قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
زيباي من

عيب يابي پكيج ايران رادياتور گام اول عيب يابي سيستم است. معمولاً مردم با مشكلات خرابي پكيج ديواري مواجه مي‌شوند، مشكلاتي كه بخش مهمي از آن ها به استفاده نادرست از پكيج هاي ديواري ايران رادياتور بازمي‌گردد. ما در اين مقاله سعي مي كنيم كه ضمن آشنايي شما با معايب احتمالي پكيج هاي ديواري ايران رادياتور  برخي كدهاي خطا را به شما معرفي نماييم. اما همواره دقت داشته باشيد كه استفاده درست از پكيج ديواري و سرويس به موقع اين دستگاه شما را از هر گونه تعميراتي مصون مي دارد. بنابراين توصيه مي كنيم كه قبل از هر چيز  با نحوه حفاظت از دستگاه به خوبي آشنا شويد.

عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور قديمي

تشخيص با رنگ شعله :اگر پكيج ديواري ايران رادياتور شما مربوط به بيش از ده سال گذشته است، مي توانيد با مشاهده شعله پكيج به‌راحتي عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتورخود را در چند مرحله ساده پيگيري نماييد:

ابتدا به رنگ شعله توجه كنيد.اگر رنگ شعله از آبي به زرد رفته بود، قطعاً پكيج ديواري شما به خوبي كار خود را انجام نمي دهد!
قبل از تماس با متخصص، دكمه ريست پكيج ديواري ايران رادياتور را براي 30 ثانيه نگه‌داريد.
اگر بازهم رنگ شعله از زرد به آبي تغيير نكرد بايد مشكل را با يك متخصص در ميان بگذاريد و احتمالات را بررسي نمود.
مشكل گرم نشدن آب با وجود روشن بودن شعله: اگر شعله پكيج ديواري ايران رادياتور شما همچنان با رنگ آبي مي سوخت. احتمالاً گرم نكردن آب از شير توپي دستگاه است. شايد اين شير در مخزن تغذيه و انبساط گير كرده باشد. براي عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور   به سرد بودن رادياتورهاي طبقات بالا دقت كنيد، پيشنهاد ما اين است كه در اين مرحله رادياتورها را هواگيري نماييد اگر آب و هوا در سيستم جريان نداشت و پمپ چرخشي هم با صداي زياد كار مي كرد. با دقت مخزن تغذيه و انبساط را باز نماييد، احتمالاً شير توپي در اين مخزن گير كرده باشد. كمي آن را جابجا كنيد اگر رها شد  و مشكل بر طرف شود، بايد مخزن انبساط به سرعت پر گردد." عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور " يكي از مهمترين تعميراتي هست كه يك تعميركار بايد به نحو احسن انجام دهد .

عيب يابي با شناخت كد خطا: عيب يابي پكيج هاي ديواري ايران رادياتور قديمي تر با رنگ شعله و برخي نشانه هاي ظاهري امكان پذير بود. اما موضوع براي پكيج هاي ديواري ايران رادياتور جديد متفاوت است، پكيج هاي ديواري جديد ايران رادياتور كه آن ها را به نام سيستم هاي بسته و چگالشي مي شناسند، پيچيده تر و هوشمند تر عمل مي كنند. اين دستگاه ها عملكرد سيستم را بهبود بخشيده و مصرف انرژي را به حداقل مي رساند. مهم ترين ويژگي پكيج هاي ديواري جديد صفحه نمايش اين تجهيزات است. صفحه نمايشي كه براي عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور مورد توجه تعميركاران قرار مي گيرد. هر كدي كه در صفحه نمايش پكيج ديواري ايران رادياتور ظاهر مي گردد، بيانگر يك ويژگي خاص و يا عيب به خصوصي در دستگاه است كه در ادامه به طور خلاصه به توضيح آن ها خواهيم پرداخت:نمايش دما و كد يابي خطاي پكيج ايران رادياتور

هر عددي كه به طور مداوم شروع به چشمك زدن مي كند، به معناي يك عيب به‌خصوص در پكيج ديواري ايران رادياتور است، اين معايب در هر مدلي براي خود تفسير مخصوص خود را دارد. براي مثال از برخي معايب مدل پكيج ديواري ايران رادياتور m24ff  به نكاتي اشاره  مي‌كنيم:

اگر خطا 80 فعال شد يعني دماي دستگاه بسيار بالا رفته است. در اين مورد براي حل مشكل، متخصص پكيج ديواري ايران رادياتور را اسيد شويي مي كند. هرچند كه ممكن است كه خرابي پمپ دستگاه  علت اين مسئله باشد.

اگر خطا 70، 80 فعال شد، يعني دستگاه با احتمال معايبي نظير نبودن گاز با هر علتي مانند خرابي شير گاز يا جرقه زن مواجه شده است حتي مسير دود كش شايد بسته شده باشد. به هر حال با وصل گاز در سيستم اين عيب برطرف مي گردد.

اگر خطا 50، 80 فعال شد، يعني Ntc آب گرم مصرفي اشكال پيدا كرده است و مدار آن باز است پس بايد آن را تعويض نمود

اگر خطا 50، 80 فعال شد يعني باز هم Ntc آب گرم مصرفي اشكال پيدا كرده است چراكه مدارش اتصال كوتاه شده بنابراين آن را تعويض نماييد.

اگر خطا 50،70، 80 فعال شد يعنيNtc مدار برگشت شوفاژ خراب شده  است و  مدار آن بازگشته است و بايد آن را تعويض نمود.

اگر خطا 50،60 فعال شد يعنيNtc مدار شوفاژ خراب شده  است و  مدار آن اتصال كوتاه گشته است پس آن را تعويض نماييد.

اگر خطا 40،70 فعال شد چند احتمال وجود دارد، يا آب در مدار كم شده كه بايد فشار آب را افزايش داد يا سوييچ پرشر آب خراب شده است كه در نهايت بايد آن را تعويض نمود.اگر خطا 50، 60 فعال شد، يعني Ntc مدار شوفاژ  اشكال پيدا كرده است و مدار آن باز است بايد آن را تعويض نمود

اگر خطا 50، 60،80 فعال شد، يعني Ntc مدار رفت اشكال پيدا كرده است و مدار آن باز است،آن را تعويض نماييد

اگر خطا 50، 60،70 فعال شد، يعني Ntc مدار رفت شوفاژ اشكال پيدا كرده است و مدار آن اتصال كوتاه است بايد آن را تعويض نمود.

اگر خطا 80،40 فعال شد چند احتمال وجود دارد،احتمالاً كليد دود فعال‌شده است. پس مسير خروجي دود را بايد بررسي كنيد، همچنين ترموستات دود را بررسي نماييد.

اگر خطا 40، 70،80 فعال شد، يعني كليد حرارتي ۱۰۵ درجه فعال شده است ولي دماي اندازه گيري Ntc طبيعي است. اگر Ntc خراب نشده باشد كه احتمالش نيز هست، احتمالاً مبدل اصلي رسوب گرفته و مي‌بايست رسوب زدايي شود. اين كار با اسيد به خصوصي انجام مي گيرد.

اگر خطا 40، 60،80 فعال شد، يعني اول از همه خرابي فن را بررسي كنيد اگر كار مي كند شعله خاموش و روشن مي گردد، احتمالاً رله فن خراب شده است ولي اگر فن كار نمي كند.بررسي كنيد كه چيزي جلوي آن را نگرفته باشد، شايد رله برد گير كرده است و با چند ضربه رها شود.

اگر خطا 40، 60،70 فعال شد، يعني فن خاموش شده ولي پرشر سوئيچ دود وصل است، پس يا ولي پرشر سوئيچ دود خراب شده يا رله برد فن نياز به تعويض دارد.

اگر خطا 30 فعال شد يعني  در ارتباط با برد دستگاه اختلالي پيش آمده است در اين مرحله شايد سيم هاي ارتباطي مشكل داشته باشد و يا شايد در حالت بدتر برد خود دستگاه خراب شده باشد.

عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور شما را قادر مي كند كه پيش از مراجعه متخصص پكيج ديواري از معايب احتمالي سيستم مطلع شويد. در مواردي نيز خود قادر خواهيد بود كه آن مشكلات را برطرف كنيد. با اين حال توجه داشته باشيد كه سيستم هاي پكيج ديواري با گاز، برق و آب كار مي كند، بنابراين دقت و احتياط در انجام تعميرات را همواره در اولويت كار خود قرار دهيد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: عيب,يابي,پكيج,ايران,رادياتور,معايب احتمالي پكيج هاي ديواري ايران رادياتور،


ادامه مطلب
تاريخ : ۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۴:۲۳:۲۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

آموزش شبكه

اگر با دقت به اطراف خود نگاه كنيم، خواهيم ديد شبكه هاي كامپيوتري در همه جا هستند. از شبكه ي اينترنت خانگي و دسترسي به فايل هاي مشترك در محل كار گرفته تا برپايي كلاستري از كامپيوترها براي استفاده‌ از منابع مشترك و تعامل براي حل مسائل پيچيده، كمتر جايي را پيدا مي‌كنيد كه نياز به برپايي نوعي از شبكه‌هاي كامپيوتري نداشته باشند از اين رو آموزش شبكه يكي از مهمترين دوره هاي كامپيوتري مي باشد.

متخصص شبكه

به همين دليل وجود نيروي متخصص در اين زمينه در تمامي شركت ها احساس مي شود. چه آن هايي كه به صورت مستقيم در زمينه ي كامپيوتر و فناوري اطلاعات فعاليت دارند و چه سازمان هايي كه از اين خدمات استفاده مي كنند.  اطلاع از طرز كار پروتكل‌هاي مختلف شبكه، نحوه‌ ي پياده‌سازي و تنظيم آن براي خدمت رساني به گره‌هاي شبكه، يافتن ريشه‌ي مشكلات متداول موجود در شبكه‌ها و رفع آن‌ها و در نهايت برقراري امنيت شبكه و مقابله با نفوذ، از وظايف روزانه‌ي مديران شبكه در سطوح مختلف است.

 چرا آموزش شبكه ؟

همانطور كه بيان شد، رشد چشمگير انواع شبكه هاي كامپيوتري و احساس نياز به وجود نيروي متخصص در اين عرصه، جايگاه شغلي زيادي براي علاقه مندان به وجود آورده است. اين امر سبب شده تا بسياري از علاقمندان IT با هدف ارتقاء سطح دانش و اطلاعات خود به شركت در دوره هاي آموزش شبكه گرايش پيدا كنند.

طبق گزارش هاي اداره آمار كار امريكا، اخيرا پيش بيني نموده كه تا سال 2022 ميلادي مشاغل مربوط به حوزه شبكه و سيستم هاي كامپيوتري با رشد 12 درصدي همراه خواهند بود.

 آموزش شبكه با كدام دوره شروع مي شود؟

دوره Network+ يا (CompTIA Network Plus) را مي توان تقريبا پيش نياز تمامي دوره هاي مربوط به دوره هاي سيسكو و دوره هاي مايكروسافت دانست و بيشتر علاقه مندان ورود به حوزه شبكه بايد در اين دوره آموزشي شركت كنند.

 طراحي دوره نتورك پلاس به گونه اي انجام شده است كه بتواند مشتاقان به كار در حوزه شبكه را با پايه و اساس طراحي، پيكربندي و عيب يابي زيرساخت هاي متعلق به شبكه هاي بي سيم و با سيم آشنا سازد.

 

مداركي كه براي ورود به بازار كاري شبكه نياز است؟

همانطور كه حتما نيز بارها شنيده ايد بهترين راه ورود به بازار كاري شبكه هاي كامپيوتري، شركت در دوره هاي آموزشي شبكه و دريافت مدرك مي باشد. اين مدارك و گواهينامه ها اغلب توسط شركت هاي فروشندگان اين تجهيزات همچون سيسكو (Cisco)، جونيپر (Juniper) و Huawei پشتيباني مي شوند، اما در اين بين، مداركي هم وجود دارند كه مشخصا به يك كمپاني خاص، يا يك نرم افزار و يا سخت افزار بخصوص مربوط مي شوند.

 

ساير مدارك در اين زمينه با نام مدارك مستقل از فروشندگان تجهيزات يا در اصطلاح (vendor-neutral) شناخته مي شوند كه از جمله آنان مي توان به كامپتيا (CompTIA) اشاره كرد.

با ديدن ويدئو هاي پكيج آموزش شبكه كه به صورت تخصصي توسط اساتيد حرفه اي گروه آموزشي فرزان تهييه شده اند، به راحتي مدارك مربوط به هر دوره را مي توانيد بگيريد و به زودي وارد بازار كار به عنوان يك متخصص شبكه شويد.

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آموزش,شبكه،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۶:۵۳:۳۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

چرا خريد اينترنتي بليط هواپيما؟

چرا خريد اينترنتي بليط هواپيما؟

بليط هواپيما در گذشته به صورت حضوري و به صورت كاغذي خريداري مي شد. در صورتي كه در سال هاي اخير با گسترش سايت هاي خريد بليط هواپيما نظير طاهاگشت و... اين سوال پيش مي آيد كه چرا بليط هواپيما خارجي؟ سفر كردن از ديرباز تاكنون به انسان ها توصيه شده است. اين امر بنابر دلايل متعددي براي انسان مفيد بوده و باعث جلاي روح او ميشود. عده اي به قصد تجارت و عده ي ديگري نيز به قصد پزشكي و درمان سفر ميكنند. اما در كل اين ذات سفر است كه مورد بحث است نه دلايل ان.

امروزه تكنولوژي انقدر پيشرفت كرده است كه انسان بتواند به راحتي و با صرف زماني كم و با رزرو بليط هواپيما و... به هر جايي از دنيا كه ميخواهد سفر كند. از عواملي كه اين امر را سهولت بخشيده است ايجاد صنعت حمل و نقل است. از ديرباز انسان به هر روشي كه ميشده است سفر ميكرده است با پاي پياده و شتر و چارپايان ديگر گرفته تا زماني كه درشكه و سپس خودرو اختراع شد.اما امروزه تكنولوژي انقدر پيشرفت كرده است كه انسان نه تنها زمين بلكه اسمان را نيز در اختيار خود گرفته است. صنعت حمل و نقل هوايي هر روز در حال پيشرفت و گسترده تر شدن است و افراد زيادي همواره در حال استفاده از اين سيستم هستند.

در سرتاسر جهان ايرلاين هاي متعدد در حال جا به جايي مسافران و فروش بليط هواپيما هستند و موقعيت هاي شغلي متعددي براي افراد در فرودگاه ها و آژانس ها  و حتي در خود شهرها در خصوص اين صنعت شكل گرفته است. از هتل ها گرفته تا تاكسي هاي مربوط به صنعت توريست و گردشگري.

حالا كه ميدانيم يكي از راحت ترين راه ها براي رسيدن به مقصد استفاده از سيستم حمل و نقل هوايي و خريداري بليط هواپيماست، بياييد تا با روند استافده از اين سيستم بيشتر اشنا شويم. براي استفاده از هواپيما بايد نسبت به خريداري بليط هواپيماي مقصد خود اقدام كنيد.

براي اين كار ميتوانيد به سايت ايرلاين مربوطه رفته و بليط مناسب خود را متناسب با صندلي مورد نظرتان خريداري و يا رزرو كنيد و يا اينكه شخصا به ايرلاين مربوطه رفته و حضوري بليط خود را تهيه كنيد كه خب مسلما روش اول بسيار راحت تر است مگر اينكه ايرلاين مربوطه فروش اينترنتي نداشته باشد و يا فروش اينترنتي ان به پايان رسيده باشد.

