سفر به باغبهادران براي استفاده از طبيعت زيبا و يا قصد اجاره ويلا و اقامت در ويلاهاي باغبهادران ، اين است كه مسافت مبدا تا مقصد چقدر است؟

فاصله باغ بهادران تا شهركرد

فاصله شهركرد تا باغبهادران ?? كيليومتر است .مسير شهركرد به سمت باغبهادران : بلوار كاشاني ، ميدان معلم ، بلوار امام رضا ، پليس راه فرخ شهر ، جاده كلششاد رخ ، روستاي حاجت اقا ، خروجي روگذر باغبهادران

مسير اصفهان به باغبهادران

مسير و فاصله اصفهان تا باغ بهادران :

وقتي از اصفهان به طرف باغبهادران در حركت هستيد

 • پس از  گذشتن از بزرگراه اقارب پرست به زندان مركزي اصفهان مي رسيد.
 • بعد از ? كيليومتر ابتدا در بزرگراه ذوب اهن از كنار شهر فلاورجان مي گذريد .
 • با حدود ?? كيلومتر رانندگي پس از فلاورجان به پليس راه اصفهان و فولادشهر مي رسيد.
 • بعد از گذشتن از فولادشهر به طرف زرين شهر در حركت هستيد كه در مابين راه ورودي سواري هاي شركت ذوب اهن در پيش روي شماست و شما بايد از سمت چپ جاده و به سمت سراشيبي حركت كنيد.
 • پس از حدود ? كيلومتر به وروري زرين شهر مي رسيد .
 • دقت كنيد كه شما بايد از سمت راست گرد جاده ، به سمت تابلوهاي شهركرد و باغبهادران هدايت مي شويد .
 • پس از حدود ?? دقيقه رانندگي به محدوده مديسه و سد چم آسمان مي رسيد
 • پس از گذشتن از اين مسير در حدود ? دقيقه رانندگي در مسير اصلي ، و گذشتن از چمگردان ، كارخانه ذوب آهن ، تصفيه خانه باباشيخ علي و روستاي مديسه شما به تابلوي نشانگر باغبهادران مي رسيد

 

jr4t_w3.png

تاريخچه باغ بهادران

تاريخچه باغبهادران : باغ‌بهادران يا باغبادران يكي‌از شهرهاي استان اصفهان ( در جنوب غربي اصفهان و در مسير جاده اصفهان – شهركرد ) و از توابع شهرستان لنجان است . اين شهر به جهت قرار گرفتن در حاشيه رودخانه زاينده رود آب و هوايي معتدل دارااست . باغبادران‌ در ?? درجه‌ و ?? دقيقه‌ طول‌ شرقي‌ از نصف‌النهار گرينويچ‌ و ?? درجه‌ و ?? دقيقه‌ عرض‌ شمالي‌ از خط‌ استوا قرار دارد. ارتفاع‌ شهر باغبادران‌ از سطح‌ دريا به‌ طور متوسط‌ ???? متر است‌. بلندي‌ اين‌ شهر در سواحل‌ رودخانه‌ زاينده‌رود ???? متر و در قسمت‌هاي‌ مرتفع‌ به‌ ???? متر مي‌رسد.

در قديم شغل پر اهميت مردمان اين شهر كشاورزي و باغداري بوده‌است . همينطور تني چند از مردان اين شهر در كشوركويت ( عمدتاً مشغول به كار در صنعت نجاري ) شاغل و معاش مي‌باشند و از اين روش منجر رونق اقتصادي اين شهر شده‌اند . اين مجاورت و نيز دماي متعادل و هواي پاك و بدون آلايندگي باعث شده تا باغبهادران در فصول مختلف سال ميزبان مسافران و گردشگران داخلي و خارجي باشد. از اين رو يكي از كسب و كارهاي جديد در باغبهادران ، تجهيز و بروز كردن باغ ويلاهاي شخصي و همچنين اجاره باغ ويلاهاي باغبادران در حاشيه زاينده رود مي باشد.

 

تاريخچه باغبهادران

وجود بقاياي‌ آتشكده‌ يا قلعه‌اي‌ كه‌ به‌ قلعه‌ كافر معروف‌ است‌ و براساس‌ نظر عموم‌ قدمتش‌ به‌ قبل‌ از اسلام‌ باز مي‌گردد . وجود امام‌زاده‌اي‌ به‌ نام‌ شاهزاده‌ ابراهيم‌ كه‌ اولاد حضرت‌ موسي‌ بن‌ جعفر است . با در لحاظ گرفتن‌ اين‌ نكته‌ كه‌ در ايام‌ خلافت‌ مأمون‌ عباسي‌ , سادات‌ علوي‌ در دربار مأمون‌ با عزت‌ و احترام‌ مي‌زيسته‌اند ولي‌ بعداً مورد غضب‌ واقع‌ شده‌اند و به‌ ايران‌ مهاجرت‌ نمودند ميتوانيم‌ وجود مقبره‌ اين‌ امامزاده‌ را در اين‌ شهر دليل‌ بر قدمت‌ آن‌ بدانيم‌ .