سوالي كه در زمان خريد بليط هواپيما به صورت اينترنتي مطرح ميشود اين است كه چرا بليط هواپيما را اينترنتي خريداري كنيم؟

اين روزها در تمام عرصه هاي جهاني پيشرفت تكنولوژي در سمت و سوي راحتي بشر بوده است. هيچ تفاوتي نمكند كه اين صنعت صنعت عظيم هوايي باشد يا يك خريد ساده ي اينترنتي. در پي اين حجم وسيع پيشرفت تكنولوژي انجام امور با سرعتي باور نكردني پيش ميرود بنابراين انسان نياز دارد تا بتواند خود را با اين شرايط وفق دهد و به پاي سرعت زندگي در اين ديناي مدرن برسد لذا بايد روش هايي را در زندگي برگزيند تا وي را هم پاي پيشرفت كند.

به عنوان مثال با راه اندازي مترو در شهر تهران ميزان استفاده از اتوبوس هاي داخل شهري بسيار كاهش يافت چرا كه فضاي مناسب و وسيع مترو و علي الخصوص سرعت بالاي اين سيستم در حمل و نقل موجب شد تا افراد بيشتري روزانه از اين سيستم استفاده كنند. چرا كه زندگي در تهران مستلزم استفاده ي به جا و درست از زمان فردي است كه سيستم حمل و نقل زيرزميني يا همان مترو اين امكان را براي افرادي كه  در تهران زندگي ميكنند فراهم مي اورد.

در سيستم هاي ديگر نيز روش به همين صورت است. افراد براي راحتي بيشتر و صرفه جويي در زمان خود سعي ميكنند تا زمان كمتري را در بازار بگذرانند و بيشتر به خريد اينترنتي كالاها روي اورده اند. اين روند كه در واقع روندي جهاني است و ميتوانيد در جاي جاي جهان شاهد ان باشيد در همه ي زمينه ها از خريد اقلام و اجناس مورد نياز از جمله پوشاك و مواد غذايي تا خريد اقلامي هم چون دكور و... پيش رفته است.

يا حتي نرم افزارهاي سفارش انلاين غذا بسيار مشاهده ميشوند. حال در نظر بگيريد در صنعت عظيم هواپيمايي كه هر روز همراه با پيشرفت تكنولوژي رو به جلو حركت ميكند از اين سيستم به صرفه و فوري استفاده نكند. اين امر موجب عقب افتادن اين صنعت از ساير صنعت ها ميشود. لذا اغلب ايرلاين ها اقدام به تاسيس و راه اندازي سايت مربوط بهايرلاين خود كرده اند كه از ان طريق ميتوانيد اقدام به خريد و يا رزرو بليط خود كنيد. به راحتي به اين سايت ها دسترسي داشته باشيد و از اخبار و اطلاعات اين ايرلاين ها اگاهي يابيد.

ميتوان بهترين روش براي خريد و يا رزرو بليط هواپيما را خريد اينترنتي دانست. بله اين راحت ترين روش است و لذا پيشنهاد ما به شما اين است. در روش خريد اينترنتي به راحتي ميتوانيد در منزل خود يا هر جاي ديگري باشيد فقط كافي است كه به اينترنت دسترسي داشته باشيد. به سايت مربوطه برويد و از اين طريق بليط خود را خريداري كنيد. هم چنين ميتوانيد صندلي مورد نظر خود را نيز انتخاب كنيد. از ترافك شهر دوري كنيد و نيازي نباشد تا در ايرلاين مورد نظر معطل شويد. زمان كافي براي رسيدگي به ساير كارهاي خود را پيدا خواهيد كرد و گرماي هوا و يا سرماي هوا براي رسيدن به يارلاين مورد نظر را تحمل نخواهيد كرد.

امكان دارد زماني كه براي خريد بليط هواپيما به ايرلاين مراجعه ميكنيد مدارك مورد نياز را فراموش كرده باشيد و مجبور شويد تا به خانه بازگرديد و دوباره به ايرلاين مورد نظر برگرديد اما اگر اينترنتي براي خريد بليط اقدام كنيد در كنار مدارك خود هستيد و هر زمان نياز باشد ميتوانيد به ان ها دسترسي داشته باشيد.

در خصوص خريد اينترنتي بليط هواپيما دانستن اين نكته كه داريد از سايت درستي خريداري ميكنيد بسيار مهم است. حواستان باشد كه سايت رسمي ايرلاين را براي خريد اينترنتي بليط انتخاب كنيد چرا كه مانند بسياري از خريدهاي اينترنتي ديگر ممكن است سايت هاي مشابه براي سواستفاده از كارت بانكي شما طراحي شده باشند و د هنگام وارد كردن اطلاعات كارت بانكي خود اين اطلاعات به سرقت برود و مورد سواستفاده بانكي و مالي قرار بگيريد پس بسيار مراقب باشيد تا وارد سايت اصلي هر ايرلاين شويد.

در خريد اينترنتي شما بليط سيستمي ايرلاين را خريداري ميكنيد و در اين صورت اگر اشتباهي رخ بدهد امكان تغيير ان براي شما وجود دارد اما در صورت خريد حضوري ممكن است بليط چارتري خريداري كنيد و امكان تغيير در ان وجود ندارد.

منبع : خبر انلاين

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: چرا,خريد,اينترنتي,بليط,هواپيما؟,چرا خريد اينترنتي بليط هواپيما؟،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۰ تير ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۵:۰۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)


ساخت حفاظ شاخ گوزني به بهترين شيوه ممكن:
در اين مقاله از حفاظ ايران قصد داريم به بررسي نحوه توليد حفاظ هاي ساختماني حفاظ شاخ گوزني يا ساخت حفاظ شاخ گوزني بپردازيم و شما عزيزان را با موارد بسيار مهم و نكات كاملا حرفه اي ساخت چنين حفاظ پرقدرتي اشنا سازيم، قبل از شروع بايد متذكر شويم كه حفاظ هاي ساختماني از ايمن ترين و كاربردي ترين حفاظ هايي محسوب مي شوند كه عملكرد آن ها در مقايسه با ساير حفاظ هاي ديگر بسيار بسيار چشمگير مي باشد، از اين رو همواره چنانچه به دنبال امنيت بسيار بالا هستيد، حفاظ شاخ گوزني مي تواند يك حاشيه بسيار امني را براي شما عزيزان مهيا كند، از اين رو لطفا در اين مفاله با ما همراه باشيد تا اطلاعات كاملي از حفاظ شاخ گوزني و ساخت آن به دست آوريد.حفاظ شاخ گوزني چيست؟
همان طور كه از نام آن پيدا است، اين حفاظ به نوعي طراحي شده كه در نگاه اول همانند شاخ هاي يك گوزن به نظر مي رسد كه از عمده ترين مصرف آن مي توان به محافظ ديوار اشاره نمود، دليل محبوبيت و كارايي اين حفاظ بي شك نام زيباي آن و قدرتي كه در شاخ گوزن ها وجود دارد است و اين خود به تنهايي دليلي بر پيدايش ديوار امني در دل افراد خواهد بود، شايد به جرئت بتوان گفت حفاظ شاخ گوزني از مهم ترين و در عين حال از كاربردي ترين حفاظ هاي موجود در دنيا است. لازم است بدانيد كه پيدايش حفاظ شاخ گوزني به سال 1385 در ايران بر مي گردد، درست زماني كه تعداد سارقان منازل در اين زمان بسيار بسيار زياد بود، در واقع با ورود حفاظ شاخ گوزني كه قيمت بسيار مناسب تري در مقايسه با ساير حفاظ ها داشت و همچنين از طراحي و رنگ آميزي خوبي نيز برخوردار بود دليلي بر افزايش فروش و اعتماد افراد به اين نوع از حفاظ ها شد. مناطق كرج ، كردان كرج ، جاجرود ، بومهن ، هشتگرد ، در اطراف تهران و منطقه سعادت آباد و شمال شهر از خريداران ابتدائي حفاظ ساختمان و حفاظ شاخ گوزني بوده اند .مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزني به چه صورت است؟
در تهيه و ساخت حفاظ شاخ گوزني از ميلگرد سايز 10 ميلي متري به عنوان يك شكل دهنده اصلي استفاده مي شود، در ابتدا ميلگرد 10 ميلي متري را برش مي دهيم و پس از برش دادن و تيز نمودن سطح آن به سراغ دستگاه هاي مخصوص پرس فرمي مي رويم كه پس از جوشكاري حفاظ شاخ گوزني با بالاترين كيفيت شكل مي گيرد، اما لطفا در ادامه با ما همراه باشيد تا اطلاعات كامل تري از مراحل تهيه و توليد اين حفاظ به دست آوريد.


1- مرحله اول در ساخت حفاظ شاخ گوزني | جوشكاري:
در اين مرحله كه يكي از ابتدايي ترين مراحل ساخت اين محصول است، ميله هاي خم شده اي كه توسط دستگاه هاي پرس آماده شده اند را در قالب هاي مخصوص توليد نرده قرار مي دهند و پس از چيدن آن ها در كنار يكديگر، جوشكاري مي شوند. البته جالب است بدانيد كه هر نوع توليد كننده اي از شيوه خاصي براي تهيه و توزيع حفاظ ها استفاده مي كند. بعضي از توليد كنندگان ميله ها را در سايز هاي مختلف در جلوي ميز كار قرار مي دهند و جوشكار مربوطه نيزبنا به احتياج قطعه اي را برداشته و‌با نگه داشتن دست، آن را جوش مي دهد اين نوع روش جوش در توليد حفاظ شاخ گوزني را جوش يك طرفه مي گوييم.
2- مرحله دوم از ساخت حفاظ شاخ گوزني:
افراد ديگري هستند كه با استفاده از جوشكاري مخصوص اين قطعات را در كنار يكديگر قرار مي دهند و با تسلط بسيار زيادي بر روي هنر جوشكاري اين قطعات را به يكديگر متصل مي كنند، سپس اين حفاظ را برگردانده و تمامي نقاط اتصال را در تمامي جهات جوش مي دهند به طوري كه اين روش يكي از روش هاي بسيار مطمئن و كارآمدي است كه مي توان در ساخت حفاظ شاخ گوزني از آن استفاده نمود، در اين شيوه درست است كه شما نياز به افراد بيشتري داريد تا بتوانيد كاري با كيفيت را توليد كنيد اما از سويي ديگر كيفيت و مقاومت كار شما دوچندان خواهد شد، حال اين محصول آماده رنگ آميزي است رنگ آميزي و پايان كار

توليد كننده مستقيم:حفاظ هاي ساختماني:حفاظ شاخ گوزني و حفاظ سرنيزه رو ديواري با مناسب ترين قيمت و كيفيت

حفاظ شاخ گوزني با ساختار فلزي كه از ميلگرد هاي تيز و فرم داده شده تشكيل شده است كه كل سطح ديوار را با نماي زيبا همچون بوته خار پوشش ميدهد و عبور از آن را غير ممكن مي نمايد.
قابل اجرا بر روي انواع ديوار – نرده – حصار دراندازه هاي متفاوت و رنگ دلخواه شما ميباشد.
حفاظ شاخ گوزني در اندازه هاي متفاوت

ارتفاع: 50
ارتفاع: 70
ارتفاع: 90
ارتفاع:1متر
ارتفاع:1/20
ارتفاع:1/50
تراكم معمولي و تراكم بالا
با مناسب ترين قيمت و كيفيت

جهت ارتباط بيشتر به وبسايت و كانال تلگرام مراجعه بفرمائيد
وبسايت: https://hefazeiran.ir
كانال تلگرام: https://t.me/hefazeiran
تلفن تماس: 09194915895

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,توليد,حفاظ,هاي,ساختماني،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ تير ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۴:۱۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

سئو يكي از روش‌هاي, بازاريابي سئو چيست است. به اين مفهوم كه يكي از روش‌هاي بازاريابي در دنياي ديجيتال, سئو است. سئو چيست پرسشي است كه مي‌توانيم به آن پاسخي چهار كلمه‌اي دهيم و نيز پاسخي كه طول آن نامشخص است و به اصلاح يك ميليون دلاري است. سئو يعني بهينه سازي براي موتورهاي جستجو.

بخش اصلي سئو چيست, سئو سايت است. با سئو سايت, ما مي‌توانيم با سرعت بيشتري به پوزيشن‌هاي مطلوبي كه مدنظرمان است, برسيم و از آن‌ها لذت ببريم. خدمات سئو سايت كه زيرمجموعه خدمات سئو و در راستاي بازاريابي سئو چيست است, شامل طيف وسيعي از موارد مي‌شود. از بهينه نمودن محتواهاي وبسايت تا بهينه نمودن ساختار وبسايت و سرعت لود شدن وبسايت.

xf84_7.jpg

سئو چيست بر دو قسم off page & on page است. در اصول سئو ما بر اين موضوع آگاه هستيم كه براي سئو بايد به دو بخش مذكور توجه كنيم؛ و در آموزش سئو نيز اين موارد به جزئيات شرح داده مي‌شود.

سئو Off Page را مي‌توانيم همان سئو سايت در نظر بداريم. ما با بهينه نمودن هر آنچه در دست ما است (وب‌سايتمان و هر آنچه در وبسايتمان قرار دارد), سعي در سئو off page داريم.

در سئو On Page, ما بر آن هستيم تا هر آنچه در دست ما نيست را به شكلي بهينه كنيم تا راستاي اهداف ما قرار بگيرند. بگذاريد مثالي بزنيم.

اگر وب‌سايتتان را به‌تازگي به راه انداخته‌ايد, گوگل چگونه شما را پيدا خواهد كرد؟ يكي از مرسوم‌ترين موارد, لينك دادن وبسايتي ديگر به شما است. مانند دوست‌يابي است. آن وبسايت به گوگل مي‌گويد كه من دوستي دارم كه شايد تمايل بداري او را ببيني. گوگل از وبسايت مي‌پرسد كه آدرس دوستت چيست و زماني كه وبسايت آدرس شما را به گوگل مي‌دهد, گوگل شما را مي‌يابد و با شما آشنا خواهد شد.

سئو چيست ويكي پديا تنها شرحي است كه در ويكي پديا پيرامون سئو داده‌اند و تفاوتي با سئو چيست كه در اين نوشتار براي شما به شرح آن پرداختيم ندارد.

سئو چيست pdf, شرحي است بر سئو (آموزش سئو), اما به صورتي احتمالا عميق‌تر. البته بسياري از افراد را امروزه مي‌توانيم مشاهده كنيم كه با سئو چيست pdf سعي در درآمدزايي دارند و در فايل pdfاي كه به ما مي‌فروشند, حتي به كوچك‌ترين اصول سئو نيز اشاره نمي‌كنند.

خدمات سئو شامل طيف گسترده‌اي از موارد مي‌شود كه متناسب با هر خدمت سئو, قيمت سئو تغيير مي‌كند. اگر بخواهيم خدمات سئو را در يك كلمه براي شما خلاصه كنيم, مي‌توان گفت كسب جايگاه برتر گوگل در كلمات كليدي‌اي مهم براي شما.

كلمات كليدي, به كلماتي گفته مي‌شوند كه شما تمايل داريد در آن‌ها در جايگاه يك نتايج گوگل, قرار بگيريد. مثلا اگر فعاليت شما در زمينه فروش سيمان است, "خريد سيمان" احتمال يكي از كلماتي است كه با حضور در جايگاه يك صفحه نتايج گوگل, به اهدافتان از سئو رسيده‌ايد و شاهد افزايش درآمد خود خواهيد بود.

سئو چيست و چه كاربردي دارد يا سئو چست و چه اهميتي دارد پرسش‌هاي هستند كه در اين نوشتار ما سعي نموديم براي شما به شرح آن‌ها بپردازيم و با خيالي آسوده اينك مي‌توانيد خودتان بينديشيد و پاسخ‌هاي بيشتري براي سئو چست و چه كاربردي دارد و سئو چيست و چه اهميتي دارد, بيابيد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بازاريابي,سئو,چيست،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۰ تير ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۳:۳۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

طر مردانه خوب دنيا كه بايد بشناسيم

اگر اهل خريد عطر و ادكلن مردانه باشيد، حتما به خوبي مي دانيد كه براي خريد يك ادكلن خوب بايد هزينه بالايي بپردازيد. هزينه بالايي كه هرگز به شما باز نخواهد گشت؛ اما اگر در نهايت از بوي آن راضي نبوديد چه؟

براي اجتناب از چنين رويداد هايي با ما همراه باشيد ليستي از ادكلن هاي خوب مردانه را ببينيد و تصميم بهتري اتخاذ نماييد.