اين حوزه‌ به اسم باغبادران هم پر اسم و رسم است , باغ‌بهادران‌ , باغ‌ آذران‌ , باغ‌بابادران‌ , باغ‌بادران‌ , باغ‌بدران‌ , باغ‌وردان‌ از جمله‌ نام‌هاي‌ شهر بوده كه‌ هريك‌ وجه‌ تسميه‌ خاص‌ خويش را دارا‌هستند .?? روستاي ديگر بخش باغبادران كه اغلب آنها در دهستان زير كوه هستند عبارتند از چند روستاي پايكوهي واقع در دامنه جنوبي كوه پير شمع الدين كه بزرگترينشان روستاي كليشاد رخ است ، روستاهاي كچوئيه ، هاردنگ ، زمان آباد و شورجه در قسمت شرقي بخش باغبادران ، روستاهاي حاجي الوان و قلعه تركي در ساحل شمالي رودخانه زاينده رود واقع در صحراي طبس باغبادران و چند روستاي پراكنده ديگر . در اين نوشته سعي شده است حدالامكان تمامي جاذبه هاي گردشگري باغبادران ذكر شود و محور هاي گردشگري منطقه را طبق تقسيم بندي اينجانب بيان خواهم كرد.

روستاي كليشاد رخ

محل روستاي كليشادرخ در غربي ترين نقطه شهرستان لنجان و نيز  در جنوب غربي استان اصفهان و در مرزي بين ?استان اصفهان و چهارمحال و بختياري قراردارد. روستاي كليشادرُخ، در ??كيلومتري شهر اصفهان و??كيلومتري شهركُرد (مركز استان چهارمحال وبختياري) قراردارد. روستاي كليشادرُخ از غرب به روستاي رُكن آباد وازشرق به روستاي قلعه آقا منتهي مي شود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغبهادران،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۰:۰۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

فروشگاه اينترنتي شيك فام

امروزه با گسترش اينترنت، فروشگاه هاي مجازي زيادي در بستر مجازي در زمينه فروش كالا و معرفي خدمات فعاليت مي كنند كه فرآيند خريد را براي مشتريان عزيز بسيار آسان كرده اند ولي متاسفانه بسياري از افراد سودجو با تاسيس فروشگاه هاي مجازي نامعتبر و فروش محصولاتي نامرغوب و تقلبي به دنبال سر كيسه كردن جيب مردم هستند بنابراين اگر شما به خريد اينترنتي علاقمند هستيد اولين نكته انتخاب و خريد از يك فروشگاه آنلاين معتبر است.

دانلود فایل 1.jpg

فروشگاه اينترنتي شيك فام يكي از معتبرترين فروشگاه هاي آنلاين مي باشد كه فعاليت خود را در زمينه فروش انواع لوازم آرايشي و بهداشتي، عطر و ادكلن، لوازم شخصي برقي، محصولات آقايان، لوازم آرايشگاهي و ... از سال 1384 آغاز كرده است. شيك فام علاوه بر ارائه محصولاتي اصل و سهولت بخشيدن به فرآيند خريد و ارسال محصولات در كوتاه ترين زمان به نقاط مختلف ايران مزاياي بي شماري را براي مشتريان به همراه دارد كه در ادامه اين مزايا را بيان مي كنيم.

درباره شيك فام

 

دانلود فایل 2.jpg

 • حق انتخاب بيشتر

در فروشگاه اينترنتي شيك فام به صورت كاملا هوشمندانه محصولات براساس نوع كاربرد در دسته هاي گوناگون قرار داده شده اند و شما به سرعت مي توانيد به محصول موردنظرتان دسترسي پيدا كنيد، هم چنين تنوع محصول به قدري بالا است كه شما حق انتخاب بيشتري براساس سليقه، نوع نياز و توان مالي خود خواهيد داشت.

 • به روز و اصل بودن محصولات

هر روزه شاهد ورود محصولات جديد لوازم آرايشي، لوازم بهداشتي، انواع عطر و ادكلن و ... در بازار هستيم، آيا شما هم فردي به روز بوده و دوست داريد با متد روز پيش برويد؟ شيك فام محصولاتي كاملا جديد از برندهاي معتبر داخلي و خارجي را جمع آوري و در ويترين فروش خود قرار داده است.