عطر مردانه خوب ادكلن آمواژ مدل Memoir

رايحه تند و تلخاين ادكلن مناسب براي آقايان جسور و با اعتماد به نفس مي باشد. اين ادكلن با بوي خوش ريحان، نعنا و افسنطين در اولين لحظات، حسي سرشار از طروات و تازگي را براي شما به ارمغان مي آورد.

اگر اهل ريسك هستيد، اين ادكلن مردانه خوب با پخش بوي بالا را در ليست خريد خود قرار دهيد.

عطر مردانه خوب ادكلن روژا داو رِكلِس پور هوم Reckless Pour Homme

اين شما و اين عطر مردانه انگليسي، با رايحه اي مديترانه اي! براي آرامش به چه نياز داريد؟ آيا اسطوخودوس، ترنج، ليمو ترش و برگ بو كافي نيستند؟ اگر نه پس قطعا گل رز، گل مريم و ترخون شما را در خلسه اي آرام و مطمئن فرو مي برند. حسي متفاوت از آرامش را با اين ادكلن مردانه خوب تجربه كنيد.

https://shikfam.com/The-fine-masculine-perfume-of-the-world-we-need-to-know

خوشبوترين عطر مردانه ادكلن د مارلي پگاسوس Pegasus

هيجان و نشاط، همه آن چيزي است كه پس از استشمام نارنج، گل آفتاب‌گردان و زيره حس خواهيد كرد. گل ياسمين، بادام تلخ و اسطوخودوس هيجان شمارا تثبيت كرده و در پايان عنبر، وانيل و چوب صندل هيجان شمارا به بالاترين حد ممكن خواهند رساند.

خوشبوترين ادكلن جورجيو آرماني Acqua Di Gio Essenza

اگر به دنبال انرژي، شادي و اعتمادبه‌نفس مي‌گرديد، اين ادكلن مردانه خوشبو را به شما پيشنهاد مي‌كنيم. آيا براي حس سرخوشي به چيزي بيشتر از نارنج، گريپ‌فروت و آب دريا نياز داريد؟! پس از گذشت مدتي نيز نت‌هاي اوليه جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهند كه عبارت‌اند از گل ياسمين، ريحان و مريم‌گلي. در پايان نيز مشكل، گياهان دريايي، عنبر، چوب سدر، گياه پاتچولي، علف وتيور و عنبر فلفل دردادن حس خوب به شما دست‌به‌يكي مي‌كنند.

علاوه بر اين‌ها ميزان ماندگاري و پخش بوي اين ادكلن نيز عالي است و براي شب‌هاي طولاني در مهماني‌هاي مهم خيلي به كارتان خواهد آمد.

https://shikfam.com/The-most-perfumed-masculine-perfume-in-the-world

ادكلن عطر خوب مردانه

ادكلن هرمس مدل Terre dHermes حجم 75 ميلي ليتر مردانه

اگر دنبال يك عطر مردانه خوب مي گرديد، حتما اين عطر را در فهرست خريد خود قرار دهيد. اين ادكلن مردانه خوب تلخ با ماندگاري و پخش بوي عالي كه دارد علاوه بر اينكه شما را به ستاره جمع ها و مهماني ها تبديل مي كند، اثر بوي خوش ادكلن شما را تا مدت ها در ياد ها نگه مي دارد.

اين ادكلن با بوي پرتقال و گريپ فروت، همان چيزي است كه براي جاودانه شدن نياز داريد!

عطر مردانه خوب ادكلن ويكتور اند رالف Spicebomb

رايحه شيرين، تند و گرم اين ادكلن خوب مردانه مناسب پاييز و زمستان است. ادويه، چوب، مركبات، اسموكي، صمغ، گياهان معطر و چرم همه چيزهايي هستند كه براي گرم نگه داشتن شما در سوز زمستان كافي اند.

عطر مردانه خوب ادكلن فندي فن دي فندي Fan di Fendi

اين ادكلن نام آشناي ايتاليايي، رايحه اي گرم و تند دارد. فلفل صورتي و هل گواتمالا از اين ادكلن چيزي ساخته اند كه مي توان اين عطر را بهترين عطر مردانه از نظر خانم ها ناميد.

https://shikfam.com/The-fine-masculine-perfume-of-the-world-we-need-to-know

نتيجه گيري

ليستي حاوي نام هاي بهترين ادكلن خوب مردانه را بررسي كرديد. لازم به ذكر است كه براي خريد ادكلن علاوه بر سليقه شخصي خود، فصلي كه در آن هستيم را در نظر بگيريد تا بهترين انتخاب را داشته باشيد. سعي كنيد در هنگام خريد يك ادكلن يك خانم را همراه خود داشته باشيد تا در انتخاب بهتر شما را ياري كند.

همچنين اگر قصد خريد يك ادكلن خوب مردانه با قيمت مناسب را داريد ليست بالا را دوباره مرور كنيد تا در انتخاب دچار مشكل نشويد. بي شك ادكلن مورد علاقه شما جايي درون همين ليست قرار دارد!

منبع : https://shikfam.com/Search-products/category-Perfume

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: طر,مردانه,خوب,دنيا,كه,بايد,بشناسيم،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ تير ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۴:۰۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

مبلغ قرارداد كالدرون زير يك ميليون دلار است! - تابناك

  • مبلغ قرارداد كالدرون زير يك ميليون دلار است! - تابناك

    عضو سرشناس هيات مديره پرسپوليس كه سابقه دبيركلي فدراسيون فوتبال را نيز دارد، درباره رقم قرارداد كالدرون صحبت كرد.

    به گزارش تابماك ورزشي، نبي درباره اينكه دستمزد كالدرون و سه دستيار او يك ميليون دلار است و اينكه او در بدو ورودش به ايران قول قهرماني داده است، عنوان كرد: مبلغ قرارداد كالدرون شايد كمتر از يك ميليون دلار باشد. حفظ قهرماني هميشه سخت‌تر از به دست آوردن آن است و سرمربي جديد هم از همان روز اول گفت كه تمام تلاشش را مي‌كند كه اين قهرماني‌ها تداوم داشته باشد.  عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس درباره تجمع هواداران مقابل باشگاه در زمان رفتن برانكو تصريح كرد: هواداران خاص و بسيار خاص داريم و طبعا حواشي نيز داريم و بايد اين موضوع را مديريت كنيم.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مبلغ,قرارداد,كالدرون,زير,يك,ميليون,دلار,است!،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۵ تير ۱۳۹۸ | ۰۴:۳۳:۴۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

برنامه ريزي عروسي

yynj_talar.jpg

برنامه ريزي يك مراسم عروسي مي تواند كار بسيار دشواري باشد و مسلما خيلي ها ترجيح ميدند اين كار را برون سپاري كنند و  يا از ديگران براي اين منظور كمك بگيرند.

استخدام يك حرفه اي (تشريفات مجالس )به اين منظور ميتواند ايده ي خوبي باشد، ممكن است شما بودجه ي محدودي داشته باشيد.

يا به طور كلي علاقه داشته باشيد تا خود كارهايتان را انجام دهيد. اين كار ممكن است دشوار به نظر برسد اما طرح ريزي عروسي رويايي خودتان انجام شدني است.

 

شما براي سر و كله زدن با كارها نياز به برنامه ريزي و سازمان دهي عروسي خواهيد داشت تا بتوانيد از پس تصميمات بي پايان اسامي و تاريخ ها و به طور كلي زندگي خود بر بياييد. راح حل اين است كه هر كاري را قدم به قدم انجام داده و از دوستان و خويشاوندان (حتي همسر اينده خود!) براي تصميمي گيري ها كمك بگيريد. همچنين به خودتان زمان بسيار زيادي براي برنامه ريزي بدهيد. اگر بخواهيد به تمام كارها شخصا نظارت داشته باشيد و تمام امور را به دقيقه ي نود بسپاريد اوضاع خيلي سختي خواهيد داشت. زمان دوست شماست و هرچه بيشتر باشد، بهتر است. اما از كجا شروع كنيم؟

بعد از اينكه زماني را به پخش كردن خبر ازدواج خود سپري مي كنيد (و اين زمان براي شما بسيار شيرين خواهد بود!) اولين نكته اي كه بايد براي پيش بردن برنامه هاي عروسي به آن توجه كنيد بودجه است و اين مورد مي تواند به مكالمه هاي ناخوشايندي منجر شود، مخصوصا اگر خويشاونداني داشته باشيد كه قصد تغييراتي در روز عروسيتان را داشته باشند. بسياري از زوج ها به بودجه ي خود توجه نمي كنند و نميدانند كه عروسي رويايشان ممكن است بسيار دور از دسترس و نشدني باشد. در اين صورت شما بايد اولويت بندي داشته باشيد. شما مي توانيد عروسي رويايتان را با هر ميزان بودجه برگزار كنيد، فقط در صورتي كه بتوانيد به اين تتيجه برسيد كه چه مواردي واقعا مهم هستند و به آنها بپردازيد. در واقع شما خودتان تشريفات عروسي خود را بر عهده خواهيد گرفت!

با در نظر داشتن بودجه، اكنون زمان آن است كه به جزئيات سرنوشت ساز بپردازيم! در اين قسمت سعي كنيد اوقات خوبي داشته باشيد، چرا كه زمان آن رسيده است تا مجلات عروسي را ورق بزنيد و صفحات بلاگ ها را بالا و پايين كنيد تا بتوانيد به تصوري جامع از جزئيات عروسي مد نظرتان برسيد. به عروسي هايي كه در گذشته در آنها شركت داشته ايد فكر كنيد. از چه چيزي بيشتر لذت برديد؟ اگر مي توانستيد چه چيزهايي را تغيير مي داديد؟ تجربه هاي شخصي هميشه بهترين منبع الهام گرفتن هستند. فراموش نكنيد تا همسر آينده خود را در اين قسمت دخالت دهيد!عروسي شما بايد به نوعي معرف هردوي شما باشد.

سازمان دهي كليد اصلي در برنامه ريزي عروسيتان خواهد بود. شما كارهاي بسيار زيادي را به ظور همطمان در نظر خواهيد داشت، پس بايد راهي براي دسته بندي و سازمان دهي آنها نيز داشته باشيد. شما مي توانيد از اپليكيشن هاي مختلفي كه براي مديريت عروسي موجود هستند استفاده كنيد. فقط يكي را كه با آن راحت تر هستيد را انتخاب كنيد و تا انتها با آن ادامه دهيد. فراموش نكنيد حتي با داشتن دقيق ترين و بي نقص ترين برنامه ريزي هم هميشه بايد انتظار آشوب و بي نظمي را هم داشته باشيد. فقط سعي كنيد جلو جلو برنامه ريزي كنيد و زياد هم سخت نگيريد.

يكي از مهم ترين نكات اين است كه سعي كنيد خوش بگذرانيد!به هر حال اين عروسي شماست. زياد روي جزئيات وقت صرف نكنيد تا از هدف اصلي غافل شويد: يك ازدواج شاد با شخصي كه به او علاقه داريد.

اكنون كه مقدمات را پشت سر گذاشته ايم، نوبت به مهم ترين راهنمايي ها و نكات براي برنامه ريزي يك عروسي فراموش نشدني رسيده است:

 

1. بودجه ي خود را مشخص كنيد و به آن دقت كنيد.

بودجه ي شما، فاكتور اصلي و عامل اصلي پيشروي تصميم گيري هاي شما براي عروسيتان است، پس اين اولين گامياست كه بايد برداريد. اگر اعضاي خانوادتان قصد كمك در اين زمينه را دارند با آنها صحبت كنيد و بفهميد كه آنها تا چه اندازه قصد كمك را دارند. اگر مديريت خرج و مخارج با شماست، وقت مشورت با نامزدتان است. وقتي به يك عدد مشخص براي بودجتان رسيديد، تا انتها با آن عدد بمانيد. عمده بودجه صرف هزينه تالار پذيرايي مي شود.

 

2. ليستي از اولويت هايتان تهيه كنيد.

با نامزدتان بنشينيد و فكر كنيد كه سه اوليويت اصلي مراسم عروسي شما چه هستند. غذا؟ نوشيدني؟ نوازندگان؟ عكس و فيلم آتليه عروس ؟

جزئيات را اولويت بندي كنيد و سعي كنيد در مورد بقيه ي كارها به توافق برسيد. اين كار كمكتان مي كند تا از محدوده ي بودجتان فراتر نرويد.به عنوان مثال براي عروس خانم انتخاب يك سالن زيبايي خوب  و همچنين پيدا كردن لباس عروس شيك و فوق العاده با گشتن در مزون هاي لباس عروس مختلف يك اوليت محسوب مي شود.

 

3. الهام بگيريد و يك تصوير ذهني پيدا كنيد.

با وجود منابع الهام بخش بسيار زيادي كه در اطرافتان هستند، يك يا دو مورد جامع را پيدا كنيد كه از آنها بيشتر خوشتان ميايد. از اينستاگرام گرفته تا وبلاگ هاي و مجلات عروس مختلف كه در اطرافتان هستند را جست و جو كنيد. به تصور خوبي از چيزي كه مد نظر داريد برسيد و سعي كنيد تا آنرا به برگزاركنددگان عروسيتان شرح دهيد.

 

4. با نامزدتان مثل يك تيم همكاري كنيد.

در طول پروسه ي برنامه ريزي براي عروسيتان احساس تنهايي نكنيد. به سراغ نامزدتان برويد و حتي سعي كنيد تا پروسه ي برنامه ريزي براي عروسيتان را به تفريحي دو نفره تبديل كنيد.

 

5. گزينه هايتان را محدود كنيد.

زياد سرتان را با تمام چيزهايي كه ازشان الهام ميگريد شلوغ نكنيد. وقتي به تصوري از استايل عروسي خود برسيد، تمام تمركزتان را روي آن معطوف كنيد.

 

6. يك كتاب براي برنامه ريزي عروسيتان تهيه كنيد.

زماني كه از كسي براي برنامه ريزي عروسيتان كمك نمي گيريد، يك كتاب راهنما بهترين منبع است. اين كتاب ها سرشار از نصيحت ها و راهنمايي هاي حرفه اي و حتي مثال هايي از چك ليست ها  و قالب هاي زمان بندي هستند.

 

7. خودتان را سازماندهي كنيد.

شما مي توانيد از چك ليست ها، نمودار ها، يادداشته ها و به طور كل هرچيزي استفاده كنيد تا تمام ايده هايتان، تاريخ ها و برنامه ريزيهايتان را يك جا جمع كنيد. عروس و داماد بايد در اين خصوص با هم همكاري نمايند.

 

8. يك چك ليست اصلي تهيه كنيد.

مي توانيد يك چك ليست جامع را روي اينترنت پيدا كنيد  كه به طور كامل شرح داده شده است. آن را با كمي شخصي سازي به عروسي خود اختصاص دهيد. چك ليستي براي تعيين كارهاي اصلي مثل آتليه و سالن زيبايي و ماشين عروس و همچنين كارهاي جزئي مثل خريد لباس از مزون لباس عروس و ...

 

9. در تصميم گيري ها عجله نكنيد.

شايد دست خودتان نباشد كه بخواهيد اولين عكاس يا گل آرايي را كه ملاقات مي كنيد استخدام كنيد، اما يك قدم به عقب برداريد و گزينه هايتان را سبك و سنگين كنيد.

 

10. يك زمان درست را انتخاب كنيد.