 • مقايسه و بررسي كالاها در كوتاه ترين زمان

با ورود به دسته مورد نظرتان براي مثال عطر زنانه، به سرعت انواع مدل هاي عطر و ادكلن زنانه از برندهاي گوناگون براي شما نمايش داده مي شود كه در زير هر يك از محصولات قيمت روز درج شده است از اين رو با يك نگاه كلي به سرعت مي توانيد محصولات را از لحاظ قيمت و ظاهر مقايسه و بررسي كنيد و به سرعت محصول مورد نظرتان را بيابيد. در شيك فام جهت يافتن محصولي خاص و جستجويي دقيق تر، فيلترهاي گوناگوني نظير برند، قيمت و ... در قسمت راست صفحه محصولات قرار داده شده است.

 • تضمين مناسب ترين قيمت

تمامي قيمت هاي فروشگاه شيك فام براساس نوسات بازار درج شده است و هم چنين ما تضمين مي كنيم كه اين قيمت ها بهترين و مناسب ترين قيمت ها مي باشند.

 • دستري سريع به اطلاعات كامل محصولات

يك خريد مناسب، خريدي است كه براساس نيازها و خواسته هايتان صورت بگيريد از اين رو شيك فام با توجه به اين موضوع اطلاعات جامع و كاملي از هر يك از محصولات را براي شما عزيزان ارائه مي دهد براي دسترسي به اين مزيت فروشگاه اينترنتي شيك فام كافي ست بر روي تصوير محصول و يا دكمه جزئيات بيشتر درج شده در زير محصول كليك كنيد تا به صفحه معرفي محصول منتقل شويد.

 • ضمانت اصالت كالا

تمامي محصولات موجود در شيك فام از اصالت كالا و گارانتي برخوردار هستند و از اين رو خيالتان از اصل بودنشان راحت باشد و هم چنين كليه استانداردها و مجوزهاي لازم براي فروش را دارا مي باشند.

 • روش هاي مختلف پرداخت

در فروشگاه اينترنتي شيك فام جهت سهولت بخشيدن به امر خريد اينترنتي تمامي راه ها و روش هاي پرداخت براي مشتريان عزيز ارائه شده است كه شامل  پرداخت آنلاين، كارت به كارت،  واريز به‌حساب بانكي و پرداخت در محل مي شود.

 • عودت و بازگشت كالا

رضايتمندي مشتريان و ارائه كالاهاي با كيفيت و اصل از هدف هاي اصلي شيك فام است. از اين رو در صورت مشاهده ايراد و يا اشكال فني پس از تحويل گرفتن كالاي مورد نظرتان امكان عودت و بازگشت كالا براي مشتريان عزيز وجود دارد.

دانلود فایل 3.jpg

شيك فامر راز زيبايي تو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فروشگاه,اينترنتي,شيك,فام,فروشگاه اينترنتي شيك فام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۹:۴۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

مانتو يكي از مهم ترين قسمت هاي استايل يك خانم بشمار مي رود، طرح هاي مختلف و پاچه هاي متفاوتي براي دوخت مانتو وجود دارد كه هريك بنا بر فصلي كه در آن قرار داريم طراحي خواهند شد. در مطلب امروز 80 مدل مانتو جديد و شيك دخترانه و زنانه 98 و 97 را براي شما آماده كرده ايم، همراه با ما باشيد.

به روزترين مدل مانتو هاي اسپرت دخترانه و شيك

مانتو هاي اسپرت ساده جديد از دسته مانتوهايي هستند كه براي دوخت آنها نيازي به طراحي ها و تزيينات مختلفي نيست، چنين مدل مانتو هايي از پارچه هايي ساده و عموما از طرح هايي بسيار ساده و روزمره بهره مي برند كه فرد در طول يك روز كاري در آنها احساس راحتي داشته باشد؛ مانتو هاي روزمره براي هر كاري مناسب بوده و در پاره اي از موارد مي توانيد حتي در مهماني ها هم آنها را پوشيده و از داشتن مدل مانتويي ساده و شيك لذت ببريد.

همانند انتخاب هر نوع مدل لباس 2019 بايد توجه داشته باشيد كه براي انتخاب مدل مانتو 2019 بسته به نوع مانتويي كه مدنظر داريد گزينه هاي مختلفي پيش رو داريد. ابتدا بايد مشخص كنيد به دنبال چه دسته اي از مانتو هستيد و سپس از بين انواع مدل مانتو ???? موجود در بازار سعي كنيد آن مدلي كه بيشتر به سليقه شما نزديك است را انتخاب كنيد.

 

شيكترين مدلهاي مانتو در سال 2019

همچون ديگر انواع مدل لباس 2019 ، براي انتخاب اين مدل هاي مانتو سعي شده از بهترين، جديدترين و شيك ترين مدل هاي موجود در سال 2019 استفاده شود و تا حد امكان تلاش كرده ايم تا سليقه هاي مختلف در نظر گرفته شود.