آيا عروسيتان را براي برگزاري در يك باغ تالار برنامه ريزي مي كنيد؟ يا مي خواهيد در ميان برگ هاي پاييزي جشن بزرگتان را در تالار برگزار كنيد؟ تاريخ هاي ايدئالتان را انتخاب كنيد و سعي كنيد در تصميمتان انعطاف داشته باشيد.

منبع: بياتو عروسي

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: تالار,پذيرايي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ تير ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۴:۱۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

 

ثبت شركت در عمان با محمود شفيع ‌زاده وكيل رسمي دادگستري


كشور عمان كه به ليختن اشتاين خاورميانه شهرت يافته در واقع در جنوب ايران و درياي عمان، به عنوان دومين كشور پهناور عربي پس از عربستان شناخته مي‌شود و از ارزش پولي بسيار بالايي برخوردار است يعني بيشتر از دو برابر و نيم نسبت به واحد پول آمريكا. همواره طي سالهاي گذشته بارها و بارها در جلسات مختلف به موكلين تاكيد كرده ايم كه صحت اطلاعات داده شده در جلسات پرزنت و مشاوره را خودتان به زبان انگليسي در گوگل بررسي كنيد.
واحد پول عمان، ريال عماني نام دارد كه هر ريال عماني به هزار قسمت تقسيم مي شود كه هر قسمت بيسا ناميده مي شود
Omani rial Currency Description
The rial is the currency of Oman. It is divided into 1000 baisa. 
طبق توضيحات آقاي گوگل، ريال عماني سومين پول با ارزش دنيا مي باشد
The Omani rial is the worlds 3rd highest valued currency

واحد پول كشور ايالات متحده هم كه معرف حضور ميباشد. دلار آمريكا.
با يك سرچ سريع و سرانگشتي در گوگل و تايپ عبارت Omr vs Usd مي توانيم قدرت ريال عمان را در برابر قدرت دلار ايالات متحده مشاهده كنيم
آقاي گوگل به ما مي گويد كه هر احد ريال عماني دو مميز شش دهم برابر دلار ايالات متحده مي باشد مداركش هم موجود است

?«?¨?? ?´?±?©?? ?¹U??§U? 2019

حالا كه آقاي گوگل همه چيز را براي ما روشن كرد مي توانيم با يك حساب سرانگشتي ساده ساده ساده نتيجه‌گيري كنيم ثبت شركت در عمان و كسب درآمد در عمان از هر زاويه‌اي كه در نظر داشته باشيم، سودمند خواهد بود. 
اما دليل اينكه ثبت شركت در عمان مي تواند بسيار پولساز باشد چيست؟
اجازه دهيد فرض نماييم شما موفق به ثبت شركتي در عمان شده‌ايد و در حال حاضر سودي بالغ بر 1000 ريال عمان (فرض حداقل درآمد يك شركت در عمان) در ماه خواهيد داشت. يعني شركت شما در عمان به ثبت رسيده و پس از شروع به كار در كشور عمان، شركت شما در ماه هزار ريال عماني درامد دارد با توجه به اينكه هر يك ريال عمان 2.6 دلار ارزش دارد، درآمد ماهيانه شما دو هزار و ششصد دلار ايالت متحده خواهد بود. همچنين اگر بخواهيم اين مبلغ را به تومان ايران تبديل نماييم ( با احتساب 1 دلار معادل 14000 تومان) درآمد ماهيانه شركت شما مبلغي در حدود سي و شش ميليون و چهارصد هزار تومان خواهد بود!
از طرفي ديگر، موضوعي كه شايد براي شما بسيار حائز اهميت باشد، نوع كسب و كار و بيزينسي است كه قصد راه‌اندازي آن را در عمان داريد. 
به طور مثال ممكن است شما تمايل به راه‌اندازي كافي‌شاپ و يا رستوراني را در عمان داشته باشيد و يا اينكه در حوزه‌هاي واردات و صادرات كالاهاي پزشكي، مواد غذايي و يا مصالح مورد نياز ساخت و ساز مجتمع‌ها و يا مال‌ها فعاليت نماييد، به هر صورت دروازه ورود به دنياي تجارت عمان بر روي شما باز است، در حقيقت بايد بگوييم دروازه ورود به خيلي از كشورهاي مطرح دنيا از طريق ثبت شركت در عمان به روي شما باز مي شود.

در جلسات پرزنت وقتي اين قسمت را براي موكلين مختلف توضيح ميدهيم اكثر موكلين سريعا مي گويند 
{ خوب جايي كه اينقدر درامد بالا است، حتما مخارج هم بسيار بالا است}
و ما ميگوييم الزاما اينطوري نيست كمي صبر كنيد ...
اما دليل اين موضوع چيست؟
دليل اين موضوع آن است كه مردم عمان به دليل خصوصيات فرهنگي كه دارند اهل كارهاي خدماتي نيستند و كارهاي خدماتي شامل خيلي از كسب و كارها، در عمان درآمد بسيار بالايي دارد

ثبت شركت در عمان از طريق هلدينگ حقوقي، بازرگاني راديو وكالت


در ابتداي مطلب به صورت كاملا خلاصه سعي نموديم تا ديدگاه اشخاصي را كه با سرمايه‌گذاري در عمان آشنايي ندارند، وسعت ببخشيم. در بخش پيش‌رو اما قصد داريم تا در ابتدا خوانندگان را با يكي از معدود اشخاصي كه پيش از فراگير شدن سرمايه‌گذاري در عمان، اقدام به ثبت شركت در اين كشور نمود، آشنا نماييم. 
محمود شفيع‌زاده، وكيل پايه‌يك دادگستري كه مديريت هلدينگ حقوقي، بازرگاني راديو وكالت را عهده دار مي‌باشد، بيش از يك دهه است كه فعاليت خود را در عرصه‌هاي حقوقي و مهاجرتي آغاز نموده و در اين راستا نيز پرونده‌هاي موفق بسياري را به نتيجه رسانده است. محمود شفيع‌زاده همچنين از جمله اولين سرمايه‌گذاراني مي‌باشد كه موفق به ثبت شركت در عمان شده است و با برقراري ارتباط با كارگزاران عماني، پلي ارتباطي ميان سرمايه‌گذاران ايراني و بازار اقتصاد عمان ايجاد نموده است. 
از آنجايي كه در حال حاضر اقدامات بسياري از سوي موسسات گوناگون كه بعضا تعدادي از آن‌ها نيز داراي مجوز رسمي نيز نمي‌باشند، در زمينه ثبت شركت در عمان صورت مي‌پذيرد، لزوم بهره‌مندي از مشاوره يك وكيل مهاجرتي خبره و متخصص بيش از پيش افزايش مي‌يابد. ثبت شركت در عمان با محمود شفيع‌زاده از مزيت‌هاي بسياري برخوردار است كه به صورت مختصر شامل موارد ذيل مي‌شود:
? عقد قرار داد دو طرفه (سرمايه‌گذار و كارگزار) به صورت رسمي و به زبان فارسي
? انجام كل پروسه از ابتدا تا انتها توسط گروه حقوقي راديو وكالت و كارگزاران عماني
? يافتن كفيل متعهد و موجه به منظور شراكت در پروسه ثبت شركت
? اقدام به افتتاح حساب بانكي و اخذ اقامت براي شخص متقاضي ثبت شركت در عمان و خانواده ايشان
? اخذ كارت مستثمري عمان براي شخصي يا اشخاصي كه اقدام به ثبت شركت و يا سرمايه‌گذاي در عمان مي‌نمايد 
? بازگشت وجه پرداختي به شخص در صورت ايجاد هرگونه مشكل در پروسه ثبت شركت در عمان
? بهره مندي از مشاوره حقوقي و بازرگاني تيم ايراني، عماني در ايران و عمان در زمينه ورود موفق به بازار عمان و حضور مستمر در اين بازار
? بهره مندي از مشاوره براي معرفي كسب و كارها و بيزينس هاي سود ده در كشور عمان

?«?¨?? ?´?±?©?? ?¹U??§U? 2019

همچنين محمود شفيع‌زاده پيش از اقدام به هرگونه سرمايه‌گذاري در عمان، قويان توصيه مي‌نمايد از انواع ثبت شركت در عمان آگاهي داشته باشيد. با توجه به آن كه 4 دسته ثبت شركت در عمان وجود دارد و هر يك محدود به فعاليت‌هاي تجاري خاصي در عمان مي‌شوند، لذا اطلاع از شرايط و پيش نيازهاي ثبت شركت در عمان نقش بسيار مهمي را در اين زمينه ايفا مي‌كند. 
همانطور كه اشاره شد 4 نوع ثبت شركت در عمان وجود دارد كه عبارتند از:

1) ثبت شركت در عمان تحت عنوان شركت‌هاي محلي : كه سهام شخص ايراني 49 درصد و سهام شخص عماني 51 درصد مي‌باشد.
2) ثبت شركت در عمان تحت عنوان شركت‌هاي درجه يك : كه سهام شخص ايراني 70 درصد و سهام شخص عماني 30 درصد است.
3) ثبت شركت در عمان تحت عنوان شركت‌هاي ممتاز : كه سهام شخص ايراني 70 درصد و سهام شخص عماني 30 درصد خواهد بود.
4) ثبت شركت در عمان تحت عنوان شركت‌هاي مناطق آزاد : كه مالكيت 100 درصد به نام شخص ايراني تعلق مي‌گيرد.

?«?¨?? ?´?±?©?? ?¹U??§U? 2019

سخن آخر


اگر شما قصد سرمايه‌گذاري در عمان و يا ثبت شركت در اين كشور را داريد و يا حتي قصد آغاز هر نوع فعاليت بيزينسي و تجاري در عمان را داريد، پشنهاد مي‌كنيم تا در ابتدا با محمود شفيع‌زاده و تيم مجرب ايشان در گروه حقوقي، بازرگاني راديو وكالت مشاوره نماييد. 
هدف ما در اختيار قرار دادن اطلاعات درست و دقيق و مهيا نمودن شرايط مناسب براي هموطنان گرامي به منظور ثبت شركت در عمان است
همواره به ياد داشته باشيد 
صرف ثبت شركت در يك كشور خارجي، بدون بهره مندي از مشورت با وكلاي خبره و تيم متخصص در زمينه حقوقي، بازرگاني و ماركتينگ تضميني براي داشتن تجارتي موفق و پايدار براي شما نمي باشد.
براي دريافت مشاوره حضوري يا تلفني مي توانيد در روزهاي هفته از طريق تلفن 021.88705123 با ما تماس حاصل فرماييد

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: خريد,فرانجايز,در,عمان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ تير ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۶:۳۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

ساخت حفاظ شاخ گوزني به بهترين شيوه ممكن:
در اين مقاله از حفاظ ايران قصد داريم به بررسي نحوه توليد حفاظ هاي ساختماني حفاظ شاخ گوزني يا ساخت حفاظ شاخ گوزني بپردازيم و شما عزيزان را با موارد بسيار مهم و نكات كاملا حرفه اي ساخت چنين حفاظ پرقدرتي اشنا سازيم، قبل از شروع بايد متذكر شويم كه حفاظ هاي ساختماني از ايمن ترين و كاربردي ترين حفاظ هايي محسوب مي شوند كه عملكرد آن ها در مقايسه با ساير حفاظ هاي ديگر بسيار بسيار چشمگير مي باشد، از اين رو همواره چنانچه به دنبال امنيت بسيار بالا هستيد، حفاظ شاخ گوزني مي تواند يك حاشيه بسيار امني را براي شما عزيزان مهيا كند، از اين رو لطفا در اين مفاله با ما همراه باشيد تا اطلاعات كاملي از حفاظ شاخ گوزني و ساخت آن به دست آوريد.حفاظ شاخ گوزني چيست؟
همان طور كه از نام آن پيدا است، اين حفاظ به نوعي طراحي شده كه در نگاه اول همانند شاخ هاي يك گوزن به نظر مي رسد كه از عمده ترين مصرف آن مي توان به محافظ ديوار اشاره نمود، دليل محبوبيت و كارايي اين حفاظ بي شك نام زيباي آن و قدرتي كه در شاخ گوزن ها وجود دارد است و اين خود به تنهايي دليلي بر پيدايش ديوار امني در دل افراد خواهد بود، شايد به جرئت بتوان گفت حفاظ شاخ گوزني از مهم ترين و در عين حال از كاربردي ترين حفاظ هاي موجود در دنيا است. لازم است بدانيد كه پيدايش حفاظ شاخ گوزني به سال 1385 در ايران بر مي گردد، درست زماني كه تعداد سارقان منازل در اين زمان بسيار بسيار زياد بود، در واقع با ورود حفاظ شاخ گوزني كه قيمت بسيار مناسب تري در مقايسه با ساير حفاظ ها داشت و همچنين از طراحي و رنگ آميزي خوبي نيز برخوردار بود دليلي بر افزايش فروش و اعتماد افراد به اين نوع از حفاظ ها شد. مناطق كرج ، كردان كرج ، جاجرود ، بومهن ، هشتگرد ، در اطراف تهران و منطقه سعادت آباد و شمال شهر از خريداران ابتدائي حفاظ ساختمان و حفاظ شاخ گوزني بوده اند .مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزني به چه صورت است؟
در تهيه و ساخت حفاظ شاخ گوزني از ميلگرد سايز 10 ميلي متري به عنوان يك شكل دهنده اصلي استفاده مي شود، در ابتدا ميلگرد 10 ميلي متري را برش مي دهيم و پس از برش دادن و تيز نمودن سطح آن به سراغ دستگاه هاي مخصوص پرس فرمي مي رويم كه پس از جوشكاري حفاظ شاخ گوزني با بالاترين كيفيت شكل مي گيرد، اما لطفا در ادامه با ما همراه باشيد تا اطلاعات كامل تري از مراحل تهيه و توليد اين حفاظ به دست آوريد.
1- مرحله اول در ساخت حفاظ شاخ گوزني | جوشكاري:
در اين مرحله كه يكي از ابتدايي ترين مراحل ساخت اين محصول است، ميله هاي خم شده اي كه توسط دستگاه هاي پرس آماده شده اند را در قالب هاي مخصوص توليد نرده قرار مي دهند و پس از چيدن آن ها در كنار يكديگر، جوشكاري مي شوند. البته جالب است بدانيد كه هر نوع توليد كننده اي از شيوه خاصي براي تهيه و توزيع حفاظ ها استفاده مي كند. بعضي از توليد كنندگان ميله ها را در سايز هاي مختلف در جلوي ميز كار قرار مي دهند و جوشكار مربوطه نيزبنا به احتياج قطعه اي را برداشته و‌با نگه داشتن دست، آن را جوش مي دهد اين نوع روش جوش در توليد حفاظ شاخ گوزني را جوش يك طرفه مي گوييم.


2- مرحله دوم از ساخت حفاظ شاخ گوزني:
افراد ديگري هستند كه با استفاده از جوشكاري مخصوص اين قطعات را در كنار يكديگر قرار مي دهند و با تسلط بسيار زيادي بر روي هنر جوشكاري اين قطعات را به يكديگر متصل مي كنند، سپس اين حفاظ را برگردانده و تمامي نقاط اتصال را در تمامي جهات جوش مي دهند به طوري كه اين روش يكي از روش هاي بسيار مطمئن و كارآمدي است كه مي توان در ساخت حفاظ شاخ گوزني از آن استفاده نمود، در اين شيوه درست است كه شما نياز به افراد بيشتري داريد تا بتوانيد كاري با كيفيت را توليد كنيد اما از سويي ديگر كيفيت و مقاومت كار شما دوچندان خواهد شد، حال اين محصول آماده رنگ آميزي است رنگ آميزي و پايان كار

جهت ارتباط بيشتر به وبسايت و كانال تلگرام مراجعه بفرمائيد
وبسايت: https://hefazeiran.ir
كانال تلگرام: https://t.me/hefazeiran
تلفن تماس: 09194915895

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حفاظ,شاخ,گوزني,و,ساخت,آن,حفاظ شاخ گوزني و ساخت آن،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۷:۵۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.