 

شايد همانند مدل لباس عروس 2019 و مدل لباس مجلسي 2019 براي انتخاب يك مدل مانتو 2019 وقت نگذاريد ولي مطمئنا وسواس زيادي براي خريد مانتو داريد زيرا مي تواند مدت زيادي از روز به عنوان يك پوشش با شما همراه باشد و به همين دليل انتخاب مدل مانتو 2019 مناسب مي تواند از اهميت زيادي برخوردار باشد.

 

مي توان براي مدل هاي مانتو 2019 دسته بندي هاي مختلفي قائل شد. از جمله مواردي كه مي توان در نظر داشت مربوط به مراسمي مي باشد كه مي خواهيد به آنجا برويد. از جمله مانتو هاي پرطرفدار عبارتند از مدل مانتو مجلسي، اسپرت، جلوباز، كوتاه، بلند و دانشجويي.

 

مانتو جديد 2019

در ادامه توجه شما را به مدلهاي مانتو 2019 شيك و جديدي كه برايتان فراهم آورده ايم جلب مي كنيم. همچنين سعي مي كنيم در طول سال 2019 ، مانند بقيه مدل هاي لباس 2019 كه به شما قول داده ايم مدل هاي بيشتر و جديدتري را به مدل هاي مانتو اضافه كنيم تا شما عزيزان همواره از جديدترين مدل مانتوهاي 2019 مطلع باشيد.

مدل مانتو 98

در اين بخش مدلهاي جديد مانتو سال 98 را براي شما عزيزان آماده كرده ايم. اين مدلهاي مانتو شامل انواع مدلهاي خارجي و ايراني شيك و با كيفيت مي باشد. در واقع اين مجموعه كالكشني از جديدترين مدل مانتوهاي 98 مي باشد كه در بين آنها طراحي هاي مختلفي براي سليقه هاي مختلف وجود دارد.

 

مدل مانتو دخترانه 98

مدلهاي مانتو دخترانه 98 بيشتر براي دختر خانم هاي نوجوان و جوان طراحي شده است. در تهيه آنها سعي شده از طرح هاي هاي اسپرت تري استفاده شود. همچنين از رنگهاي شاد و روشن در مدلهاي مانتو دخترانه 98 استفاده نسبتا زيادي شده است.

 

مدل مانتو زنانه 98

مدلهاي مانتو زنانه 98 عمدتا براي خانم هاي داراي سنين بالاتر طراحي شده اند. براي اين نوع از مانتوها طرحهاي كلاسيكتري در نظر گرفته شده است. معمولا مدلهاي زنانه مجلسي تر هستند و آنها را مي توان در مراسم و مجالس رسمي تر استفاده كرد. البته در بين مدلهاي مانتو 98 زنانه، مدلهاي اسپرت زيبايي هم هستند.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: به,روزترين,مدل,مانتو,هاي,اسپرت,دخترانه,و,شيك،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۳:۳۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

اپليكيشن مك در دنياي فناوري امروزي به اين معتقد است كه داشتن يك پلتفرم ساده براي سرويس مدرسه به تنهايي كافي نيست  و از يك سو كاربران و اوليا محترم دانش آموزان با اپليكشن ها و سايت هاي زيادي آشنا هستند و از سوي ديگر بازار كسب و كارديجيتال  به دليل تعداد حضور شركت ها داغ تر شده است به همين دليل هوشمند سازي سامانه راهكاري است براي ايجاد تمايز اپليكيشن راننده اين امكان را فراهم ميكند تا با اشتراك گذاشتن موقعيت لحظه به لحظه با اولياء و مسئول سرويس خود خدمات بهتري را براي مشتري به ارمغان بياورد

nbum_madersh.gif

به طوري كه سيستم به صورت خودكار در فاصله 500 متري از محل منزل دانش آموز يك پيامك به ولي ميفرستد با اين مفهوم كه راننده در نزديكي منزل شماست و در فاصله 100 متري پيامكي مجدد ميفرستد تا ولي از رسيدن راننده به محل انتظار مطلع شود و همينطور در هنگام رسيدن به مدرسه و بازگشت از مدرسه پيامك هاي مجزايي فرستاده ميشود و در صورت غيبت دانش آموز راننده ميتواند با اعلام ثبت غيبت پيامكي به اولياء بفرستد تا ايشان را از عدم حضورفرزندشان در سرويس مدرسه مطلع كند رويكرد اپليكشن مك علاوه بر ساده سازي و هوشمند كردن حمل و نقل دانش آموزان ايجاد امكان درآمد زايي بلندمدت يك پلتفرم كسب‌و‌كار، از طريق معرفي و استخدام است .

با ما در تماس باشيد : 4785-021 و سايت : www.mecapp.ir

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,هوشمند,كردن,حمل,و,نقل,دانش,آموزان, هوشمند كردن حمل و نقل دانش آموزان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۳:۴۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.